Banned
Liczba postów: 3,333
Liczba wątków: 35
fragment wywiadu z Richardem Landonem (wywiad dotyczący pierwszego Predatora)
Cytat:- So, the "new" Predator had to do certain things that the first one couldn't achieve, right?
- Running, jumping, hunting! He needed to sit on a tree limb, while cleaning and sharpening his weapons. His face needed to be covered by a mask that he would remove for the final battle. In fact, we created two masks for the Predator. The producer Joel Silver looked at both with his director. The first one was a highly detailed mechanical sculpture, to look like armor, and an atmosphere filter, so the Predator could breathe. When Joel saw this busier mask, he said "I love it - we're going with the plainer one though. This looks like it could be what the creature actually looks like. We want the audience waiting from the first second they see him for that mask to come off." The director agreed fully.
18-12-2009, 07:27
Nowy
Liczba postów: 216
Liczba wątków: 0
Phil napisał(a):No, ale w drugiej zabił go spocony murzyn, więc śmiało możemy nazwać tego osobnika wybrakowanym :].
Nie miał jednej ręki, więc łatwiej go było zabić. A czy nie było tak, że Predator zakładał maskę, żeby lepiej widzieć? Pamiętam, że jak ściągnął maskę przed pojedynkiem z Arnoldem, to go mniej wyraźnie widział.
05-01-2010, 13:36
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
1. Tą rękę to mu właśnie spocony murzyn odciął.
2. Może by mu pomagała widzieć, jeśli patrzył przez paszczę bo maska nie osłaniała oczu :)
05-01-2010, 13:44
Nowy
Liczba postów: 216
Liczba wątków: 0
Przecież miał zakryte oczy.
05-01-2010, 13:48
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
Z tego co pamiętam, ta którą się "dotleniał" po scenie w chłodni, nie zasłaniała oczu.
http://images2.wikia.nocookie.net/aliens/images/d/d7/PREDATOR2-0.jpg
05-01-2010, 13:50
Nowy
Liczba postów: 216
Liczba wątków: 0
Dla pewności obejrzałem jeszcze raz scenę walki Arnolda z Predatorem, po zdjęciu maski Predator widzi gorzej. Myślę, że maskę mógł zakładać zarówno po to, żeby łatwiej oddychać, jak i po to, żeby lepiej widzieć.
05-01-2010, 21:47
TermiGifiernator
Liczba postów: 11,121
Liczba wątków: 57
Kadevar ma rację. Maska była potrzebna do oddychania oraz do lepszego widzenia. Predki bez maski są na wpół ślepe więc 100 racja.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron
05-01-2010, 22:19
Stały bywalec
Liczba postów: 851
Liczba wątków: 7
http://www.filmweb.pl/Po+przerobieniu+Predator%C3%B3w+we%C5%BAmie+si%C4%99+za+Spider-Mana,News,id=57455
Wiadomość tą wstawiłem gdzie indziej ale umieszczam ją także tutaj, co poniekąd jest związane z Predators
koronex1989
15-01-2010, 11:43
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Jak Amal będzie brać rozwód z żoną też tutaj wkleisz informację? :roll: To jest temat o filmie Predators, nie o reżyserze.
15-01-2010, 12:04
Stały bywalec
Liczba postów: 851
Liczba wątków: 7
Wkleiłem tą informacje bo była po części związana z Predators,chodzi o rzekomo rewelacyjne matariałach dotyczących nowego Predatora. Gdydy w ogóle nie było to związane z tym tematem to bym tego nie wklejał. I zluzuj troche człowieku z tymi złościwościami.
koronex1989
15-01-2010, 12:37
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Ok, zostajesz rozgrzeszony. Sorry, w newsie który zapodałeś przegapiłem tę jakże istotną informację na temat Predators.
15-01-2010, 12:55
Stały bywalec
Liczba postów: 851
Liczba wątków: 7
<ok>
koronex1989
15-01-2010, 12:57
悟
Liczba postów: 11,556
Liczba wątków: 37
A ja tylko nieśmiało przypomnę, że nie jesteście, kuźwa, na GG :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi
15-01-2010, 17:17
Stały bywalec
Liczba postów: 851
Liczba wątków: 7
koronex1989
16-01-2010, 12:03
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
http://www.avpgalaxy.net/gallery/displayimage.php?album=244&pos=12
Czy tylko dla mnie wygląda to jak fotka z planu tandetnego gniota straight to video?
16-01-2010, 13:40
Talking Head
Liczba postów: 16,007
Liczba wątków: 264
Skoro fotka zielonej płachty może być fotką filmu klasy A, nie przesądzałbym o niczym na jej podstawie.:) Pytanie tylko, co w obsadzie robi kobieta.
16-01-2010, 13:47
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
To już wiemy co robi w obsadzie robi Adrien Brody?
16-01-2010, 14:27
McMillan Man
Liczba postów: 6,532
Liczba wątków: 51
Shane Vendrell mistrzem drugiego planu.
16-01-2010, 14:52
Nowy
Liczba postów: 216
Liczba wątków: 0
Craven napisał(a):To już wiemy co robi w obsadzie robi Adrien Brody?
Gra najemnika.
16-01-2010, 15:39
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
Niemożliwe, najemnicy nie wyglądają jak wymoczki z monstrualnymi nosami.
16-01-2010, 15:45
|