Narcos (Netflix)
#1
[Obrazek: 11821015.jpg]

Pojawił się pierwszy, kilkunastosekundowy teaserek nowego serialu od Netflixa, którego tytuł to NARCOS.

Cytat:Serial skupi się na działalności kolumbijskiego kartelu w drugiej połowie lat ’80 dwudziestego wieku oraz wysiłków organów ścigania w celu pociągnięcia jego przywódców do odpowiedzialności skutkujących brutalnym, krwawym konfliktem pomiędzy obiema jego stronami.

W rolę Pablo Escobara wciela się Wagner Moura, znany z filmu Elitarni. A agentów DEA zagrają między innymi Pedro Pascal (czyli Oberyn!!) i Boyd Holbrook (Zaginiona dziewczyna).

Pierwszy 10. odcinkowy sezon zostanie udostępniony widzom 28 sierpnia bieżącego roku.



Czekam na jakiś zwiastunik.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#2
Pięknie. Oglądam na bank. Escobar to ikona, ale handel dragami w Kolumbii kwietnie w najlepsze pod jego nieobecność. Dużo się zmieniło od lat 80. XX wieku. Reporterka "Vice" pokazuje, że ma jaja:


Odpowiedz
#3
[Obrazek: 0016_narcos_106_00597r.jpg]

[Obrazek: narcos.jpg?itok=1qWsmnkv]
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#4




Odpowiedz
#5
I niech się hbo pierdyka w dupala - tyle zwlekali z "Kokainowymi kowbojami", że konkurencja zrobiło to samo tylko pod innym tytułem.

Odpowiedz
#6
(15-07-2015, 17:20)Mental napisał(a): I niech się hbo pierdyka w dupala - tyle zwlekali z "Kokainowymi kowbojami", że konkurencja zrobiło to samo tylko pod innym tytułem.
A "Cocaine Cowboys" nie mialo opowiadac konkretnie o Miami i wpływie handlu narkotykami na to miasto? Tutaj widac, ze Miami będzie tylko raczej wątkiem z boku.

Sam zwiastun fajny, ale szkoda wlasnie, ze nie skupia sie na Miami. Liczylem tez, ze Pedro Pascal bedzie gral glowna role.

Odpowiedz
#7
Ale fajny zwiastun. Od razu mi sie skojarzyło z Człowiekiem z blizną, a to dobrze. Jaranko u mnie jest odpalone. Fajna, klimatyczna zapowiedź, która tylko wzmacnia moje zainteresowanie.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#8
Cytat:A "Cocaine Cowboys" nie mialo opowiadac konkretnie o Miami i wpływie handlu narkotykami na to miasto?

Niby miało. Ale HBO już dawno straciło zmysł do chwytania dobrych historii. Podejrzewam, że jak nic się nie zmieni, to za 5 lat logo tej stacji będzie tylko wspomnieniem dawnej chwały.

Odpowiedz
#9
Nie narzekaj tak na HBO, jakby nie patrzeć to oni kupili The Jinx w tym roku i pierwszy sezon TD w zeszłym.
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
#10
No właśnie, mi wystarczy, jak raz na rok dostarczą coś na poziomie pierwszego sezonu TD i będę szczęśliwy.

Odpowiedz
#11
Jinx już mi sie tak bardzo nie podoba, gdy dowiedziałem sie o manipulowaniu materiałem dowodowym i chronologią. Pierwszy sezon TD wiadomo wybitny, ale jak juz wielokrotnie podkreślałem, to jest wyjątek. HBO kiedyś wyznaczało standardy i trendy, a dzisiaj jest po prostu przeciętną stacją.

Odpowiedz
#12
O, jakim manipulowaniu? Bo nic nie słyszałem o tym?

Nawet jeśli manipulowali to i tak jest to wina po stronie twórców a nie HBO, stacja akurat wzięła pod skrzydła zajebisty kawał dokumentu:) ja tam nie pójdę tak daleko i nie nazwę tej stacji przeciętną, wiadomo, że nie mają takich asów w rękawie jak kiedyś, ale sorry - ciągle szykują nam fajne rzeczy (vide mini-serial "Show me a hero" napisany między innymi przez Simona od The Wire i wyreżyserowany w całości przez Paula Haggisa).

Bo tak by the way jaka stacja nam serwuje teraz coś wybitnego? 
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
#13
Polsat i zajebisty dokument "Chłopaki do wzięcia", który bije Jinxa na głowę;)

Odpowiedz
#14
Cytat:Niby miało. Ale HBO już dawno straciło zmysł do chwytania dobrych historii. Podejrzewam, że jak nic się nie zmieni, to za 5 lat logo tej stacji będzie tylko wspomnieniem dawnej chwały.
Wciąż żałuję, że nie zrobili tego serialu o Wall Street w latach 80tych, który swego czasu zapowiadali. Podobnie jak show o komputerowcach w tej samej dekadzie.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#15
Szkoda że Puablo nie gra Michael Shannon , byłby idealny w tej roli :(

Odpowiedz
#16
Mush Room napisał(a):O, jakim manipulowaniu? Bo nic nie słyszałem o tym?

Jest wątek o serialu na forum.

Predator napisał(a):Szkoda że Puablo nie gra Michael Shannon , byłby idealny w tej roli :(

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcT4llW_e4BbvRiZ4nfKhuX...TwDknEw2ho]

Odpowiedz
#17
plakaty z postaciami

http://fdb.pl/wiadomosci/22033-netflix-prezentuje-plakaty-narcos
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#18
Nowy trailer:





Panie Boziu niech to będzie na prawdę dobre gówno, bo czekam bardzo.


Odpowiedz
#19
Jest potencjał na najlepszy serial ostatnich lat.

Odpowiedz
#20
Whoa ujęcie z typem , wygrzebującym się z rowu pełnego ciał miażdży ,dawać Pablo Escobara :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Witcher (Netflix, 2019-) Gal Anonim 2,609 259,432 18-04-2024, 18:38
Ostatni post: marsgrey21
  Daredevil [Marvel/Netflix] Mickey 658 120,592 07-04-2024, 21:59
Ostatni post: Ted
  1670 (Netflix) Capt. Nascimento 118 9,360 06-03-2024, 13:55
Ostatni post: slepy51
  The Crown (Netflix, 2016-) patyczak 144 28,648 05-02-2024, 21:47
Ostatni post: Capt. Nascimento
  Fauda (Netflix) Snappik 21 4,409 09-01-2024, 12:06
Ostatni post: Snappik
  Stranger Things (Netflix, 2016-) Pelivaron 827 121,311 06-01-2024, 19:44
Ostatni post: Scheckley
  Breaking Bad - serial (AMC, 2008-2013) i film El Camino (Netflix, 2019) Albertino 1,656 340,728 19-11-2023, 20:19
Ostatni post: Ted
  Midnight Mass (Netflix) michax 10 1,743 08-09-2023, 13:23
Ostatni post: Paszczak
  Wielka woda (Netflix, 2022) Pelivaron 69 8,894 12-12-2022, 18:00
Ostatni post: Spoilerowo
  Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story (Netflix) Predator895 19 3,643 14-11-2022, 21:02
Ostatni post: OGPUEE



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości