Shang-Chi and The Legend of the 10 Rings (2021)
Do tej pory zastanawiam się nad tym co myśleli tworząc w ogóle postać Professora Hulka, Hulk po prostu uciekł/stchórzył (to nie jest Hulk swoją drogą), Banner więc siłą przejął kontrolę nad jego ciałem i na tym skończyła się historia Hulka.

Czytałem o tym jak to Hulk odegrał ważną rolę w przywróceniu do życia ubitych przez Thanosa, ale to nie był on tylko Banner.. Gdyby nie wprowadzono w ogóle Marvelówny, to idealnym momentem na powrót Hulka byłaby scena gdy Thanos ma wszystkie kamienie i chce znowu użyć rękawicy, ale tym razem to on zamiast Brie Larson go powstrzymuje...

Wiem, że TIH nie jest popularny, ale brakuje mi tego Hulka który był bardziej tragiczną postacią, a nie chodzącym żartem, kiedyś to była postać w stylu Jeckylla i Hyde'a, a teraz to po prostu maskotka.

Odpowiedz
Ja tam najmilej wspominam Hulka Bany, mimo że film też nie do końca udany.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"
2020 - "NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK"

Odpowiedz
Cytat: ten serial oceniam 10/10
Wyjdź. Walkera można na upartego tak ocenić, retro Bucky'ego również (jako Winter Soldier i w Wakandzie), ale reszta...

Odpowiedz
(07-09-2021, 12:22)raven.second napisał(a):
Cytat: ten serial oceniam 10/10
Wyjdź.

To się nazywa inne zdanie ;) Jak wspomniałem, jestem tu zalogowany tylko by czytać o piłce nożnej, polityce i wirusie, czyli Wasz serwis informacyjny z paplaniny, lepszy od ogólnej propagandy. To może tylko na ten dział filmów MCU załóżcie mi blokadę, by mnie nie kusiło walczyć z malkontenctwem filmowym. W tematach sportu, polityki, wirusa i tak nic nie piszę, tylko czytam interpretacje innych. Jest to moje duchowe wsparcie, że świat nie oszalal całkowicie, są osoby racjonalne, rozsądne ( może poza Tomkiewiczem, choć bardziej postrzegam go jako kabareciarza ;).

Odpowiedz
Winter Smutas i Wannabe Kapitan 10/10, no weźcie mnie trzymajcie... (╯°□°)╯︵ ┻━┻

By nie robić całkowitego offtopa:
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(07-09-2021, 13:58)Badus napisał(a):

Otóż

Po namyśle stwierdzam, że w tym filmie jest równie potrzebny co Awkwafina :) Może i nawet mniej - jakieś pomysły po cholerę oni go tam wcisnęli? No bo raczej nie dla fanbase'u Marvela :)

Odpowiedz
Żeby domknąć wątek z one-shotu All Hail The King w którym człowiek Mandaryna (to znaczy Wnewu, bo Mandaryn jest offensive) odbija go z więzienia na jego rozkaz.

Odpowiedz
Disney tak stara się przypodobać Chinom i jakoś ciągle coś stoi na przeszkodzie. (smuteczek)

"Jak donosi Deadline, są coraz mniejsze szanse na to, by Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni trafił do chińskich kin. Wszystko za sprawą wypowiedzi Simu Liu z 2017 roku, która właśnie została odkryta w chińskich mediach społecznościowych. Tam też kanadyjski aktor w wywiadzie dla telewizji CBC wspomniał, że według jego rodziców Chiny pod rządami komunistów są krajem trzeciego świata, a ludzie umierają tam z głodu. Rodzice Liu są emigrantami z Chin. Trudno uwierzyć, by chińscy cenzorzy przeszli obok tej wypowiedzi obojętnie, a jest ona udostępniana w chińskich mediach społecznościowych, więc Marvel Studios nie ma jak uciszyć tę kwestię.

A przypomnijmy, że to nie jedyny kłopot: Chiny mają problem z pierwowzorem komiksowym, w którym ojcem Shang-Chi jest Fu Manchu - postać jest uważana za stereotypową i rasistowską. Kevin Feige, szef Marvel Studios walczył z tym udzielając wywiadu chińskiemu krytykowi filmowi, ale zbytnio nie poprawiło to negatywnego stosunku Chin do filmu. Nawet pomimo faktu, że Wenwu, grany przez Tony'ego Leunga, jednego z najlepszych aktorów z Chin, to nie Fu Manchu."

https://naekranie.pl/aktualnosci/shang- ... 1631341406
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon