Nasze kolekcje filmowe
Terminatory na DVD zamknięte. Czas na BD.

[Obrazek: SreWWk3.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Brakuje ci wersji kinowej T2 i wersji Fullscreen T3 i T:S :P

Odpowiedz
Mam gazetową kinową a tamte... no w wersjach cyfrowych.
Ba, mam nawet ripa z japońskiego LD z wczesna kolorystyką.
Jedyne nad czym się jeszcze zastanawiałem to steelbox Salvation ale wezmę jednak już BD
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Salvation na DVD wygląda źle, nie ma wersji reżyserskiej i oskubane z częsci dodatków. Nie ma sensu.

Cytat:Mam gazetową kinową

Nie słyszałem o takim wydaniu. Fotka?

Odpowiedz
(11-11-2019, 18:59)Gieferg napisał(a): Salvation na DVD wygląda źle, nie ma wersji reżyserskiej i oskubane z częsci dodatków. Nie ma sensu.


Wiem. Szczególnie, że mam już książeczkowy. Ale kusił mnie też śliczny Steel 2 DVD. Dopóki (właśnie) nie sprawdziłem, że jest wykastrowany względem BD.


Cytat:Nie słyszałem o takim wydaniu. Fotka?


Jakiś slim z Wybiórczej. Za darmo mi się trafił to wziąłem :)

To to->

[Obrazek: 8730af8540c0859ec668eaa0415a]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Tak myślałem. To nie jest wersja kinowa. W tej serii GW wychodziły wykastrowane wersje QDVD.

Kinową wydało u nas tylko Kino Świat (na DVD i Blu) i wygląda tak:

[Obrazek: th?id=OIP.khhUeGqJnXs7ZR8WeAfO7wAAAA&pid...d=Api&rs=1]

Odpowiedz
Jak to nie jest kinowa?
Wrzucilem to kiedyś z ciekawości jaka kopia i jestem na 90% pewny, że to kinowa.
Co ciekawe, o czym nie wiedzialem, to na QDVD ta wersja reżyserska nie jest taka jak wersja specjalna.
Tam nie ma np. sceny jak T-1000 zabija psa
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Na QDVD jest Special Edition.
Scena o której mówisz jest tylko w extended special edition (która była ukrytym bonusem na niektórych wydaniach DVD), tej z zakończeniem na placu zabaw. Nie ma tej wersji w żadnym polskim wydaniu.

Cytat:Wrzucilem to kiedyś z ciekawości jaka kopia i jestem na 90% pewny, że to kinowa.

Lepiej sprawdź jeszcze raz. Na opakowaniu masz podany czas wersji specjalnej.

Mam z tej serii kilka filmów (Rambo III, Ucieczka z NY, a i tego T2 też bym chyba jeszcze gdzieś znalazł, choć mogłem go komuś dać), wszystko w wersjach takich jak QDVD, tylko bez dodatków, z innym menu i niektóre skompresowane do postaci DVD-5. Wersja kinowa wyszła w Polsce po raz pierwszy w 2012 roku (i wtedy ją kupiłem, wcześniej miałem tylko na VHS), ta gazetówka jest z 2007.

Odpowiedz
(12-11-2019, 03:13)Gieferg napisał(a): Na QDVD jest Special Edition.
Scena o której mówisz jest tylko w extended special edition (która była ukrytym bonusem na n

Chwila moment. Ukryta była scena jak T-1000 przeszukuje pokój ale już zabicie psa było przywrócone do filmu, czyż nie?

Albo inaczej: czy na BD wyszła jakaś wersja gdzie to wszystko jest wmontowane razem?
Oprócz "przeszukiwania pokoju", ktorego, jak wnoszę, nie ma w zadnej wersji?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Za szybko odpisuję, założyłem, że mówisz o scenie, której faktycznie nie ma na QDVD, a ta z psem musi tam być, bo widziałem ją w filmie nie raz, a nie oglądałem innego wydania z wersją SE. Z drugiej strony nie widziałem SE już z 7 lat więc aż z ciekawości sprawdzę.

A przeszukiwanie pokoju jest w tej samej wersji co happy end na placu zabaw. Są (nie w Polsce i nie po polsku) wydania blu-ray zawierające wszystkie trzy wersje.

Odpowiedz
(12-11-2019, 04:53)Gieferg napisał(a): ta z psem musi tam być, bo widziałem ją w filmie nie raz, a nie oglądałem innego wydania z wersją SE..

To zerknij czy to jest bo sprawdzalem na szybko i za cholerę nie mogłem tej sceny znaleźć. Ja sprawdze tą gazetowke.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
20 sekund szukania. Rozdział 24, czas: 42:28.
Może zamiast "sprawdzać" zacznij te filmy oglądać? :)

Odpowiedz
Przed chwilą sprawdziłem. Rzeczywiście jest.
A gazetówka to rzeczywiście wersja rozszerzona.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Trochę nowości [Obrazek: 2f32c41985c0f3442c198ce1de8ec6b8.jpg]

Wysłane z mojego H8216 przy użyciu Tapatalka
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
Skromne zakupy powiekszyly ostatnio kolekcje
[Obrazek: IMG201911_qahaxqn.jpg]
Na polke trafil tez pierwszy film na UHD. Oczywiscie, nie bedzie to ostatni zakup w tym formacie, ale juz wiem, ze oprocz kilku konkretnych tytulow filmy w tym formacie bede kupowal bardzo rzadko, chyba ze ich cena zmieni sie diametralnie.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Filmy UHD z PL kupowane na amazonie to koszt 40-50 zł, no ale kto by tam sobie zawracał głowę :)

Odpowiedz
Mowisz o promocjach, bo nowosci jak widzialem chodza w podobnych cenach jak u nas.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Kolekcję Predatorów na DVD uważam za zamknietą

[Obrazek: Gjw4JAO.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Wrzesień-Luty
[Obrazek: 46388a1335763907.jpg]
[Obrazek: 92c06e1335763909.jpg]

Kolejny rok też nie zanosi się specjalnie bogato jeśli chodzi o filmowe nabytki. Na pewno będę chciał w końcu zrobić blu-upgrade Draculi Coppoli, może Singles. Poza tym pewnie kilka tegorocznych nowości z Bondem na czele + może Dark Phoenix i Far From Home jak będą w jakichś naprawdę dobrych promocjach (tylko ze wzgledu na przynależność do serii, które mam w całości).

No i ostatnio mnie naszło na "Planet Earth", wziąłem dwójkę z MM, jeszcze nie doszło.

Odpowiedz
Ostatnie:[Obrazek: 878ee90b5f7eb7c8a06678fdff72fe12.jpg][Obrazek: ce90d17c393cc2d513c92f9a5b5699d7.jpg]

Wysłane z mojego H8216 przy użyciu Tapatalka
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
8 gości