Obi-Wan Kenobi (2022)
No mam inna opinie, nie przekonales mnie, przykro mi.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
No nie będę mógł spać, ale mogłeś zacytować bo teraz nie wiem o czym pisałeś.

Odpowiedz
Daruj sobie tani sarkazm z tak blachego powodu, po zwyklej wymianie argumentow w temacie. Masz swoja opinie w pewnych kwestiach i spoko, ja mam swoja. I tak sie ladnie ze soba nie zgadzamy. I tyle, mozna sie rozejsc.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Ja już na poprzedniej stronie zakończyłem temat.

Odpowiedz
Bucho wygrał.
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
(Dzisiaj, 10:11)Huntersky napisał(a): @Rozgdz, jesteś mistrzem nadinterpretacji. Wielkie studia powinny Ci płacić grubą kasę, bo jesteś w stanie wytłumaczyć nawet największy debilizm scenarzystów. Oczko

Akurat w Star Wars  nie trzeba specjalnie nic wyjaśniać bo.. wszystko się powtarza. Tu w zasadzie na starcie wszystko już wiesz Duży uśmiech

No np... Motyw Mistrza Jedi odciągającego "tego złego" i poświęcającego życie dla innych, przepraszającego "tego złego" za błędy przeszłości, zdobywającego tym samym odkupienie i wracającego na Jasną Stronę.. a "ten zły" coś tam krzyczy? ^^

Gdy wiesz o co chodziło w którym momencie to jak powtarzają wiesz niemal wszystko. Trochę się to zmienia ale ...

^_^

(Dzisiaj, 10:55)simek napisał(a): Kenobi oglądał nagranie z namaszczeniem Anakina przez Palpiego, pytanie, czy usłyszał jak ten tytułuje go Vaderem? W każdym razie nawet jeśli nie, to chyba nie byłoby tak trudno powiązać Vadera z Anakinem.

Usłyszał. Nawet jeśli nie to usłyszał Yodę który moment później nazwał Anakina Vaderem Oczko

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości