Prey, reż Dan Trachtenberg, 2022
Podobno.

Chociaż z tego co czytałem kiedyś to samice są większe i silniejsze niż samce.

Odpowiedz
(Wczoraj, 09:14)yacajackowski napisał(a): Ale podobno bo w internecie tak piszą czy podobno bo w filmie tak było powiedziane? Na moje to takie pierdolenie oszołomów, żeby usprawiedliwić bezsensowne zestawienie Predatora z 55kg nastolatka :)

Napisałem "podobno" bo na Redditach i innych forach zwolennicy filmu tak sobie to tłumaczą ;) Nawet jeśli to prawda, to tym bardziej źle to świadczy o forowaniu głównej bohaterki do bycia "strong woman" skoro dostaje rywala wagi lekkiej w swoim gatunku.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
A, i o co właściwie chodzi z tym pistoletem?

Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
(Wczoraj, 09:28)raven.second napisał(a): To ten predator nie jest samicą z ichniego gatunku?

Nie. Bo nie ma cycków.

(Wczoraj, 10:27)al_jarid napisał(a): A, i o co właściwie chodzi z tym pistoletem?

To ten sam . I o nic. Postanowili na siłę wsadzić to nawiązanie.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(Wczoraj, 10:27)al_jarid napisał(a): A, i o co właściwie chodzi z tym pistoletem?

Jak to o co? Chodzi o "A pamiętasz jaki w dwójce był zajebisty mindfuck z pistoletem sprzed 250 lat? Pamiętasz? PAMIĘTASZ?! To ten sam! Ale patrz się na pistolet, nie na debilizm fabuły! Na pistolet, kuurwa, bo to ten sam! No ten sam, no!"

I tyle. Materiał do prania ręcznego dla fanbojów i aktywistów, zwanych dziennikarzami branżowymi, żeby mogli kłamać jak ten film szanuje serię i w ogóle jakie ma błyskotliwe odniesienia. Nie tylko do poprzedników, ale też do życia w post-Trumpowej Ameryce :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
al_jarid napisał(a):A, i o co właściwie chodzi z tym pistoletem?

No na koniec tych rysunkowych napisów końcowych jest przecież motyw, że
, także to pewnie jakaś bieda podbudowa pod ewentualny sequel.
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
Scenariuszowo wcale nie ma tragedii. Tzn. to ewidentnie film robiony pod pewną tezę, a sam tekst do najlepszych nie należy, ale to najmniejszy jego problem. Podobała mi się jego prostota.

Jak dla mnie 2 podstawowe rzeczy do zmiany to:
- angaż reżysera, który lepiej ogarnął by klimaty, i tu widziałbym kogoś w stylu Ridleya Scotta,
- angaż obsady gdzieś tak z 10-15 lat starszej, niż obecna.

Kosmetycznie możnaby też zmodyfikować ten wątek głównej bohaterki. Zrobić z niej raczej przypadkowego świadka masakry na braciach z plemienia i tyle, dalej lecimy z akcją, akcją, akcją. Ucieka w las. Może nawet z jakimś innym gościem, Pred ich ściga, natrafiają na Francuzów, znowu sieka i tak dalej, i tak dalej.

Taki film na 70-80 minut. Tam dużo do przerabiania nie ma, tyle żeby sprawniejsza ręka to skręciła + mniej feministycznych wkrętów+ finał w którym wygrana z Predem to bardziej byłby łut szczęścia, niż sama naciągana inteligencja bohaterki.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"
2020 - "NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK"

Odpowiedz
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
ej kurde ja myslalem, ze wy przesadzacie

bo czesc filmu jest spoko naprawde, choc bohaterka mnie nie interesowala zbytnio, troche pierdololo, ze dziewczynka wiec do kuchni, ale do przezycia

ale potem ona jest niezniszczalna, rozpieprza doroslych typow i predatora

i bylem tak zazenowany, ze az mi sei przykro zrobilo

oj nie oj nie nie taki film nie taki
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Obejrzałem. Podobało mi się, dobrze się bawiłem, nawet lepiej niż myślałem, że będę. 
Wygląda też na to, że generalnie film będzie sukcesem. Więc teraz mam nadzieję, że ewentualny kolejny, mimo sugestii podczas napisów, będzie się toczył w średniowieczu (wiem, że jest już fanfilm). Predator w czasach krucjat mógłby się udać.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Zaleta tej marki polega na tym, że posiada niekończący się potencjał, Predator vs Samuraje, Predator w Egipcie, Predator vs Capone, mogą wymyśleć co chcą i stylistycznie odróżnić te filmy.

Odpowiedz
Właśnie ciekawy jestem czy to nie pójdzie teraz w takim właśnie kierunku - że kolejne części będą się rozgrywać w różnych epokach.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Kiedyś chcieli zrobić sequel z Arnoldem na planecie predatorów gdzie miał się zbratać z jednym z uwięzionych predków, ostatecznie zrobili z tego Predators, widziałbym taki film gdzie Predator jest uwięziony na Ziemi i traktowany jako atrakcja do walk z gladiatorami, możliwości są nieograniczone tak jak mówiłem.

Odpowiedz
Ten film to jest obraza dla widza. Nie dosc, ze fabula to nudna bula bez ladu i skladu gdzie wszystko dzieje sie przypadkiem to jeszcze glowna bohaterka to jebana Mary Sue. Z takimi skilami moglaby byc postacia Marvela. Najlepsze jest to, ze przez pol filmu tworcy pokazuja jak ta Naru to lamaga i nie radzi sobie wlasciwie z niczym i z nikim(puma, niedzwiedz) by potem zabijac wszystko jak leci bez drasniecia.
Predator nie dosc, ze ze zmieniona morda(po co?) ktora to nie przypomina w ogole predatora to jeszcze kosmita zachowuje sie jak randomowy kosmita zabijajacy bez ladu i skladu. Oprocz tego to niesamowita pizda bo siekaja go praktycznie wszyscy i tylko chyba cud sprawil, ze jakis przypadkowy suchoklates go wczesniej nie ubil.
Oczywiscie to ze jest to ideologiczny wysryw o strong women nie musze pisać.
Muzyka do zapomnienia, slabe efekty.
0/10
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Przesadzasz. Fajnia załatwiał ofiary.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
Doppelganger, 1 gości