Nowości, zapowiedzi, trailery - wątek informacyjny
Ok, w takim razie ma to jakiś sens :)

Odpowiedz
That '90s Show

https://upflix.pl/aktualnosci/that-90s-show-netflix-ujawnia-obsade-spin-offu-serialu-rozowe-lata-70-2022-02-06

O do kroćset fur beczek!, już się boję. Chociaż fajnie, że wrócą Kurtwood Smith i Debra Jo Rupp.

Odpowiedz
Oczywiście obowiązkowa postać dzieciaka-geja jest :)
Inaczej zapamiętałem lata 90te
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Może to ty byłeś tym dzieciakiem gejem i Twoi znajomi pamiętają to dokładnie tak jak Netflix?

Odpowiedz
Nie, ja bylem tym "czarującym chłopakiem, który w wolnych chwilach nie rozstaje się ze swoją kamerą i wszystko dookoła siebie zamienia w plan filmowy." więc to chyba o tobie :)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Nie, ja byłem grubaskiem w ciuchach po starszej siostrze ale, były OK bo ona nosiła po starszym bracie :)

Odpowiedz
Miniserial platformy Hulu oparty na prawdziwej historii Elizabeth Holmes, której medyczny start-up (szybkie testy krwi) najpierw zaliczył wielki wzlot, a następnie równie efektowny upadek. W roli głównej Amanda Seyfired. Premiera 3 marca.

Odpowiedz
No polecam o niej poczytać- pamietam zachwyty nad nią, że nie mruga, że takie osobistości w nią inwestowały, że KOBIETA. Pamiętam również hejty i minusy jakie na mnie wtedy leciały chociażby na Wypoku. Dzisiejszy plebs nie różni się niczym od plebsu z 39, z tą różnicą - że dzisiejszy plebs jest przeświadczony o swojej rzekomej edukacji i wyższości duchowej. Dostali do łapy technologię, której nawet nie rozumieją i stąpają po płytach chodnikowych, których sami nie wymyśliliby nawet za milion lat - są nawet mniej inteligentni niż ludzie z 35, za to socjotechnika poszła do przodu.
Na słowo startup to w ogóle robi się plebsowi mokro, a jak jeszcze się wykorzysta bug jaki plebs ma w sobie, czyli wiarę w autorytety (to Holmes także zrobiła), to już w ogóle masz ich na tacy. Aktorkę nieźle dobrali, powinni ja jeszcze spaść z 20kg i była by idealna

Odpowiedz
O Holmes było na forum chyba w temacie o dokumentach. No historia niby ciekawa, ale po obejrzeniu tamtego dokumentu i przeczytaniu kilkunastu artykułów w temacie, to wydaje mi się, że znam każdą scenę tego serialu - obstawiam raczej nudy.
Bardziej by mnie interesował pogłębiony film dokumentalny, w którym przekonaliby do gadania najważniejsze osoby całej hucpy, czyli inwestorów, którzy włożyli w to kasę, cała reszta to tylko tło tej historii.

Odpowiedz
Trailer spoko, tylko co się stało z czołem Williama H. Macy? Pewnie chcieli upodobnić go do prawdziwej postaci, którą gra, a wyszło dziwnie. Wygląda jak z filmu Green Lantern:)

Odpowiedz
Warto pamiętać, że o Holmes powstać ma jeszcze film McKaya z Lawrence w roli głównej. Od dłuższego czasu był zapowiadany, a ostatnio nawet ogłoszono, że powstanie to dla nadgryzionego jabłka.

Odpowiedz
To ja tylko powiem, że Lawrence dużo bardziej przypomina Holmes niż Seyfried. Holmes to jest ładna dziewczyna z twarzy, a od Seyfried bije coś takiego dziwnego, że ja bym jej pieniążków nie dał :P

Odpowiedz
Na podstawie prawdziwej historii z 2014 roku. Elle Fanning w roli Michelle Carter - dziewczyny, która miała zachęcać (skutecznie) swojego chłopaka do samobójstwa. Grają także Colton Ryan i Chloe Sevigny. Premiera serialu 29 marca.

Odpowiedz


Netflix pokazał zapowiedź serialu Zachowaj spokój - drugiej polskiej produkcji opartej na powieści Harlana Cobena - w reżyserii Michała Gazdy i Bartosza Konopki.

Odpowiedz
Te cykanie w tle trzymało mnie na krawędzi, dawno nie widziałem takiej zajawki.

Odpowiedz

Odpowiedz
Oglądałem to jakoś na początku roku na BBC iPlayerze i w sumie idzie to obejrzeć, stylistycznie to stoi gdzieś koło "Fargo" braci Coen, tyle że w pięknych okolicznościach australijskiego zadupia. Dornan i Herriman spoko, wkurwia Danielle Macdonald, gangsterzy jak to w tego typu filmach/serialach bywa, komiksowo przerysowani - nie jest to ogólnie żadna rewelacja ale specjalnie nie nudzi przez te 6 odcinków i ogląda się raczej bezboleśnie, bo intryga do pewnego momentu nawet wciąga.
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
(08-02-2022, 14:23)simek napisał(a): To ja tylko powiem, że Lawrence dużo bardziej przypomina Holmes niż Seyfried. Holmes to jest ładna dziewczyna z twarzy, a od Seyfried bije coś takiego dziwnego, że ja bym jej pieniążków nie dał :P
Lawrence jest ładna?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ben Mendelsohn jako Christian Dior i Juliette Binoche jako Coco Chanel - Apple Studios przygotowuje serial.

https://deadline.com/2022/02/christian-dior-coco-chanel-series-the-new-look-ben-mendelsohn-juliette-binoche-apple-tv-plus-1234930424/

Odpowiedz
Drugi sezon "30 srebrników" się zapowiada w... 2023 roku :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości