Prawdziwi mężczyźni nie zginają kolan
Powszechnie wiadomo, że prawdziwy mężczyzna klęka tylko przed kobietą, którą kocha, ewentualnie przed bogiem, w którego wierzy. Wszystkie inne przejawy zginania kolan to dowód na bycie pizdą i powód do wiecznej pogardy.

Oto wybrane sceny z udziałem mężczyzn, którzy prędzej by zginęli niż wybrali życie na kolanach. Zacznę od mojej ulubionej, czyli arcydzieła Davida Finchera:

Najlepsza postać w "Grze o Tron" też nie klękała. Przypadek? Nie sądzę.

Dla Leonidasa kneeling też jest off the table:

Odpowiedz
Mental napisał(a):Powszechnie wiadomo, że prawdziwy mężczyzna klęka tylko przed kobietą, którą kocha, ewentualnie przed bogiem, w którego wierzy. Wszystkie inne przejawy zginania kolan to dowód na bycie pizdą i powód do wiecznej pogardy.

A zakładanie butów?

Ps. to jest chyba najbardziej Mentalowy temat na tym forum
You can't reason someone out of a position, they didn't reason themselves into.

Odpowiedz
(15-09-2020, 12:16)Capt. Nascimento napisał(a): A zakładanie butów?

To chyba oczywiste. Każdy prawdziwy facet nosi ze sobą odpowiednio długą łyżkę do butów.

[Obrazek: BCGZNFw.jpg]

Odpowiedz
(15-09-2020, 12:16)Capt. Nascimento napisał(a):
Mental napisał(a):Powszechnie wiadomo, że prawdziwy mężczyzna klęka tylko przed kobietą, którą kocha, ewentualnie przed bogiem, w którego wierzy. Wszystkie inne przejawy zginania kolan to dowód na bycie pizdą i powód do wiecznej pogardy.

Ps. to jest chyba najbardziej Mentalowy temat na tym forum

Etam, starcy forum pamiętają.

Odpowiedz
Zawsze byłem zdania, że każda internetowa społeczność potrzebuje choć jednego Mentala w swoim gronie dla uatrakcyjnienia atmosfery. Nie wyobrażam sobie tego forum bez niego ;)
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
Tytuł tematu odrazu mi się skojarzył z Prison Breakiem, jak ten włoski gangsta rzucił do FBI tekstem "klękam tylko przed Bogiem, ale tutaj go nie widzę" ?
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Cytat:Powszechnie wiadomo, że prawdziwy mężczyzna klęka tylko przed kobietą, którą kocha, ewentualnie przed bogiem, w którego wierzy. Wszystkie inne przejawy zginania kolan to dowód na bycie pizdą i powód do wiecznej pogardy.

A uklęknięcie przy strzelaniu z AR 15?

[Obrazek: AR-15-Improvement-6.jpg]

Odpowiedz
Wy lepiej wrzucajcie sceny z filmów, a nie będziecie mnie tu komplementować.

Odpowiedz
(15-09-2020, 13:18)Kerev napisał(a): A uklęknięcie przy strzelaniu z AR 15?

No przecież logiczne, że to podchodzi pod to:
Cytat:(...) ewentualnie przed bogiem, w którego wierzy. (...)
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
(15-09-2020, 12:19)Pelivaron napisał(a): Każdy prawdziwy facet nosi ze sobą odpowiednio długą łyżkę do butów.

w Ikei za jakieś 3 zł. całkiem tania ta "prawdziwa męskość"
tak że o.

Odpowiedz
Od razu widać, że nigdy nie zakładaliście butów kowbojskich. W Ikei ich nie kupicie. A teraz klękajcie pocałować berło :)

Odpowiedz
Oczywiście że istnieje precedens, klęknąć można podczas pasowania na rycerza, który wyrusza właśnie na wyprawę w celu odbicia Jerozolimy:

"Be without fear in the face of your enemies"

Odpowiedz
Prawda. Piękna scena.

Odpowiedz
Nawet w Marvelu coś się znajdzie:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Wtem samce łapią WTF ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości