NOWOŚCI NA STRONIE
Ale to jakaś kobiecinka pisała. One mylą Hobbita z Gwiezdnymi Wojnami.

Odpowiedz
Cudowne. Absolutnie cudowne

Odpowiedz
Pęziński sięga już tak niskiego poziomu, że lada moment będzie mogł przybić żółwika z Odysem.

https://film.org.pl/kmf/felieton-kmf/rodzina-zastepcza-to-serial-pelen-uprzedzen-i-krzywdzacych-stereotypow-nie-szkola-tolerancji-243003/

Odpowiedz
Dobrze, że oddzielili to forum od strony, dzięki temu nie klikam odruchowo na newsy ze strony i nie muszę męczyć oczu poprzez przewracanie nimi po takich tekstach.

Odpowiedz
Cudowny "gówno-manifest". Czytałem pobieżnie, ale wrócę do tego. Oczywiście, do komentarzy też.

Ciekawe czy jak ten typ będzie miał koło 40tki to doceni w końcu swoje dzieciństwo, czy zostanie idiotą do końca życia?

Odpowiedz
https://film.org.pl/news/kolejne-kontrowersje-wokol-j-k-rowling-promowala-sklep-sprzedajacy-towary-z-transfobicznymi-haslami-243315/
Ja sie pytam kiedy strona KMF znizyla sie do poziomu totalnej zenady i po co to robi?
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Koszmarek jakich tam coraz więcej.
Naprzyjmowali młodych wojowników klawiatury, SJW oraz innych dwudziestolatków bez warsztatu i umiejętności, to piszą to na czym "znają" się najlepiej, czyli przesiadywaniu na social media i nakręcaniu gówno burzy.

Temat jest absurdalny, nie wspomnę nawet że nie powinien się on nigdy znaleźć na stronie o filmie.

@desjudi - co tam się dzieje?

Odpowiedz
Ja tam jeszcze zaglądam na stronę główną średnio raz na dwa dni. Możliwe, że raz na jakiś czas pojawi się jakiś ciekawszy tekst od Lubińskiego, Czernica, Waleckiego czy Fortuny. Może tam jeszcze ktoś inny błyśnie jakąś tam TOP-ką, w której poznam ciekawe tytuły, o których przedtem nie słyszałem, ale na tym koniec.

Ogólnie ostatnie decyzje redakcji to same gwoździe do trumny - kasowanie archiwów KMF, zmiana sposobu głosowania przy rankingach (kiedyś to była opcja dopisania do swego wyboru paru zdań od siebie), zatrudnianie kolejnych redaktorków z łapanki i to często będących wychowankami tych chorych czasów... Jedyna pozytywna zmiana to obecność jakichś konkursów - to dzięki nim stałem się posiadaczem grubych pakietów DVD z filmami Wajdy i Kieślowskiego, które w sklepach chodzą po czterocyfrowych kwotach.

Odpowiedz
Czyli to nie forum odłączono ze wstydu od strony tylko stronę odłączono od forum żeby nam nie robiła wiochy. :D
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Na to wyglada:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Zróżnicowanie poglądów autorów w KMF (czy też obecnie film.org.pl) jest spoko moim zdaniem, ale ciekawe jest to narzekanie na to jak forum się "uświatopogladowiło" i "w ogole już się nie gada o filmach", podczas gdy strona film.org.pl robi dokładnie to samo i leci tyle materiałów zabarwionych światopoglądowo.

Jest to przeciez bez porównania z tym jak kiedyś wyglądały teksty na stronie. Tj. dla mnie to jest okej - zwłaszcza jeżeli byłoby bardziej zróżnicowane, a nie tylko jako powtarzanie mejnstrimu (a w ogole super bylyby dysuksuje i podcasty, ktorych celem bylyby takie rozmowy filmowo-swiatopogladowe), ale szkoda, że ogranicza się to albo do dość powierzchownych felietonów albo właśnie takich niusów przetłumaczonych wręcz z zachodu i niezbyt związanych z kinem.

Oczywiscie rozumiem, co za tym stoi - bo ludzie muszą klikać w film.org.pl i tam zostawać, a kalkuluje się wzniecanie pożarów światopoglądowych, bo przyciągnie także ludzi z poza fanów kina i zachęci do komentowania, dyskutowania i kłótni, ale szkoda.

No ale przede wszystkim bawi mnie wlasnie jak wiele osób, które odeszły z forum narzekało na to, co robi sama strona (tylko w lewo). Szczegolnie jest to zabawne w przypadku Phila, ktory narzeając na światopogląd na forum sam to robi jako jeden z autorów na film.orgu. Teoria podkowy w akcji/

Odpowiedz
Kryst_007 napisał(a):tekst od Lubińskiego, Czernica, Waleckiego czy Fortuny
 
Moja wielka trójka to Walecki, Piwoński, Lubiński, do tego Korcz... pardon, Barzowski, Pisula, Fortuna, czyli wszyscy stara gwardia. No i Donica jak już coś odpali, to proszę siadać. Z nowych lubię też Lewalskiego, Skowrońskiego, Raczkowskiego, Niedźwiedzkiego, piszą spoko, z tym że cały czas mówię w sumie tylko o recenzjach filmów. Z redaktorek to raczej żadna nie zdobyła mojego serca.

Odpowiedz
(14-10-2020, 15:42)Cassel napisał(a): Z redaktorek to raczej żadna nie zdobyła mojego serca.
Cool it with the sexist remarks, Cassel.


Odpowiedz
(14-10-2020, 14:07)Crov napisał(a): No ale przede wszystkim bawi mnie wlasnie jak wiele osób, które odeszły z forum narzekało na to, co robi sama strona (tylko w lewo). Szczegolnie jest to zabawne w przypadku Phila, ktory narzeając na światopogląd na forum sam to robi jako jeden z autorów na film.orgu. Teoria podkowy w akcji/

To Pęziński? :)

Odpowiedz
Tak. W sumie nie pomyslalem, ze to nie jest powszechnie wiadome, bo kiedys przeciez na KMF sie autorzy podpisywali ksywka i imieniem i nazwiskiem (tym sposobem mozemy doxxowac Mentala, muahaha!). Ale mam nadzieje, ze to nie jest problem, ze go "zdemaskowałem" przypadkiem.

Odpowiedz
Dzięki, fragmenty układanki pasują. :)

Odpowiedz
PĘZIŃSKI! PHIL!

[Obrazek: main-qimg-cee10d20e6a3b225c368dd8103149258]

[Obrazek: giphy.gif]
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(14-10-2020, 15:42)Cassel napisał(a):
Kryst_007 napisał(a):tekst od Lubińskiego, Czernica, Waleckiego czy Fortuny
 
Moja wielka trójka to Walecki, Piwoński, Lubiński, do tego Korcz... pardon, Barzowski, Pisula, Fortuna, czyli wszyscy stara gwardia. No i Donica jak już coś odpali, to proszę siadać. Z nowych lubię też Lewalskiego, Skowrońskiego, Raczkowskiego, Niedźwiedzkiego, piszą spoko, z tym że cały czas mówię w sumie tylko o recenzjach filmów. Z redaktorek to raczej żadna nie zdobyła mojego serca.

O żesz! Jak mogłem zapomnieć, że Pisula też od czasu do czasu coś tutaj publikuje. Też świetnie mi się gościa czyta - czy to recenzje czy to wpisy na FB :)

Pozostałych przez Ciebie wymienionych też cenię. No moze tylko Niedźwiedzkiego tak połowicznie lubię - szanuję go za ogarnięcie w temacie animacji czy festiwali filmowych, ale gdy już ma coś ocenić negatywnie to brzmi jakby miał wylewu zaraz dostać. Z Pań to najsympatyczniej chyba mi się czyta Kebernik i Budkę, a jeśli chodzi o najnowsze nabytki to spoko jest też Zalewski. Za resztą autorów natomiast już jakoś nie przepadam, ale jeśli chodzi o ilość cringe'u to Korczyński jest mimo wszystko niepokonany ;)

Odpowiedz
(14-10-2020, 15:47)Norton napisał(a):
(14-10-2020, 14:07)Crov napisał(a): No ale przede wszystkim bawi mnie wlasnie jak wiele osób, które odeszły z forum narzekało na to, co robi sama strona (tylko w lewo). Szczegolnie jest to zabawne w przypadku Phila, ktory narzeając na światopogląd na forum sam to robi jako jeden z autorów na film.orgu. Teoria podkowy w akcji/

To Pęziński? :)

Czyli Phil żyje? A chodziły słuchy że tak długo chodził na The Last Jedi aż umarł.

(wiem, powtarzam to ciągle ale mnie ciągle śmieszy :D )

EDIT: Czyli to jest Phil'a!! https://film.org.pl/kmf/felieton-kmf/rodzina-zastepcza-to-serial-pelen-uprzedzen-i-krzywdzacych-stereotypow-nie-szkola-tolerancji-243003/


:D :D :D

Odpowiedz
Niestety.
Jak czytam teksty Phila to stwierdzam tylko, ze gosc juz calkowicie nie czerpie przyjemnosci z kina. Odnosze wrazenie, ze boli go co druga produkcja bo ktos cos sie zajaknal zle ideologicznie. Wspulczuje mu takiego zacietrzewienia.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  BŁĘDY, literówki, omsknięcia, potknięcia na stronie KMF DUX 1,039 188,681 03-12-2021, 00:04
Ostatni post: Norton
  Krótka piłka na stronie KMF desjudi 52 16,871 29-08-2012, 15:17
Ostatni post: desjudi
  RELACJE Z FESTIWALI NA STRONIE KMF - WĄTEK DO WYŻYWANIA SIĘ Beowulf 26 9,254 20-07-2008, 13:53
Ostatni post: simek



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości