Ankieta: Co sądzisz o kiepskich kontynuacjach?
Linoczwałbym za profanowanie serii
"Pluję na Niemców"
Pomidor
[Wyniki ankiety]
 
 





Sequele, które nie powinny powstać czyli "dla mnie ta seria skończyła się na..."
#21
Ja jeszcze radykalniej - nie uznaję żadnej.

Lolrens napisał(a):Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides + część 5

Widziałeś piątkę w ogóle?

Odpowiedz
#22
Noc żywych trupów + Świt żywych trupów (chyba mój ulubiony zombie movie!) - reszta zombie-movies od Romero nie powinna powstać.

Wszystkie kontynuacje Powrotu żywych trupów i Egzorcysty. Tak samo Poltergeista (który dla mnie sam w sobie jest mocno przeciętny, ale jego kontynuacje to już w ogóle porażka).
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#23
"The Thing" z 2011 r! Jeden z najbardziej niepotrzebnych, bezpamiętnych, psujących oryginał, sequeloprequeloweych kupsztali, jakie wyszło. Dla mnie "The Thing" z 1982 r. to idealna zamknięta opowieść niewymagająca jakichkolwiek wyjaśnień, kontynuacji czy Bóg wie czego.

Pan Kleks w Kosmosie - toleruję, ale mógłby nie powstać.


Tryumf Pana Kleksa - za to ten nie powinien nigdy powstać, bo posysa na każdym polu i jest wciśniętym na siłę takim potworkiem Frankensteina.

Odpowiedz
#24
(31-07-2017, 15:45)Pelivaron napisał(a): Wszystkie kontynuacje Powrotu żywych trupów i Egzorcysty. Tak samo Poltergeista (który dla mnie sam w sobie jest mocno przeciętny, ale jego kontynuacje to już w ogóle porażka).


No co ty? Jajcarski "Powrót 2" i mniej jajcarski "Powrót 3" były złe? 3 w sumie nie pamiętam ale 2 była chyba udanym komedio-horrorem.
No i "Egzorcysta" - przecież 3 jest niezlym klimatycznym filmem.

Poza tym - mnóstwo serii pod którymi mógłbym się podpisać a których nie wymieniłem.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#25
Alien Covenant. Ridley chyba w końcu zatłukł serię na śmierć swoją fanfikcją o Fassbenderze.

Odpowiedz
#26
Gieferg napisał(a):Star Wars - na razie nie uznaję TFA, może się to zmienić tylko jeśli kolejne epizody będą dobre.

[Obrazek: GroundedInconsequentialHarlequinbug-max-1mb.gif]

Do listy ignorowanych przeze mnie kontynuacji dopisałbym jeszcze:

- JW: Fallen Kingdom
- The Predator (2018)
- Terminator: Dark Fate
- DCEU: Suicide Squad
- Hobbs & Shaw
- Once upon a time in Mexico (Desperado 2)

Odpowiedz
#27
-Terminator DF
-Star Wars TROS
-Efekt motyla 2-3
-Piraci z Karaibów 5
-gra o tron s08
-strażnicy galaktyki 2
-iron Man 3
-scream 4
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
#28
Zdecydowanie "Kingsmen: The Golden Circle". Nie jest to tragiczny film, ale retroaktywnie rujnuje to jedynkę którą bardzo lubiłem, a teraz nawet ochoty na powtórkę nie mam.

Odpowiedz
#29
(08-05-2020, 02:54)Gieferg napisał(a): - Once upon a time in Mexico (Desperado 2)

Podpisuję pod tym. Gdyby był to samodzielny film, niezwiązany z losami El Mariachiego, to byłby bardziej zjadliwy. A tak sra na ładnie zamykające zakończenie "jedynki" i wątek El Mariachiego. I pierwszy Desperado, choć efekciarski, nie jest pod tym względem przegięty. No i nie próbuje sprzedać, że bożyszcze nastolatek pokroju Enrique Isglesiasa jest jakimś wytrawnym zabijaką.

Odpowiedz
#30
"Planeta Małp" 2, 3, 4, 5
Bo są w mniejszym lub większym stopniu fatalne.
Poszczególne doznania w odpowiednim temacie
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#31
Die Hard: Mówcie sobie co chcecie, jak dla mnie tylko jedynka się liczy! Reszta to niepotrzebne dodatki do ciasta :P

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kopy w kalendarz, które nas cieszyły (SPOILERY!!!) Kryst_007 37 4,001 31-01-2024, 01:47
Ostatni post: Nemo
  Czarne charaktery, które były postaciami pozytywnymi i prawdziwymi humanistami Mental 74 8,181 13-01-2024, 20:40
Ostatni post: Bucho
  Japy, które was wkurzają Mental 60 17,833 08-12-2022, 19:58
Ostatni post: Kryst_007
  Kult-czapki oraz inne nakrycia głowy, czyli 15 pkt do lansu Mental 39 12,798 24-06-2020, 18:07
Ostatni post: Gieferg
  Obejrzane filmy oscarowe, czyli forumowicze w statystykach Cassel 62 18,915 05-03-2018, 22:28
Ostatni post: Grievous
  Najdziwniejsze filmy które widzieliście z rodzicami military 20 10,441 20-06-2017, 01:29
Ostatni post: SonnyCrockett
  Twardziele z Teksasu, czyli 1000 pkt do epy Mental 32 9,643 08-09-2015, 11:10
Ostatni post: Mental
  Najlepsze sequele Die Hard, które nie są sequelami Die Hard military 46 12,499 18-02-2015, 00:57
Ostatni post: Mefisto
  Japy, które wam się podobają OGPUEE 4 2,894 21-12-2014, 22:33
Ostatni post: Phlogiston2
  Koniec filmu, czyli... mapkowy 45 11,999 21-10-2014, 16:45
Ostatni post: Vesper Lynd



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości