Predators (Robert Rodriguez)
fragment wywiadu z Richardem Landonem (wywiad dotyczący pierwszego Predatora)

Cytat:- So, the "new" Predator had to do certain things that the first one couldn't achieve, right?
- Running, jumping, hunting! He needed to sit on a tree limb, while cleaning and sharpening his weapons. His face needed to be covered by a mask that he would remove for the final battle. In fact, we created two masks for the Predator. The producer Joel Silver looked at both with his director. The first one was a highly detailed mechanical sculpture, to look like armor, and an atmosphere filter, so the Predator could breathe. When Joel saw this busier mask, he said "I love it - we're going with the plainer one though. This looks like it could be what the creature actually looks like. We want the audience waiting from the first second they see him for that mask to come off." The director agreed fully.

Odpowiedz
Phil napisał(a):No, ale w drugiej zabił go spocony murzyn, więc śmiało możemy nazwać tego osobnika wybrakowanym :].
Nie miał jednej ręki, więc łatwiej go było zabić. A czy nie było tak, że Predator zakładał maskę, żeby lepiej widzieć? Pamiętam, że jak ściągnął maskę przed pojedynkiem z Arnoldem, to go mniej wyraźnie widział.

Odpowiedz
1. Tą rękę to mu właśnie spocony murzyn odciął.
2. Może by mu pomagała widzieć, jeśli patrzył przez paszczę bo maska nie osłaniała oczu :)

Odpowiedz
Przecież miał zakryte oczy.

Odpowiedz
Z tego co pamiętam, ta którą się "dotleniał" po scenie w chłodni, nie zasłaniała oczu.

http://images2.wikia.nocookie.net/aliens/images/d/d7/PREDATOR2-0.jpg

Odpowiedz
Dla pewności obejrzałem jeszcze raz scenę walki Arnolda z Predatorem, po zdjęciu maski Predator widzi gorzej. Myślę, że maskę mógł zakładać zarówno po to, żeby łatwiej oddychać, jak i po to, żeby lepiej widzieć.

Odpowiedz
Kadevar ma rację. Maska była potrzebna do oddychania oraz do lepszego widzenia. Predki bez maski są na wpół ślepe więc 100 racja.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/Po+przerobieniu+Predator%C3%B3w+we%C5%BAmie+si%C4%99+za+Spider-Mana,News,id=57455

Wiadomość tą wstawiłem gdzie indziej ale umieszczam ją także tutaj, co poniekąd jest związane z Predators
koronex1989

Odpowiedz
Jak Amal będzie brać rozwód z żoną też tutaj wkleisz informację? :roll: To jest temat o filmie Predators, nie o reżyserze.

Odpowiedz
Wkleiłem tą informacje bo była po części związana z Predators,chodzi o rzekomo rewelacyjne matariałach dotyczących nowego Predatora. Gdydy w ogóle nie było to związane z tym tematem to bym tego nie wklejał. I zluzuj troche człowieku z tymi złościwościami.
koronex1989

Odpowiedz
Ok, zostajesz rozgrzeszony. Sorry, w newsie który zapodałeś przegapiłem tę jakże istotną informację na temat Predators.

Odpowiedz
<ok>
koronex1989

Odpowiedz
A ja tylko nieśmiało przypomnę, że nie jesteście, kuźwa, na GG :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Pojawiło się parę fotek z planu.
http://www.avpgalaxy.net/gallery/thumbnails.php?album=244
koronex1989

Odpowiedz
http://www.avpgalaxy.net/gallery/displayimage.php?album=244&pos=12

Czy tylko dla mnie wygląda to jak fotka z planu tandetnego gniota straight to video?

Odpowiedz
Skoro fotka zielonej płachty może być fotką filmu klasy A, nie przesądzałbym o niczym na jej podstawie.:) Pytanie tylko, co w obsadzie robi kobieta.

Odpowiedz
To już wiemy co robi w obsadzie robi Adrien Brody?

Odpowiedz
Shane Vendrell mistrzem drugiego planu.

Odpowiedz
Craven napisał(a):To już wiemy co robi w obsadzie robi Adrien Brody?
Gra najemnika.

Odpowiedz
Niemożliwe, najemnicy nie wyglądają jak wymoczki z monstrualnymi nosami.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości