Rick and Morty
Ja sobie robiłem powtórkę vat of acid i ubawiło mnie to co się dzieje w finale

Odpowiedz
Na szczęście jest już Rick i Morty sezon 4 po polsku. Po angielsku i rosyjsku był dostępny kilka tygodni wcześniej

Odpowiedz
(13-06-2020, 11:09)Craven napisał(a): Ja sobie robiłem powtórkę vat of acid i ubawiło mnie to co się dzieje w finale

A to jest właśnie jedna z głównych bolączek czym się ten serial stał. Rick będący bogiem. I milion równoległych światów sprawia, że w tym.. świecie konsekwencje nie grają żadnej roli. Trudny tutaj mówić o jakiejś przygodzie, skoro w takim podejściu sama przygoda i ekscytacja pada.i tak pozostają rzeczywiście tylko meta-komentarze.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
I tak i nie, Rick chętnie mówi o tym, że ma nieskończenie wiele córek, wnuków itd ale jednocześnie wyraźnie daje się nam do zrozumienia że ten Rick jest wyjątkowy, swojego Morty'ego uważa za wyjątkowego i mniej więcej od 3x02 twierdzi też, że skołowanie sobie nowej Summer byłoby zbyt upierdliwe.

A we wspomnianym odcinku po prostu pokazał, że jest małostkowy i chciał się odegrać , stąd ta przemowa :)

Odpowiedz

Odpowiedz
Wrzucam, bo chyba nie bylo jeszcze tutaj wklejane:

https://www.msn.com/en-gb/entertainment/tv/rick-and-morty-season-5-release-date-cast-theories-and-first-footage/ar-BB1c6F5Q
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości