Nowości, zapowiedzi, trailery - wątek informacyjny
Oni dobrze wiedza co nakrecili, spokojnie.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Wprawdzie pierwsze odcinki już są dostępne, ale warto chyba odnotować, bo wygląda bardzo dobrze. Serialowa adaptacja bestsellerowej powieści Fernando Aramburu. Historia dwóch baskijskich rodzin, podzielonych latami separatystycznego konfliktu i terrorystyczną działalnością ETA.

Odpowiedz


Czuję się zainteresowany.

O, a ten chyba jeszcze lepszy zwiastun:


Odpowiedz
A mi to zbyt tandetnie wygląda. Gdyby te srebrniki były tylko "skarbem", o które różne ekipy by walczyły to jeszcze spoko. Z jakimś polityczno-kościelnym wątkiem w tle. Taki powiedzmy poważniejszy Skarb Narodów czy nawet Kod DaVinci. Ale te nadprzyrodzone elementy to jednak nie dla mnie. 


Odpowiedz
To ma być niby horror, więc elementy fantasy jestem w stanie przeboleć. Trochę ten wątek z energią może popsuć seans, ale źle to dla mnie nie wygląda. Rzucę okiem.

Odpowiedz
Pierwsza zapowiedź serialu Barry'ego Jenkinsa. No, spoko to ujęcie wyszło.


Odpowiedz
Książka była niezła, więc czekam...

Odpowiedz
Miniserial HBO na podstawie powieści Chrisa Bohjaliana - "Stewardesa". Znana z "Teorii Wielkiego Podrywu" Kaley Cuoco w roli lubiącej wypić tytułowej bohaterki, która pewnego dnia budzi się w hotelowym pokoju obok zwłok nieznanego mężczyzny. Premiera 26 listopada.

Odpowiedz
https://variety.com/2020/tv/news/jake-gyllenhaal-the-son-hbo-denis-villeneuve-jonathan-nolan-lisa-joy-1234810979/amp/?fbclid=IwAR1Vm0xFTZi1CfSdX_BzbkhVPr4T0WZNC8E-ENPAtUSJYfCSnCrVRlo-45k

HBO robi SYNA Nesbo.
Jake Gyllenhaal zagra, Denis Villeneuve wyreżyseruje. Hype przeogromny

Oby zabrali się za to jeszcze przed Francisem i Sisterhood/cokolwiek Denis planuje

Odpowiedz
Super, że ten projekt jest przywracany do życia. Ja bym jednak wolał by w pierwszej kolejności Denis nakręcił tą drugą część "Diuny" póki Chalamet wciąż młody i piękny.

Odpowiedz
Ten Syn to typ projektu który za długo odkładany może nigdy nie zostać zrealizowany (chociaż panowie są ewidentnie bardzo wkręceni w temat) a Chalamet nie ma 15 lat wiec aż tak drastycznie się nie zmieni (pomijam przeskok czasowy między częściami Diuny). Zresztą Denis pracuje tak szybko, że serial pewnie pyknie w pare miesięcy :P

Czytam książke swoją drogą, jest okej, ale jak to u Nesbo - daje gigantyczny potencjal ekipie do wykreowania klimatu. No i jest tu pare wyrazistych postaci dla pierwszoligowych aktorów. W roli jednego z ważniejszych policjantów prowadzacych śledztwo jakoś widziałbym Keatona :P

Sprawdziło się pewnie marzenie wielu o powrocie Denisa do przyziemnych klimatów.

Odpowiedz
https://www.slashfilm.com/willow-tv-series/

Cytat:‘Willow’ TV Series From Disney+ Will Be Directed by ‘Crazy Rich Asians’ Director Jon M. Chu; Warwick Davis and Ron Howard Returning

Odpowiedz
(20-10-2020, 20:29)Kuba napisał(a): https://variety.com/2020/tv/news/jake-gyllenhaal-the-son-hbo-denis-villeneuve-jonathan-nolan-lisa-joy-1234810979/amp/?fbclid=IwAR1Vm0xFTZi1CfSdX_BzbkhVPr4T0WZNC8E-ENPAtUSJYfCSnCrVRlo-45k

HBO robi SYNA Nesbo.
Jake Gyllenhaal zagra, Denis Villeneuve wyreżyseruje. Hype przeogromny

Oby zabrali się za to jeszcze przed Francisem i Sisterhood/cokolwiek Denis planuje
Co oni tak męczą tego Nesbo? Owszem, bywa niezły, jak na literaturę pociągowo-samolotową, ale c'mon, jest masa ciekawszych kryminałów, które czekają na ekranizację.

Odpowiedz
Lubiany pisarz. Łatwe do ekranizacji, dające spore pole do popisu w kwestii zabawy klimatem i inscenizacją pojedyńczych scen ksiązki. PRzyjemna zabawa dla aktorów.

Z czego Syn na ten moment myśle, że może się pozytywnie wyróżniać, zwłaszcza na tle ksiązek o Holu.

Odpowiedz
Nesbo jest efektowny (żeby nie powiedzieć efekciarski). Jego czarne charaktery to praktycznie superzłoczyńcy (nietrudno sobie wyobrazić Bałwana walczącego z Batmanem) a konfrontacje z nimi na maksa przesadzone (Hole zabija jednego urywając mu rękę windą, z innym strzela się snajperką w Kongo). Dziwne, że chętniej po niego nie sięgają, a flagową serię tak spektakularnie spieprzyli.

Odpowiedz
Dziwne, że z tego Nesbo robią miniserial. Dla mnie to był materiał na nieco dłuższy, klimatyczny film i tyle. Ale i tak fajnie, że w końcu to powstaje. Jake i Denis mogliby robić więcej rzeczy razem. Po Prisoners i Enemy stwierdzam, że to całkiem udany duet aktor-reżyser.

Ciekawe tylko co ruszy szybciej: Diuna II, serialowy spin-off, czy ten Syn.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
M. Night Shyamalan lubi to ? Drugi sezon "Servant" od 15 stycznia.

Odpowiedz
No spoko.... Zawsze chciałem zobaczyć "Addamsów" od Burtona. Z tym, że przy jego dzisiejszej formie to kupiłbym w ciemno akurat tylko animację poklatkową :(


Odpowiedz
Burton to jeden z moich ulubionych reżyserów, a Rodzina Adamsów to materiał wręcz dla niego stworzony, ale nie ma się co oszukiwać, Tim stracił swoją iskrę wiele lat temu.

Odpowiedz
Ostatni film Burtona, który naprawdę mi się spodobał, to Gnijąca Panna Młoda. Sprzed... piętnastu lat. Gdyby jednak poszedł w tym kierunku z Addamsami to kto wie, kto wie, może nie byłoby aż tak źle?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości