NASZA muzyka filmowa
#21
(23-12-2013, 18:03)Crov napisał(a): Nie chodzi mi o to, by ktoś pisał "chuowe" albo "zajebiste", tylko o to czy brzmi to jak kawałek filmowy, czego zdaje się brakować, co możnaby dodać.

Każdy odpowiednio dopasowany do filmu fragment może brzmieć jak kawałek filmowy, dlatego m.in. filmowcy często sięgają po muzykę klasyczną lub piosenki, także sorry :) Wymagasz ode mnie, żebym na ślepo ocenił co? Dramatyzm? Potencjał? Może powiedz, co miałeś na myśli tworząc go.

Cytat:Chce wiedzieć czego w tym kawałku brakuje zdaniem słuchacza (tak jak pisali Huntersky czy Sonny), albo co jest w nim dobrze zrobione, a co źle.

OK - brakuje zakończenia, ale to już sam wiesz, bo pisałeś. Dla mnie ambientowe dźwięki nieprzyjemnie narastają nagle i całość się kończy - tyle. Można to podłożyć zarówno pod scenę ze Szczęk, jak i reklamę papieru toaletowego.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#22
Crov obadaj to:

http://boomlibrary.com/boomlibrary/products

przydaje się, połowa hollywood industry tego używa :)

Odpowiedz
#23
Fajne, ale dla bogatych. :P

Odpowiedz
#24
lub złodziei.

Odpowiedz
#25
Wrzucam jakieś moje próby/zabawy z muzyką w FL Studio.
Ogólnie jakiś czas temu myślałem, że nawet niektóre momenty fajnie mi wyszły, ale teraz jak słucham to chyba trochę zbyt mocno i monotonnie przygrywają instrumenty i szybko uszy zaczynają się męczyć :P











Próbowałem soundclouda dodać, ale chyba nie mam uprawnień żeby taki normalny embed zrobić.

Odpowiedz
#26
Wstydziłbym się pokazywać coś takiego ludziom. :D
Cigarettes and coffee, man. That's a combination.

Odpowiedz
#27
Nie trawię, nie trawiłem i nie będę trawić jakichś 99% polskich raperów. Pewnie wydaje im się, że są fani a są jedynie śmieszni.

Noszą już złote łańcuchy jak amerykańskie negry, czy ciągle wersja dla ubogich ze smyczami?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#28
a co powiecie na taki numer, inspirowany 80s, erą magnetowidów i przede wszystkim filmami z tamtych czasów?





Odpowiedz
#29
Moje pierwsze konkretne podejście do tematu epic score'ów:




Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Żarówka Darmowa muzyka do projektów filmowych amadeuswashington 0 988 08-11-2019, 14:47
Ostatni post: amadeuswashington
  Muzyka filmowa - Koncerty Lawrence 17 4,121 24-11-2017, 21:34
Ostatni post: Gieferg
  Muzyka filmowa - covery Gieferg 5 3,017 11-02-2015, 13:09
Ostatni post: Nina
  Muzyka z trailerów shamar 70 23,749 22-06-2013, 22:01
Ostatni post: shamar
  Nowosci w dziale Muzyka Filmowa na stronie KMF ALIEEN 346 73,922 03-03-2013, 10:30
Ostatni post: ALIEEN
  Muzyka filmowa na facebooku! BeloudMusic 1 2,340 24-07-2011, 19:04
Ostatni post: Hannibal
  Nowe Forum, nowy topic Muzyka Filmowa ALIEEN 2 6,934 27-05-2005, 15:32
Ostatni post: Tyler Durden



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości