Quentin Tarantino
(18-03-2023, 14:58)Reno napisał(a): Słuszna uwaga. Jeśli nazwisko Tarantino nie robi już na nikim wrażenia na forum miłośników filmu, to czy przyciągnie przed telewizor przeciętnego widza?
Tylko, ze my tu jednak jestesmy z lekka zblazowani i zwyczajnie cyniczni, a ogolnie to Quentin jest raczej ciagle celebrowany i mocno promowany w mainstreamie.


(18-03-2023, 14:08)Ted napisał(a): O limicie robienia seriali nigdy nie mówił. Zrobi 10 film i potem seriale może trzepać w nieskończoność. Ale wyobraźcie sobie ile złota może ten chłop zrobić dla telewizji/streamingu. Ile starych telewizyjnych schematów może przerobić w swoim stylu.

Ale bym oglądał jakiś serial policyjny od Tarantino.


Jakos sie nie nakrecam na te jego potencjalne seriale. Gdyby byla mowa o Quentinie z lat 90. to inna bajka, a Tarantino z ostatniej dekady to nudna bula i samozachwyt nad wlasnym stylem. W serialu bedzie mogl to rozciagnac do 30 godzin na sezon i mnie to przeraza :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Może właśnie w serialu nie będzie czuł presji by zmieścić potrzebę Tarantinowania w dwie-trzy godziny i lepiej się będzie czuł z rozłożeniem tego na x odcinków. Taki Lindelof mówił kiedyś, że lepiej się odnajduje w formacie odcinkowym. A twórca Fargo i Legiona, według wielu genialnych seriali, średnio sobie poradził przy debiucie kinowym, i teraz widzę że zajął się serialem z uniwersum Aliena.

Odpowiedz
Ok, moze tak byc, kupuje to.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz


The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
Tarantino na spotkaniu w Paryżu, które dotyczyło jego nowej książki:
1) potwierdził tytuł kolejnego projektu,
2) potwierdził, że to film,
3) wskazał, że akcja osadzona jest w 1977 roku,
4) zaprzeczył, że to biografia Keal,
5) powiedział że chciałby wejść na plan jesienią tego roku.


Wysłane przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
Odpowiedz
Podobno też Quentin chce Blanchett w głównej roli. No, nigdy jej za wiele, więc byłbym absolutnie za.

Odpowiedz
Gdyby Cate dostała jednak tego trzeciego Oscara - to byłaby jakaś forma sprawiedliwości :P Kibicuję, ale mam nadzieję, że w końcu dla Umy coś się znajdzie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości