Savage Salvation (reż. Randall Emmett)
#1
[Obrazek: jack-huston-savage-salvation-01-700x400-1-700x400.jpg]

Niedawno jęczałem, że nie robią już filmów dla takich ludzi jak ja. Ten trailer sugeruje co innego. No i jak zawsze wspaniały i piękny Jack Huston w roli mściciela z gwoździarką i pozłacaną strzelbą. Oby tylko w finale nie było moralniaka z powodu zemsty, a jedynie czysta radość i satysfakcja z zabijania w słusznej sprawie.


Odpowiedz
#2
No i git, będzie co oglądać za pół roku na TV Puls o 20:00 do kolacji.

Odpowiedz
#3
Ale SS wygląda na lepszy film niż do kolacji na Pulsie.

Odpowiedz
#4
Bardzo fajnie to wygląda. Jak typowe B-klasowe kino zemsty, pozbawione direct-to-Bluray rodowodu. To znaczy ten może i jest, ale nie aż tak widoczny jak w typowej produkcji z podstarzałym Willisem czy Lundgrenem. 

Huston to świetny aktor, szkoda że gość ociera się zaledwie o drugą ligę. Po Ben Hurze nie ma za bardzo szczęścia.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
#5
Niby wygląda na kolejny generyczny film zemsty, ale coś czuję (hehe, wiem, wiem), że TYM RAZEM będzie inaczej.

[Obrazek: MV5BN2VjZGUwZjAtZDhlZS00NTYzLThiY2MtM2M3...@._V1_.jpg]

Odpowiedz
#6
Payback is dirty - jak reżyser zaserwuje jakieś pseudomorały o przebaczeniu to daje z miejsca 1/10
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
#7
"Nie zabijaj ich, to nie przywróci jej życia."

"Jak zabijesz, będziesz taki jak oni."

"Zabić jest łatwo. Trudniej potem z tym żyć."

"Dobry chrześcijanin nie zabija, lecz przebacza."

Odpowiedz
#8
Idealne kwestie do zignorowania filmu i obejrzenia najlepszych scen na jutubie :)

Odpowiedz
#9
Te kwestie od dawna lądują obowiązkowo w każdym filmie zemsty - coś jak ostrzeżenia na papierosach, że powodują raka i impotencje. Tytuły z motywem zemsty bez odgórnej, moralnej oceny to rzadkość. Albo takie, gdzie zemsta podlega gloryfikacji jako coś słusznego. Z ostatnich produkcji na myśl przychodzi mi tylko "Wind River" Sheridana.

Odpowiedz
#10
Oj, jak to będzie na poziomie Wind River to wycofam swoje słowa o filmie idealnym na TV Puls o 20:00 :)

Odpowiedz
#11
Kurde mol, SS już lata po CDA z polskim lektorem! Czemu nic nie piszecie?

Odpowiedz
#12
Gdzie nie spojrzysz, tam oceny są tragicznie niskie ;d

Odpowiedz
#13
(27-12-2022, 20:06)Mental napisał(a): Kurde mol, SS już lata po CDA z polskim lektorem! Czemu nic nie piszecie?

Bo gdzieś pisało, że kicha.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#14
Film jest strasznie nieporadny, kiepawo zmontowany, a przygrywające w tle kawałki rujnują resztki klimatu. Widać, że były ambicje na coś dobrego, ale wszystko zostało pogrzebane pod stertami bylejakości i silenia się na głębokie rozkminy. Ostatnia scena chrztu to jeden wielki zonk. Serio, myślałem, że pan reżyser żarty sobie stroi.

Mental napisał(a):Niedawno jęczałem, że nie robią już filmów dla takich ludzi jak ja.

Jęcz dalej, bo nawet jak ktoś chce zrobić film dla ciebie, to finalnie okazuje się być beztalenciem, co potem wyłazi na każdym poziomie rzemiosła.

Odpowiedz
#15
(01-11-2022, 12:08)Mental napisał(a): Niby wygląda na kolejny generyczny film zemsty, ale coś czuję (hehe, wiem, wiem), że TYM RAZEM będzie inaczej.

(28-12-2022, 00:18)Mental napisał(a): Film jest strasznie nieporadny, kiepawo zmontowany, a przygrywające w tle kawałki rujnują resztki klimatu. Widać, że były ambicje na coś dobrego, ale wszystko zostało pogrzebane pod stertami bylejakości i silenia się na głębokie rozkminy. Ostatnia scena chrztu to jeden wielki zonk. Serio, myślałem, że pan reżyser żarty sobie stroi.
Dzień jak co dzień w mentalowym świecie...
Nadzieja umiera ostatnia...
Następnym razem...
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
#16
Zapomniałem wspomnieć, że pierwsza połowa filmu (miłosno-obyczajowa) jest lepsza niż druga (akcja/zemsta).

Odpowiedz
#17
(01-11-2022, 16:55)yacajackowski napisał(a): Oj, jak to będzie na poziomie Wind River to wycofam swoje słowa o filmie idealnym na TV Puls o 20:00 :)

(28-12-2022, 00:18)Mental napisał(a): Film jest strasznie nieporadny, kiepawo zmontowany, a przygrywające w tle kawałki rujnują resztki klimatu. Widać, że były ambicje na coś dobrego, ale wszystko zostało pogrzebane pod stertami bylejakości i silenia się na głębokie rozkminy. Ostatnia scena chrztu to jeden wielki zonk. Serio, myślałem, że pan reżyser żarty sobie stroi.

Czyli jednak TV Puls? Nie odwoływać swoich słów? :)

Odpowiedz
#18
(28-12-2022, 12:09)Mental napisał(a): Zapomniałem wspomnieć, że pierwsza połowa filmu (miłosno-obyczajowa) jest lepsza niż druga (akcja/zemsta).

No to musi być niezły sztolec.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
#19
No kto by się spodziewał po tym trailerze ;)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#20
Chyba tylko nie Mental :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Savage reż. Brendan Muldowney Strummer 1 1,205 24-09-2012, 15:17
Ostatni post: McCoy
  Savage Streets / Dzikie Ulice (1984) Gieferg 1 2,339 25-02-2012, 22:26
Ostatni post: BezcelowyAlbatros



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości