Pam & Tommy (Hulu, 2022)
[Obrazek: e3kEY9F.jpg]

Serial, w którym zobaczymy kulisy związku Pameli Anderson oraz Tommy'ego Lee oraz legendarnej kradzieży ich seks-taśmy przez Randa Gauthiera.

Obsada gwiazdorska:
- Lily James as Pamela Anderson
- Sebastian Stan as Tommy Lee
- Seth Rogen as Rand Gauthier
- Nick Offerman as Uncle Miltie
- Taylor Schilling as Erica Gauthier

Zakładam temat dlatego, że w sieci pojawiły się nowe foteczki z planu, które prezentują nam Lily w czerwonym kostiumie ;)

Odpowiedz
Kto gra Davida Hasselhoffa?!
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Oo, ciekawe pytanie. Fajnie, jakby się pojawiła ta postać plus zahaczyli o relacje Davida z Pamelą, który nie chciał, aby dołączała do obsady "Słonecznego patrolu".

Odpowiedz
Mam nadzieje, że ucharakteryzowany Joe Mangianello. Ktoś ma jakieś dobre pomysły na ten casting?
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Pamela ładnie dobrana, zastanawiałem się czy będzie "Baywatch", a skoro będzie to na pewno obejrzę :)

Odpowiedz
Lily trafiona castingowo w punkt. Nawet jeśli melony to "protezy" to świadczy to o dobrej pracy charakteryzatorów. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to komedyjka w PG-13 ;)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Raczej nie, bo James ponoć ma dublerkę od scen rozbieranych.

Odpowiedz
Obsada niezła, a ciekawe jest też to że reżyseruje Craig Gillespie od "I, Tonyi" i nadchodzącej "Cruelli". Łooo Panie... Może wyjść coś dobrego.
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
(17-05-2021, 14:34)Snappik napisał(a): Mam tylko nadzieję, że nie będzie to komedyjka w PG-13 ;)

Tylko że serial zapowiedziano jako komedię, choć nie wiem czy z kategorią PG-13.

Odpowiedz
Jak to będzie taka komedia jak "I, Tonya" to ja poproszę komedię.

Odpowiedz
O tak, dokładnie i niech w jednej z drugoplanowych ról wystąpi Paul Walter Hauser.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Z Instastory Lily James. :)
[Obrazek: cjcj20210603115900231fzvd.jpg]
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon