She-Hulk: Attorney at Law (2022 - , Disney+)
#81
Obejrzałem, na przewijaniu, nuda, zero treści, humor jest tak do bólu marvelowski, że brak słów, a sceny po napisach nie skomentuje, niech każdy zobaczy tą żenadę z jakąś nową tegoroczną gwiazdką rapu charakteryzującą się tym, że jest czarnai i ma dysproporcjonalne ciało czyt. wielką dupę którą trzęsie.


Odpowiedz
#82
Haha women siuuup
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
#83
[Obrazek: abgPBQr_460swp.webp]

Cytat:Its a series about a mid 30, unsuccessfull, single carreer women, written by mid 30, unsuccessfull, single career women...

Odpowiedz
#84
Cytat:written by mid 30, unsuccessfull, single career women...
No właśnie nie do końca; i tu leży zmutowany pudel gigant pogrzebany.
W komiksie o Iron Manie jest niesławna scena, w której małą Riri Williams jest wzburzona, że na jej drodze do szczęścia i kariery nie leżą żadne kłody i może robić co tylko zechce. Riri jest tym zdruzgotana, ponieważ jej narcystyczna psychoza wymaga, by uciskał ją system, który mogłaby zwalczać. W końcu wielkie ciśnienie obraca węgiel w diament, bla bla bla. Jeśli nie ma niesprawiedliwości, trzeba ją sobie wymyślić. I tak Riri postanawia zostać Iron Manem, ponieważ to niesprawiedliwe że Tony Stark jest Tonym Starkiem.
Podobnie jest z Jen Walters. Jennifer Gao chciałaby pisać o heroicznych zmaganiach z niesprawiedliwością. Niestety w rzeczywistości Gao jest przepłacaną hollywoodzką scenarzystką dla której tragedia to brak ulubionego chardonnay na półce. Gao nie ma faktycznego pojęcia o prawdziwym strachu czy niesprawiedliwości, ponieważ zapewne w życiu ich nie doświadczyła i za cholerę ich nie rozumie. I z tego dysonansu wynikają największe grzechy tego poronionego serialu.
Ale, żeby nie było - nie jest prawdą, że pani pisarka opiera się wyłącznie na własnym życiu i świecie. W końcu She-Hulk narzeka na catcalling. Jeden rzut oka na Jennifer Gao i można bezpiecznie założyć, że to zjawisko którego nigdy nie doświadczyła osobiście.

Odpowiedz
#85
Pierwszy raz się autentycznie śmiałem w tym serialu, zdecydowanie najbardziej zabawny odcinek. Tim Roth po prostu tutaj rozwalił, jestem ciekaw co będzie dalej z Abomination bo chyba go jeszcze zobaczymy (jak i Wonga). Trochę za wolno idzie zamiana She-Hulk w celebrytkę .

To co mi się bardzo podoba to jak Tatiana gra She-Hulk. To niezupełnie tak że to jest ta sama osoba, to nie jest "większa" Jennifer Walters. She-Hulk jest dużo pewniejsza siebie, spokojniejsza, majestatyczna, ma zupełnie inny "otwarty" body language.

Ciekawe że omijali kwestie czasowe jeśli chodzi o nagranie. Hm, hm, hm :)

Ja tam się świetnie bawiłem :p

Odpowiedz
#86
Im więcej waszych komentarzy czytam, tym bardziej boję się o występ Daredevila w tym serialu.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
#87
Widziałem przecieki dotyczące czwartego odcinka i... Daredevil wypowiada kwestię:
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
#88
Jestem po kolejnym odcinku.
Tym serialem Marvel zrobił z MCU jeden wielki śmiech. Ten świat to jest jebana parodia MCU. Najgorsze jest to, ze to murzyński rodzaj humoru.
Ten serial jest obrzydliwy do granic możliwości. FemiHulk jest odpychająca, nie idzie jej kibicować nawet przez sekundę.
Wong to idiota, co ja mówię tam wszyscy zachowują się jak idioci. Nie ma co czekać na Daredevila, z niego też zrobią idiotę.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#89
[Obrazek: aPZOgNG_460swp.webp]

Odpowiedz
#90
Im wyżej wleziesz tym mocniej przypierdolisz jak spadniesz, czy jak to tam szło.

Odpowiedz
#91
(02-09-2022, 18:10)marsgrey21 napisał(a): [Obrazek: aPZOgNG_460swp.webp]

Ja tam nie widzę zbyt wielkich różnic :p






Odpowiedz
#92
Jest różnica między dwiea uroczymi stewardessami kręcącymi biodrami, a murzynką z długimi tipsami i implantami pośladków i biustu trzęsącą tymi implantami w rytm dość średniej "muzyki" z równie nieproporcjonalnym komputerowym maszkaronem.

Odpowiedz
#93
Dla nas - może. Ale ta cała Megan Thee Stallion to faktycznie znana gwiazda i scenka (jak i spora część odcinka) jest pod jej gościnny występ.

Nie moja bajka ale cóż ;)


No, ewentualnie.. mam wrażenie że Jennifer by tak w biurze nie potańczyła jak She-Hulk. I ciekawie się rysuje ta postać szefa (b fajny też aktor)

Odpowiedz
#94
W Iron Manie zagrało normalnie, bo taniec jest tylko dodatkiem do sceny, a nie "śmiesznym gagiem", a i kamera nie robi żadnych dziwnych najazdów na pośladki.

Odpowiedz
#95
Chryste, naprawdę trzeba takie rzeczy tłumaczyć? Przede wszystkim scena w Ironmajdanku wpisuje się w i podkreśla charakter Starka - nie jest ozdobnikiem samym sobie, a i nie bierze się z dupy (inna sprawa, że Stark by już dziś chyba nie przeszedł w kinie mainstreamowym). Natomiast to w SH to po prostu żenujące, murzyńskie gówno dolepione do całości na ślinę (i swoją drogą to zabawne, że laska, która narzeka na catcalling* nagle w biurze kręci seksownie pośladkami w wolnej chwili).


* - aż musiałem sprawdzić co to; artykuły jakie mi wyskoczyły - oczywiście napisane przez baby - są mniej więcej tak żenujące jak ta scena.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#96
Plus Iron Man nie był pisany przez kobietę z zacięciem społecznym i nie zgrywał "kolejnego ważnego głosu kobiecej reprezentacji" (wyobrażacie sobie, jaka byłaby gównoburza gdyby scenę z twerkowaniem napisał facet?)

Odpowiedz
#97
Wiecie że piszecie o scenie gdzie po prostu laska tańczy w biurze ze swoją idolką którą poznała ? :p

Odpowiedz
#98
'Wiesz, że serial opowiada o kobiecie rzekomo poniżanej i nie trakowanej poważnie w pracy która jednocześnie wykonuje żenujący taniec potrząsając dupą wraz z klientką? A jeśli prywatnie to jej "idolka" to tym bardziej wstyd i pokaz braku etyki pracy.

Odpowiedz
#99
No z tego co pamiętam z teledysków to ta cała Megan tak tańczy w teledyskach (zresztą tańczą chyba do jej songu). Reakcja Jennifer gdy się dowiedziała że chodzi o Megan plus ta scena. wydaje mi się dosyć klarowne.

"Wiesz, że serial opowiada o kobiecie rzekomo poniżanej i nie trakowanej poważnie w pracy "

He? W którym miejscu ?

Żadnego poniżania z tych trzech odcinków nie pamiętam, tego nie traktowania poważnie również. Wyjątkiem jest ten gościu który pojawił się w tym odcinku ale to dupek i on tak traktuje równo wszystkich.

Jak na razie to serial o "szarej myszy" która nagle zmienia się w kogoś innego.. Co niby wydaje się super pod wieloma względami ale ona wcale tego nie chce. Tym bardziej że jej nowe ja zaczyna wszystko przytłaczać a zwłaszcza samą Jennifer która jeszcze bardziej niknie w tle.

Coś jak gdy Clark Kent musiał rywalizować o względy Lois z niesamowitym i doskonałym Supermanem :p

Na razie coś takiego się rysuje, bym powiedział ;)

Odpowiedz
She-Fart:

[Obrazek: comment_1662233388v3xW9t2F5UY9SpUvUsUphI.gif]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spider-Man: No Way Home (2021/2022) Kuba 830 87,480 19-12-2023, 14:47
Ostatni post: Spoilerowo
  Loki (Disney+) Capt. Nascimento 136 14,786 11-11-2023, 00:00
Ostatni post: Rozgdz
  Werewolf by Night (2022) raven.second 7 774 14-10-2023, 08:20
Ostatni post: Pelivaron
  Ant-Man and the Wasp: Quantumania (reż. Peyton Reed, 2022) Pelivaron 197 16,195 17-05-2023, 00:07
Ostatni post: Rozgdz
  Moon Knight (2022) Mickey 66 8,826 31-07-2022, 14:06
Ostatni post: Danus
  The Falcon and the Winter Soldier (2020) serial Disney+ Mickey 264 28,464 25-07-2022, 17:23
Ostatni post: Grievous
  The Incredible Hulk (2008) Gal Anonim 252 48,979 10-04-2022, 18:56
Ostatni post: Rozgdz
  WandaVision (2020, Disney+) Pelivaron 130 19,398 14-01-2022, 23:07
Ostatni post: Gieferg



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości