Mortal Kombat
Kabal jest zarówno w reboocie 2011 jak i w XI. Zresztą był bodaj najlepszym fighterem w trójce. Zapomnianym bym go nie nazwał.

Odpowiedz


Oglądałbym.

Odpowiedz
To oglądaj - przecież to scena z filmu Mortal Kombat z 1995 roku.

Odpowiedz
Strasznie ten film sie zestarzał.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(19-02-2021, 01:55)shamar napisał(a): Nie rozumiem uwielbienia dla tamtej wersji Kano. Zawsze wydawał mi się takim nazartym, prostackim wieprzem.
A przecież Kano nie powinien taki być.

Potwierdzam. Kano w wersji Goddarda jest karykaturą i chyba nie ma ani jednej dobrej walki w tamtym filmie. W zasadzie ciężko pojąc jak się znalazł na turnieju ;)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
W pytkę zwiastun, oryginału nie przebiją, ale obejrzeć warto :)
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Cytat:Nie rozumiem uwielbienia dla tamtej wersji Kano.
Miał metalową płytkę na mordzie, dostał wpiernicz od Sonii i był w fajnym filmie. To chyba tyle.

Odpowiedz
Może to tylko ja, ale w niektórych ujęciach Kano wyglądał trochę jak Kurt Russell dla ubogich.

Odpowiedz
Akurat oglądałem ostatnio i faktycznie strasznie sie zestarzał ten film więc nowa wersja jak najbardziej się przyda. Zwłaszcza że nie wygląda to tak tragicznie jak niektórzy piszą. A i obsada całkiem w pytę.

Odpowiedz
(18-02-2021, 22:58)Corn napisał(a): Chciałem zauważyć na powrót kultu słoneczka. Dawno nie widziałem w filmie postaci idącej na tle falującego słońca.

o, to to. aż mi drygnął :)

zwistun fajny, nawet bardzo, w kinie jestem obowiążkowo, dawno nie widziałem dobrej karate-naparzanki.
Youniverse

Odpowiedz
(19-02-2021, 08:01)Crov napisał(a): To oglądaj - przecież to scena z filmu Mortal Kombat z 1995 roku
Ehhhh.... Ja byłem na tym filmie na premierze w kinie w 2005 roku...
Chodzi o to ze obejrzałbym ten film z Johny Cage'm...

Odpowiedz
[Obrazek: WdWDVTA.jpg]

Odpowiedz
To fragment zwiastuna
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(19-02-2021, 08:25)Danus napisał(a): Strasznie ten film sie zestarzał.

Ma to nieszczęsne PG-13, ale poza tym to ten się pięknie zestarzał. Taki smakowity serek z lat 90 :) Nawet chujowe CGI jest bardziej urocze niż badziewne.

Ten reboot nie prezentuje się jakoś tragicznie, ale niby to technicznie wymuskane i bardziej "dopracowane" niż pierwszy film, ale zdjęcia to jakaś szarobura sraka, a lokacje to pustynie i magazyny... oczywiście też szarobure. Film Andersona już kolorami i scenografią wygrał.

Odpowiedz

Odpowiedz
(19-02-2021, 10:39)yacajackowski napisał(a): Akurat oglądałem ostatnio i faktycznie strasznie sie zestarzał ten film .

Uja się tam zestarzał. Efekty komputerowe wyglądały tanio od zawsze, a reszta (w tym Goro) jest tak samo dobra, jak zawsze była.

Odpowiedz
Oryginalny film nie stał efektami tylko atmosferą, a ta jest ponadczasowa. W trailerze do nowego filmu, klimatu nie ma za grosz.

Odpowiedz
Goro spoko, nie mówię nie ale myślę że 3/4 zachwytów nad "starym" MK to niestety nostalgia

Odpowiedz
(19-02-2021, 15:44)yacajackowski napisał(a): Goro spoko, nie mówię nie ale myślę że 3/4 zachwytów nad "starym" MK to niestety nostalgia

Obejrzałem pierwszy raz w zeszłym roku - bawiłem się zajebiście :)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Ja też bawiłem się zacnie ale tak czy owak film zestarzal się w chvj

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości