Quantum of Solace (Bond 22)
(22-03-2013, 18:04)Mierzwiak napisał(a): gdzie dwóch się bije, tam trzeci - w tym przypadku pierwszy [film] - korzysta Uśmiech

Naprawdę uważasz, że ktokolwiek się przejmie n-tymi z rzędu jojczeniami tej samej osoby, która nawet na nagrobku będzie miała napis: "Skyfall zniszczył mi życie"? I doubt it.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mefi, ale ja nie napisałem tego w kontekście niekończącego się jojczenia na Skyfall, tylko nagłego (i zupełnie dla mnie niezrozumiałego) wynoszenia QoS na piedestał. Dla mnie to filmy na dokładnie tym samym poziomie, dlatego tak bardzo rozśmieszyło mnie to licytowanie, zwłaszcza motor vs. spadochron.

Gieferg, polecam skok ze spadochronem i otwarcie go mniej więcej na takiej wysokości, na jakiej widać to na filmie. Tylko nie zapomnij najpierw złożyć testamentu u notariusza, ok>?

Odpowiedz
(22-03-2013, 20:19)Mierzwiak napisał(a): zwłaszcza motor vs. spadochron.

Ja obwiniam za ten stan rzeczy polskie szkolnictwo.

Odpowiedz
Cytat:tylko nagłego (i zupełnie dla mnie niezrozumiałego) wynoszenia QoS na piedestał.

Nagłego? U mnie miał 8/10 od kilku lat, a że akurat wczoraj obejrzałem i oglądało mi się jeszcze lepiej, to i ocena poszła w górę Uśmiech
Change That Ring Tone. Get Some Guns N Roses, Or Something

Lauren Hissrich is shit at her job.

Odpowiedz
Nie miałem na myśli wyłącznie Ciebie, ale ogół. Po premierze Skyfall dowiedziałem się, jakie to QoS jest super Uśmiech

Odpowiedz
Lepiej późno niż wcale Uśmiech

Odpowiedz
Buahaha aleś dowcipny Uśmiech

[super avatar. serio]

Odpowiedz
(22-03-2013, 21:11)Mierzwiak napisał(a): Po premierze Skyfall dowiedziałem się, jakie to QoS jest super Uśmiech

To, że przy 2. czy 3. seansie wydaje się lepsze da się zrozumieć. Ale to, że jest jeszcze lepsze bo "Skyfall" jest gorszy to majaczenie. To przekonywanie samego siebie, na siłę.

Ile wtedy było kłapania, po premierze, że to ch...a kontynuacja "CR" i że trza mieć nadzieję, że trzecią częścią uda się wrócić do poziomu pierwszej.

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(22-03-2013, 21:25)Mierzwiak napisał(a): [super avatar. serio]

Niestety nie powiem "nawzajem" Język

Odpowiedz
OK, zaśmiałem się. Uśmiech
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
(22-03-2013, 15:13)Gieferg napisał(a): Akcja w Szanghaju to definicja nijakości, akcja w kasynie to definicja żenady. SKyfall ma całą, jedną niezłą (ale bez szału - w CR Madagaskar był z 10 razy lepszy) scenę akcji na samym początku, QoS przez pierwsze pół godziny ma ich cztery.

Akurat akcja na początku Skyfall jest najsłabszą. Język Ale już siedzę cicho, bo zaraz znowu wkroczy Mierzwiak mówiąc, że dzieci się kłócą.

(22-03-2013, 23:07)Gieferg napisał(a):
(22-03-2013, 21:25)Mierzwiak napisał(a): [super avatar. serio]
Niestety nie powiem "nawzajem" Język

Czemu? Awatar Mierzwiaka jest lepszy od twojego (i w końcu skończył z Showgirls).

Odpowiedz
oba avatary są o kant dupy Uśmiech

Odpowiedz
Więc Mierzwiak już zmienił. Oczko

Odpowiedz
Kwant Solacji powtórzony, no i cóż... do Kasyna się nie umywa. Może w punktach:

Plusy:
- jedna z najlepszych czołówek w serii, fajna piosenka
- początkowa akcja
- ogólnie akcja
- Mathis
- przyjemnie się ogląda

Minusy:
- za duża koncentracja akcji w pierwszej połówce
- słaby bad guy i jeszcze słabszy pomagier
- niebondowy soundtrack
- ogólnie to nie jest Bond i tyle; jak w końcówce weszła klasyczna muzyczka i "lufa", to było aż dziwne - coś z zupełnie innej bajki

Ale największą wadą jest chyba to, że Mendes olał wątek Quantum i pana White'a i zrobił film zupełnie z dupy, nieprzystający do odświeżonej serii ani w sumie do niczego. Bo CR i QoS to mimo wszystko symaptyczny dyptyk, choć część druga nie doskakuje pierwszej do pięt. QoS ma u mnie 6+/10, no może 7. Bardzo fajne oglądajło, ale spadek formy z filmu na film - gigantyczny.

Odpowiedz
(26-03-2013, 21:10)military napisał(a): Ale największą wadą jest chyba to, że Mendes olał wątek Quantum i pana White'a i zrobił film zupełnie z dupy, nieprzystający do odświeżonej serii ani w sumie do niczego.

Ale to wada następnego a nie tego.

PS - kupiłeś te biedronkowe wersje? Bo chyba wspominałeś, że ostatnio kupiłeś oba na raz.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie w Biedronce. Do Tesco dostarczyli wszystkie Bondy w ładnych wydaniach - co prawda jednopłytówki z minimum dodatków (zwykle komentarz + teledysk), ale do tego całkiem fajne okładki i normalne amaraye.

Odpowiedz
No to takie jak w Biedronce, tylko okładki lepsze.
U mnie na wsi ostatnio nie widziałem. Jutro zobaczę.

Odpowiedz
Obejrzałem sobie ot tak, z dupy, i wyszło że to bardzo fajny film z pięknymi zdjęciami, fatalnym montażem i najlepszą piosenką w serii. No i przerobili go na niezłą strzelankę (polecam - jedna z lepszych growych adaptacji filmów). Tylko że znacznie lepiej QoS wypada oglądane od razu po Kasynie Rojalnym. Bez tego "fundamentu" wydało mi się trochę, hm, rwane. Myślę, że głównie przez tę przerwę ludzie nie do końca wczuli się w film - i przez to zyskał łatkę czarnej owcy.

Odpowiedz
Nie wiem czy nie było wcześniej.

Odrzucona piosenka do QoS:

Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
I bardzo dobrze, że odrzucona, jeśliby ktoś pytał.Uśmiech

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon