Nowości, zapowiedzi, trailery - wątek informacyjny
Z mordy dobrany świetnie, oby charyzmę miał na podobnym poziomie.

Odpowiedz
Wygląda jak reklama sitcomu. Cały czas czekałem, aż pojawi się Kenny Powers.
Z thrillerowej oferty Amazonu zdecydowanie bardziej ciekawi mnie Pratt jako James Reece, ale trailera jeszcze nie ma.

Odpowiedz

Odpowiedz
(02-12-2021, 21:42)Crov napisał(a): Reacher, który wyglada jak Reacher.

Oj tak, dobrze dopasowali mordę. Oby reszta była tak dobrze dograna jak koleś co gra Reachera. Liczę na łamanie rąk w łokciach.

Odpowiedz
Trzeci sezon "Snowpiercera" od 24 stycznia...

Odpowiedz
John C. Reilly jak Jerry Buss - od 1979 roku właściciel koszykarskiej drużyny Los Angeles Lakers, która z Magikiem Johnsonem w składzie wywalczyła w latach 80. pięć tytułów mistrza NBA. W obsadzie także Adrien Brody, Jason Segel, Rob Morgan i Sally Field. Premiera serialu w marcu.

Odpowiedz
Ooo cie kurde, nie wiedziałem, że coś takiego powstaje. Jaranko.

Odpowiedz
Jak o tym przeczytałem gdzieś wczoraj to myślałem, że ktoś znalazł jakieś taśmy Lakersów a'la The Last Dance i że to będzie dokument, a tutaj fabuła. Chyba nawet lepiej, też czekam :)

Odpowiedz
Fanem ani McKaya, ani koszykówki to nie jestem, ale ta stylizacja na 1970s - wow! To może być naprawdę coś klawego.

Odpowiedz
No ta stylizacja robi robotę i sprawia, że projekt winduje bardzo wysoko na liście oczekiwanych. Mam nadzieję, że w pewnym momencie nie stanie się to nazbyt męczące. Na teraz jednak zapowiada się sztos. Obok "Pam & Tommy" najbardziej wyczekiwany nowy serial w tym momencie przeze mnie w 2022.

Odpowiedz
Tym razem odrobinę dłuższa zapowiedź serialu na podstawie gry "Halo"

Odpowiedz
Raczej tak se to wygląda, kolejna Fundacja.

Odpowiedz
(24-11-2021, 15:02)Pelivaron napisał(a): A tak w ogóle to Julian Fellowes, który umie w historyczne cukierki (gość odpowiedzialny za Downton Abbey) nowy serial dla HBO przygotował:
Pełen zwiastun...

Odpowiedz
Wpadła także zapowiedź trzeciego sezonu "Servant". Premiera 21 stycznia.

Odpowiedz
Pełen zwiastun drugiego sezonu "Euforii". Premiera 9 stycznia.

Odpowiedz


Intrygujące ;)

Odpowiedz
Kolejna zapowiedź trzeciego sezonu "Snowpiercera". Premiera 24 stycznia.

Odpowiedz
Keanu może dołączyć do obsady "The Devil in the White City" od Scorsese i DiCaprio.


Odpowiedz

Odpowiedz
Koreańska produkcja oparta na internetowym komiksie. Grupa licealistów stara się przetrwać inwazję zombie. Premiera 28 stycznia.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości