"Oczy diabła" - dokument Patryka Vegi o sprzedawaniu dzieci
Najlepszy polski filmowiec nie ma swojego tematu na tym forum. To skandal. Zakładam! Tym bardziej, że w sieci pojawiło się coś takiego.

Patryk Vega uratował dziecko przed sprzedażą do burdelu.

Odpowiedz
Nie chce mi się oglądać tego ale uratował dziecko przed sprzedażą do burdelu? Serio? Sam je kupił?

Odpowiedz
Papryk wykonuje w 1:05 niezłą woltę ;) Chciałbym zobaczyć minę

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Okej, Papryk wiedzial jakim tematem mnie zainteresowac. ;) Obawiam sie niestety tylko sensacji i nierzetelności. Jego dawny dokument - "Policyjne Psy" był podobno dobry, więc może to też będzie na poziomie.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Obejrzałem zwiastun i niestety nawet jeśli to prawda, to Vega i wiarygodność jakoś mi się nie mieści w jednym zdaniu. Jakim cudem on namówił te matki i przede wszystkim "handlarza" do zeznań przed kamerą?

Odpowiedz
No właśnie mam ten sam problem. Po ostatnich wyczynach Vegi, nie jestem w stanie do końca uwierzyć w jego wiarygodność - te zeznania, wywiady etc. (podobnie skrojone materiałypublikował przy okazji "Pętli"). No śmierdzi to tanią promocją na kilometr.

Odpowiedz
(27-11-2020, 13:51)PropJoe napisał(a): Obejrzałem zwiastun i niestety nawet jeśli to prawda, to Vega i wiarygodność jakoś mi się nie mieści w jednym zdaniu. Jakim cudem on namówił te matki i przede wszystkim "handlarza" do zeznań przed kamerą?
To akurat chyba nie jest niemożliwe. To chyba nie pierwszy raz, kiedy kogoś takiego pokazują w dokumencie albo reportażu z ukrytymi danymi? To też nie musi być aktualny handlarz tylko np. były.

Odpowiedz
No i były handlarz, który gada o "rozpierdoleniu dziecka kutasem" (wtf nawet nie chcę się zastanawiać co to znaczy) już na luzie może pogadać z kimś takim jak Vega, przed kamerą itd. Bo jest emerytowanym handlarzem dzieciaków do utylizacji? I opowiada o tym wszystkim bez konsekwencji? Vega może się zasłonić tajemnicą dziennikarską?

Nie kwestionuje niestety tego, że takie akcje mają miejsce, ale to raczej wygląda tak, że Vega coś tam słyszał, może nawet wiarygodnego i podstawił aktorów, którzy o tym opowiedzą z szokującymi podkręconymi "szczegółami" niby jako handlarze, matki itd. 

Odpowiedz
No może być skazanym handlarzem albo coś. Na poziomie zwiastuna to akurat nie jest takie dziwne. Ale rozumiem obawe, bo wiarygodnosc Vegi jest mala. Ja bym chcial, zeby zrobil cos rzetelnego w tym temacie, bo to dla mnie interesujace, ale podzielam obawy.

Odpowiedz
Sam skompromitował swoją działalność dokumentalną przez tę gównianą serię o aferze podkarpackiej, którą wypuszczał przed premierą "Pętli". To też miało być prawdziwe, a później okazało się, że chodziło wyłącznie o promocję filmu.
.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości