Polonia 1
#41
"...wojenne ścieżki zaczynają wysypywać z siebie topory..."

Kto te teksty pisał? :)
https://the-twilight-area.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku"
https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści

Odpowiedz
#42
BezcelowyAlbatros napisał(a):"...wojenne ścieżki zaczynają wysypywać z siebie topory..."

Kto te teksty pisał? :)

Ludzie z Reseta chyba
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#43
eee tam, Batman Forever, Mortal Kombat i Fifa (tudzież jakiś Soccer manager - w każdym razie o piłce) są o niebo lepsze :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#44
Teksty w Escape są tak zryte, że powinni wydać jakąś księgę cytatów z tego programu.

Batman Forever:

"Naszym bohaterem nie będzie z pewnością Forever".

"Batman jeżdżąc po mieście będzie musiał interweniować ostro obuwiem w punktach zapalnych".

Need 4 Speed:

"Rozbijamy się Dodgem Viperem - samochodem, którym cała Polska wkrótce jeździć będzie po zakupy. Ale pod warunkiem, że nadal będzie stosowana w kraju polityka żabich skoków gospodarczych, preferencyjnych stóp podatkowych i praw umownych, balansujących na styku wizji i dźwięku koszmarów sennych."

Odpowiedz
#45
:)

geniusz po prostu!

Odpowiedz
#46
Yes, ja, si !!!

http://www.cyfrowydoradca.pl/cyfrowa/aktualnosci/472-yattaman-general-daimos-i-sally-czarodziejka-ponownie-w-ramowce-polonii1.html

[Obrazek: polonia1_yattaman2_2015.png]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#47
Puszczali o 6 rano i się dziwili, że słaba oglądalność ;/ Przecież to pasmo pierwotnie leciało w godzinach 15-17 jak byliśmy już po szkole więc każdy oglądał ciągiem, kto normalny będzie o 6 wstawał żeby yattamana oglądać?
Hey, give me another cookie

Odpowiedz
#48
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#49
Heh, a niedawno zamieściłem komenta pod tym filmem :)
(25-03-2025, 23:22)Ja na Youtubeie napisał(a): A to przypadkiem nie było tak, że oryginalnie w Japonii to była kreskówka dla nastolatków/dorosłych? Zaś Polacy (lub Włosi, od których importowaliśmy) wykazali się ówczesną ignorancją i myśleli, że skoro to animowane to z automatu dla dzieci?
Plus uzupełnię, że inne chińskie bajki z Polonii1 Tygrysia Maska czy Daimos też pewnie nie były dla dzieci (nawet jeśli się weźmie te różnice kulturowe), ze względu na przemoc i pójście w dramat.

I wolę nie myślę co by było, gdyby na Polonii1 leciałby Devilman :).

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości