Ankieta: Jakie lata mają brać udział w plebiscycie?
Ankieta jest zamknięta.
2010-2019 - jedziemy z 2010 rokiem jeszcze raz!
70.37%
19 70.37%
2011-2019 - nie ma co się powtarzać, robimy tylko lata "naste" XXI wieku
29.63%
8 29.63%
Razem 27 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]






PLEBISCYT: Najlepsze filmy drugiej dekady XXI wieku
#41
Jestem za poczekaniem do końca roku, jasne. Ewentualnie jakoś po świętach. Ale może warto zrobić jeszcze raz listę obecności po exodusie użytkowników w ostatnich miesiącach. bo tak z 10 osób to myślę absolutne minimum. 


Odpowiedz
#42
Warto poczekać do nowego roku i zrobić to w zgodzie z poprzednimi plebiscytami. Co do frekwencji nie oszukujmy się dupy nie urwie i wyniki z poprzednich zestawień są nieosiągalne.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#43
To będzie najgorszy plebiscyt. Z dekady na dekadę filmy coraz gorsze. Za 10 lat nie będzie niczego
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#44
Nic ciekawego nie pojawi się w kinach (hehe) do końca roku, więc poniżej wklejam niedokończoną listę ulubionych tytułów z ostatniej dekady (plus dwa z 2010), przypominając równocześnie o plebiscycie (czy ktoś to ogarnie, skoro Juby has left the building?)

Na dyszkę oceniłem tylko debiut Chazelle'a, pięć kolejnych pozycji to dziewiątki (Parasite jest bardzo blisko maksymalnej noty), nieuporządkowana reszta dostała osiem na dziesięć.

1. Whiplash
2. Parasite
3. The Lighthouse
4. Django
5. Grand Budapest Hotel
6. La La Land

Drogówka, Róża, Inception (2010), Birdman, Foxcatcher, What We Do In Shadows?, Mad Max: Fury Road, The Guard, Calvary, Moneyball, Her, Bone Tomahawk, The Witch, Mandariinid, Hunt For The Wilderpeople, Mayor, Manchester By The Sea, Steve Jobs, Kokuhaku (2010), Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, Phantom Thread, Hereditary, Dragged Across Concrete, Joker, Coco, Before Midnight, Holy Motors.

W porównaniu do poprzedniej dekady wyraźnie słabiej, również pod względem dziesiątek (Wesele, In Bruges). Obejrzałem 252 filmy, więc blisko dwa razy mniej, niż w latach 2001-2010. Wygląda na to, że najlepszy był rocznik 2014.

Odpowiedz
#45
Spoko wybór. 5 z 6 filmów Twojej TOP-ki znajduje się na spokojnie także w moim TOP10. Tylko "Django" się nie pokrywa, ale może po powtórce awansuje u mnie w rankingu.

Odpowiedz
#46
Plebiscyt zrobimy na początku nowego roku. Jak tylko wrócę z Radomia...Nie no żart. Zrobimy na pewno dla podtrzymania tradycji stojącej u podstaw tego plemiennego forum. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#47
Nieśmiało przypominam o plebiscycie najgorszej dekady w historii kina. W razie braku chętnych mogę służyć równocześnie za agregat topek forumowiczów i maszynę publikującą.

Odpowiedz
#48
(15-11-2020, 00:02)SonnyCrockett napisał(a): Warto poczekać do nowego roku i zrobić to w zgodzie z poprzednimi plebiscytami. Co do frekwencji nie oszukujmy się dupy nie urwie i wyniki z poprzednich zestawień są nieosiągalne.

Zgadzam się. Zachowajmy jakąś ciągłość i zróbmy okres 2011-2020. Nie widzę sensu dublowania roku 2010 ze starego plebiscytu (btw jest on gdzieś jeszcze w czeluściach netu?).
A, i witam po... no właśnie ilu...? Po bodaj sześciu latach nieobecności.

Odpowiedz
#49
Ominęły cię ze trzy wojny w tym dwie światowe. Nie poznasz miasta. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#50
Ba. Po tym czasie już nawet gościa w lustrze nie poznaję...

Odpowiedz
#51
Ja tylko dodam, że jeśli ktoś to ogarnie, to ja chętnie zagłosuje, cobyście wiedzieli jakie były naprawdę najlepsze filmy dekady :)

Odpowiedz
#52
Jak obiecałem tak zrobię i mam pierwsze niepodlegające dyskusji elementy przyszłego plebiscytu.
Primo. W głosowaniu wezmą udział użytkownicy Forum KMF (czyli wymagany będzie nick z forum).
Secundo. Głosować będziemy na filmy mające światową premierę w okresie 01.01.2011- 31.12.2020 r. (logiczna kontynuacja poprzednich plebiscytów).
Tertio. Każdy będzie mógł zagłosować na 20 filmów. Miło byłoby gdyby głosy były uzasadniane krótką pisemną formą.
Quarto. Punktacja:
1. 30
2. 25
3. 20
4. 18
5. 16
6. 15
7. 14
8. 13
9. 12
10. 11
11. 10
12. 9
13. 8
14. 7
15. 6
16. 5
17. 4
18. 3
19. 2
20. 1

Te założenia są poza dyskusją natomiast pytanie dotyczy od kiedy głosujemy i jak długo?
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#53
Zacząć można już teraz. Ja planowałem coś tam nadrobić przez święta, ale oczywiście zamuliłem - kilka rzeczy wypadałoby jednak obejrzeć, żebym mógł w miarę odpowiedzialnie zagłosować. Może do końca stycznia?


Odpowiedz
#54
Chętnie wezmę udział. Fajna lista mi się klaruje.
Najlepszy film 2021: Titane
Najlepszy film 2020: Pewnego razu w Hollywood
Najlepszy film 2019: Parasite
Najlepszy film 2018: Suspiria






Odpowiedz
#55
Czyli korespondencja wędruje do Sonny'ego? Głosy od teraz do końca stycznia - rozsądny przedział czasowy.

Podbije ktoś na filmożerców i ogólnie do innych poległych, czy wyrąbane?

Odpowiedz
#56
Można wysłać masowego maila, ale duża część poległych jest śmiertelnie obrażona na forum ;)
Polski już nie ma.

Odpowiedz
#57
Super, mam juz swoje typy, nie mogę sie doczekać wynikow :)
Youniverse

Odpowiedz
#58
Rowniez gotowy!!

Chociaz wiadome że jedynym słusznym zwycięzcą tegoż zestawienia może być tylko i wyłączenie Drive :)
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#59
OK. Czyli będziemy głosować do godz. 23:59 31 stycznia. W ten weekend ogarnę temat jakiejś ankiety do zbierania głosów i po niedzieli powinno ruszyć. W kwestii "poległych" szczytem taktu będzie ta wiadomość masowa, nie będę specjalnie poszukiwał osób które się stąd samodzielnie wypisały. Cegła im w ryj.

[Obrazek: giphy.gif]
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#60
Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdAC6t1LzzyIt5hFsuASpXVYtPyhWEtbrYotUGaeOQcS6IYNw/viewform
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najlepsze filmowe fryzury/stylówy Huntersky 41 7,442 26-10-2023, 19:23
Ostatni post: Krismeister
  [+18] Najlepsze full frontale z mainstreamowych filmów military 285 229,604 14-10-2023, 20:00
Ostatni post: yacajackowski
Tęcza PLEBISCYT: Najlepsze seriale PropJoe 252 24,099 08-09-2023, 16:46
Ostatni post: Spoilerowo
  PLEBISCYT Stevena Spielberga gigacz 82 19,436 19-04-2023, 13:17
Ostatni post: Bucho
  NAJLEPSZE FILMOWE SCENY WSZECH CZASÓW Mental 81 14,393 01-03-2023, 19:21
Ostatni post: yacajackowski
  Najlepsze masowe strzelaniny w historii kina Mental 33 5,298 30-11-2022, 10:11
Ostatni post: Corn
  Artykuły KMF - Najlepsze filmy lat 70. desjudi 127 31,218 07-09-2022, 21:37
Ostatni post: Bucho
  Najlepsze filmowe sceny "łóżkowe" Jakuzzi 58 36,120 24-01-2022, 13:32
Ostatni post: shamar
  Filmy sportowe - ankieta Sylwia 4 742 13-01-2022, 14:12
Ostatni post: Sylwia
  Najgorsze filmy Dusqmad 232 46,008 20-11-2021, 20:06
Ostatni post: Kluski



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości