Scarlett Johansson
#1
Polecicie jakieś dobre filmu ze Scarlett Johansson? nawet jakieś starsze :) ostatnio z kobietą oglądaliśmy film "Lucy" i dla mnie był świetny, chętnie bym zobaczył jeszcze coś podobnego ze Scarlett, z gatunku akcja/scifi widziałem ją w rolach Black Widow we wszystkich filmach Avengers, oraz w filmie Ghost in the Shell. Jak znacie jakieś jeszcze dobre filmy z nią to podrzućcie :) może coś z komedii romantycznych? nie wiem czy Scarlett grała w takich rolach, ale chętnie bym obejrzał razem z kobietą.

Odpowiedz
#2
Vicky Cristina Barcelona
tak że o.

Odpowiedz
#3
O widze, że w tym filmie grała z Penelope Cruz :D to może obejrzę, będzie na czym oko zawiesić

Odpowiedz
#4
Match Point Allena - tam chyba wyglądała najlepiej, ale nie wiem czy fabularnie ci podejdzie. Wyspa Baya - bardziej pasuje do Lucy. 


Odpowiedz
#5
Między słowami/Lost in Translation.

Odpowiedz
#6
Między słowami to arcydzieło, bezdyskusyjnie najlepszy film Scarlett, poza tym trzeba znać jej występy pod Allenem: Match Point, Scoop, Vicky Cristina Barcelona oraz Prestiż, bardzo dobry film, ale Scarlett na drugim planie. Resztę, to jak jesteś jej fanem: Ghost World, Dziewczyna z perłą, Lokatorka, Don Jon, pozostałe filmy jak jesteś jej mega fanem, bo pojawiła się w paru gniotach: Spirit, Black Dahlia, Niania w Nowym Jorku, Kupiliśmy Zoo, Chef.

Odpowiedz
#7
"Her" oczywiście.

Wysłane z mojego H8216 przy użyciu Tapatalka
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#8
Jest jeszcze Under the Skin, trochę jako dowód, że Scarlett Johansson to jednak nie tylko Marvele jak wiele teraz błędnie ją z nimi utożsamia.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#9
I jako dowód że jej tyłek w ubraniach wygląda dużo lepiej niż bez...
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#10
A co jest nie tak z jej tyłkiem?
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
#11
No w Under the Skin widać celulit. Scarletka zdecydowała się na pokazanie swoich wdzięków na ekranie po prostu zbyt późno - gdyby nakręcili ten film gdzieś w 2006 to łooo Jezusie :D

Odpowiedz
#12
Ale większość kobiet ma cellulit. Zresztą ja chyba nie zwróciłem aż tak uwagi. Trochę doszukiwanie się na siłę, plus za dużo myślenia Photoshopem..
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#13
Cóż za zawód, gdy kobiety okazują się nie być porcelanowymi lalkami bez skazy.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
#14
(11-10-2019, 16:48)simek napisał(a): No w Under the Skin widać celulit. Scarletka zdecydowała się na pokazanie swoich wdzięków na ekranie po prostu zbyt późno - gdyby nakręcili ten film gdzieś w 2006 to łooo Jezusie :D

To już chyba któryś post na tym forum, w jakiś dziwny sposób sugerujący, ze Scarlett jest nie wiadomo jak stara :D Przecież ona ma dopiero 35 lat i jak dla mnie to może pokazywać swoje wdzięki jeszcze dłuuuuugo. 

Odpowiedz
#15
Albo mamy bardzo wielu członków Klubu Romka i 18+ już tracą na atrakcyjności.

Trochę tu takie marudzenie, że 5 letnie Porsche nie jest tak dobre jak najnowszy model.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#16
(11-10-2019, 17:20)Lawrence napisał(a): Ale większość kobiet ma cellulit.
Wystarczy poszukać tych co mają szczęście i go nie mają.
Scarlett oczywiście nie jest stara, ale po prostu dziesięć lat temu była młodsza i fajniejsza :)

Niniejszym kończę moje hedonistyczne zwierzenia.

Odpowiedz
#17
Między słowami, bardzo dobry film ze Scarlett Johansson

Odpowiedz
#18
Obejrzałem Under the Skin - rzeczywiście niezły film ze Scarlett :)

Odpowiedz
#19
https://www.hollywoodreporter.com/business/business-news/scarlett-johansson-disney-settle-black-widow-lawsuit-1235022598/

Pokrzyczeli, pokrzyczeli, a teraz proszę się rozejść.

[Obrazek: 13312b6d1f4e2f26d85e3bc7f3db16a0.gif]

Odpowiedz
#20
Chyba nikt niczego innego się nie spodziewał :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości