Pętla (2020) - czyli Patryk Vega o aferze podkarpackiej
#41
I tak będzie, że ludzie pójdą i znowu Vega zarobi:
[Obrazek: generImg.php?insbox1=Nie+wierz%C4%99!&in...%B3wnej!!!]

Odpowiedz
#42
Byłem, widziałem i cóż. Pan Vega doszedł do momentu, gdzie jego kariera filmowca prawdopodobnie dokonała... zapętlenia. Nie wiem czy to było świadome, czy też nie (raczej nie) Pan Vega doszedł do momentu, gdzie zrealizował autoparodię swojej filmografii. Żenującą, ale jednak autoparodię.

Film w ogóle zaczyna się od ukazania nam - tak mi się przynajmniej wydaje - jądra ciemności, wszak Pan Vega w wywiadach mówił, że ten film będzie podróżą bohatera na samo dno, aż po odkupienie. Później mamy prawdopodobnie najbardziej cringe'owy prolog w historii polskiego kina, który rozpoczyna się od ukazania, ale dosłownie (pozdro simek :P), ukazania narodzin głównego bohatera. Widzimy, jak kobieta "wypluwa" ze swojego ciała bobasa. Później przez kilka minut widzimy jego dzieciństwo, dorastanie i początki policyjnej kariery. I to ten ostatni element prologu to niezły trip - żenada goni żenadę, a podsumowaniem tego wszystkiego jest scena - dam ją w spoiler, może ktoś będzie chciał być zaskoczony w kinie :D
No a później odpalamy już standardowe Vega-Verse i lecimy z teledyskiem mającym przypominać film. To dokładnie to samo co poprzednio tylko dodali trochę cycków. Ponownie Pan Vega robi z siebie jakiegoś dokumentalistę, który niestety opowiada bajkę dla dorosłych.

Nie no, ten film to taki kibel, że masakra. Kurde - Pan Vega nawet parodiuje Stracha. Tym razem robi za niego policjant o ksywie Ninja, który jest mega głupi i biega z kataną :D

Vega/10

Odpowiedz
#43
Pelivaron, pomyśl o tym w ten sposób: jeżeli matrix, w którym żyjemy, pozwala na to, żeby Vega kręcił filmy do kinowej dystrybucji, to musi też pozwalać na to, żebyś ty jako pierwszy człowiek postawił stopę na Marsie. W tej symulacji wszystko jest możliwe.

Odpowiedz
#44
i 180 tysięcy widzów w pierwszy weekend. 2x więcej niż Tenet przez 5 dni.

Odpowiedz
#45
Nie że Tenet jest jakiś wybitny ale NOLAN PACZ I UCZ SIĘ :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
#46
To chyba bardziej świadczy o Polakach a nie o Nolanie.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
#47
Taka wola ludu.

Zenek, Miłość w Zakopanem, 500+ i Vega.

Odpowiedz
#48
Te komiksy to jedyna rzecz warta uwagi która ma jakikolwiek związek z Paprykiem.

[Obrazek: comment_JcvS9u8xR61RI7C52BPODWJvDrz8qqLv.jpg]

Odpowiedz
#49
Dzisiaj Patryk Vega w hejtparku na Kanale Sportowym.

Odpowiedz
#50
Patryk Vega: "Mój film który wejdzie do kin 4 grudnia to będzie totalne zaskoczenie. Film o handlu dziećmi, bardzo realistyczny, nie ma w nim ani jednego przekleństwa "

XDD

A jego ulubionym filmem jest ofc Odyseja Kosmiczn

Odpowiedz
#51
Ciekawe, że ulubionym serialem Vegi z ostatnich lat jest "ZeroZeroZero".

Zgadzam się całkowicie, że to wybitne dzieło, ale zastanawia mnie, jak można uwielbiać takie kino i kręcić filmy typu "Pętla", "Bad Boy" czy "Kobiety mafii". Coś tu nie styka.

Odpowiedz
#52
Musiałby go jeszcze na pewno obejrzeć.
Taki tytuł jak ZZZ idealnie podbudowuje go jako speca od przestępczości, zajaranego tematem mafii. Tak jak Odyseja ma wykazać jaki to z niego ambitny i ważny twórca.

Odpowiedz
#53
No właśnie. Ten chłop to jest definicja ściemy. Każde jego zdanie ma na celu kreowanie go na kogoś. A na kogo, to już zależy od okoliczności. Rozmowa z tą "kakaową księżniczką", czy jak tam to było, ukazuje brak hamulców.
Wczoraj to było dobrze widać, gdy pojawił się temat scen piłkarskich w tym arcychujowm "Bad Boyu". Vega najpierw gadał o setkach lat, jakie spędza przy reaserchu, o skrupulatnym badaniu tematu, bo jest dokumentalistą z krwi, że wie wszystko o temacie, który opracowuje na potrzeby swoich filmów. Po czym na zarzut o marność meczów piłki nożnej w swoim filmie o piłce nożnej odpowiedział krótko - no nie wyszło idealnie, bo nie oglądam piłki nożnej.

Idealnie
.

Odpowiedz
#54
srebrnik napisał(a):jest dokumentalistą z krwi (...) nie wyszło idealnie, bo nie oglądam piłki nożnej

Wywodzę się z dokumentu.

- Patryk Vega

EDIT

A co powiecie na historię Patryka o tym, jak pomału zjednywał sobie policjantów? Myślałem, że jebnę. Najpierw uciekali mu radiowozami, bo nie chcieli z nim współpracować, a po siedmiu tygodniach (dzięki jego niesamowitej charyzmie) czuli się już przy nim tak komfortowo, że torturowali w jego obecności aresztowanych, wieszali ich na gwoździach i razili prądem. Jedyny warunek, jaki postawili Patryczkowi - nie może publikować tych materiałów :)

Odpowiedz
#55
Jedyne co można powiedzieć

X kurva D

Nie ma siły abym w to uwierzył

Odpowiedz
#56
(09-09-2020, 11:51)Mental napisał(a): A co powiecie na historię Patryka o tym, jak pomału zjednywał do siebie policjantów? Myślałem, że jebnę. Najpierw uciekali mu radiowozami, bo nie chcieli z nim współpracować, a po siedmiu tygodniach (dzięki jego niesamowitej charyzmie) czuli się już przy nim tak komfortowo, że torturowali w jego obecności aresztowanych, wieszali ich na gwoździach i razili prądem. Jedyny warunek, jaki postawili Patryczkowi - nie może publikować tych materiałów :)

Ten fragment nagrałem sobie telefonem i kilku kumplom rozesłałem :D

Vega jest albo chory psychicznie, albo jest tak genialnym aktorem i potrafi nakładać maskę trolla-bajkopisarza, że niektórzy ludzie to kupują.

Odpowiedz
#57
Dobry był ten fragment, kiedy mówił coś o graniu w piłkę - był kapitanem i takie tam, ale przestał grać, bo nie lubi jak inni są od niego lepsi.
I został reżyserem-Vegą.

I jeszcze - zwiastun "Small world" leciał w kinach przed pandemią (bez premiery na yt). Jestem niemal na 100% pewien, że były tam przekleństwa, nie mówiąc już o drastycznych scenach (jak to dźgnięcie nożem w oko) .

Odpowiedz
#58
(09-09-2020, 13:01)desjudi napisał(a): był kapitanem i takie tam, ale przestał grać, bo nie lubi jak inni są od niego lepsi.
I został reżyserem-Vegą.


X kurła D
tak że o.

Odpowiedz
#59
Wczoraj dzięki temu hejt parkowi dowiedziałem się o tej grubej akcji na planie, gdzie postrzelono operatora. Nie wiem jakim cudem ominęła mnie taka informacja.

Odpowiedz
#60
Ja to mam w takich sytuacjach tak, że myślę że takie typy to albo trollują albo robią to wszystko pod publikę aby sprzedać swoje gówno poprzez szok i niedowierzanie gawiedzi.

Bo chyba Vega nie jest aż takim psychopatą i megalomanem, prawda?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Small World - Papryk Vega kontra satanistyczni pedofile Pelivaron 32 4,827 31-03-2022, 18:18
Ostatni post: Doppelganger
  Plagi Breslau (reż. Patryk Vega, 2018) Pelivaron 37 9,392 22-01-2020, 14:23
Ostatni post: Snuffer
  Polityka (2019) reż. Patryk Vega Pelivaron 237 30,880 22-12-2019, 13:20
Ostatni post: Mierzwiak
  Kobiety Mafii (2018-2019) reż. Patryk Vega Krismeister 108 25,548 10-12-2019, 15:40
Ostatni post: Pai-Chi-Wo
  Utopiec (2018) czyli bardzo udany horror Patryka Vegi! Bradesinarus 1 1,739 12-04-2018, 13:07
Ostatni post: zombie_sidekick
  Służby Specjalne [reż. Patryk Vega] Mental 111 32,951 08-03-2018, 21:30
Ostatni post: Mierzwiak
  Botoks (2017) reż. Patryk Vega OGPUEE 110 13,337 07-03-2018, 16:26
Ostatni post: Krismeister
  Ryś, czyli Miś 2 Dr_Strangelove 41 9,408 26-09-2007, 11:50
Ostatni post: military
  Job, czyli ostatnia szara komórka Gal Anonim 26 8,271 08-06-2007, 15:32
Ostatni post: Yossa



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości