She-Hulk: Attorney at Law (2022 - , Disney+)
Dla mnie taki zrobiony od linijki marvel, podobnie jak WandaVision, na pozór próbuje być oryginalny, ale koniec końców to wciąż marvel, w porównaniu do np. Mumii to jest to okropnie słabe, ja nie mam zamiaru tego powtarzać.

Odpowiedz
Ogromną zaletą jest jednak to, że nie ma tam praktycznie żadnego nawiązania do marvelowych produkcji.

Cytat:w porównaniu do np. Mumii to jest to okropnie słabe
Mumia na zawsze w serduszku. Teraz takich filmów nie robią.

Odpowiedz
Dlatego teraz z nawiązką sobie odbijają przy She-Hulk, ta scena z pamiątkami Avengers... To już nie robi takiego wrażenie jak w 2012, mamy 2022, nawiązanie do Avengers (szczególnie gdy robią to co chwila) już nie robi wrażenia, ale to taka sama formuła jak z nabijaniem się z pseudonimów bohaterów. Daredevil z resztą już to zaliczył z Jessicą, ale tam to pasowało bo i sama postać była mocno cyniczna i było to fajne, ale teraz dostaniemy na bank kolejne teksty o tym, że "dArEDeViL" brzmi głupio, że ma maskę z rogami itd.

Odpowiedz
Cytat:teraz z nawiązką sobie odbijają przy She-Hulk
To było już w Ms Marvel, z całym tym konwentem i zbieraniną fanów i konkursem strojów. Najlepszą rzecz z tych wszystkich nawiązań zaliczył Hawkeye: prosta tabliczka w NY, w miejscu, gdzie odbyła się bitwa i gdzie Avengers po raz pierwszy zaczęli działać jako drużyna, a nawet więcej, pasowało to do jego postaci, a nie było tylko chamskim puszczaniem oka do widzów.

Odpowiedz
Ostrzegam Ciebie Marsgrey i innych fanów Daredevila Netflixa, że DD w tym serialu ma być ujęty z humorystycznej perspektywy, w stylu runu Marka Waida gdzie Diabeł jest dowcipną kokietką, bo pewnie zaraz po jego występie będzie trzask pup że nie taki mroczny jak w Netfliksie.

Odpowiedz
Spodziewam się "beki", jak to Pani Adwokat jest lepsza od męskiego toksycznego adwokaciny Matta.
The key of joy is disobedience.

Odpowiedz
Zbyt oczywiste :P Może się prześpią, a Matt maski nie zdejmie.

Odpowiedz
"zbyt oczywiste" pasuje jak ulał do tego kupsztala :)
The key of joy is disobedience.

Odpowiedz
Mówiąc krótko - zajebiste :p Uśmiałem się że hej. Odcinek debeściak a rysunkowe napisy końcowe do odcinka - drugi debeściak :p

Odpowiedz
Tak! Pojawił się, w końcu, tak długo wyczekiwany
Rzyg.

Odpowiedz
Słabsze, wyraźnie słabsze. Na plus że zaczyna wchodzić większy wątek, prawdopodobnie główny wątek serialu.

Btw obejrzałem niedawno "Złota damę" gdzie Tatiana Maslany gra w kompletnie innym stylu. Mam nadzieję że gdzieś też dadzą She-Hulk w poważniejszym a nawet dramatycznym wydaniu. Może wizyta u Daredevila w serialu ?

Odpowiedz
Cytat:prawdopodobnie główny wątek serialu
Nie, to tylko kolejny śmieszek, jak z DD. Ten temat ruszą pewnie w ostatnim, finałowym odcinku tylko, a teraz będzie ciąg dalszy żenującego humoru i nudnych, nieciekawych wydarzeń.

Odpowiedz
Też możliwe.

"She-Hulk" dość wyraźnie celuje w stare seriale humorystyczne, z tych co oglądałem to przypomina mi "Friends" czy "Caroline in the City". To jest humorystyczne z założenia, nie ma tylko śmiechów z taśmy ;)

Odpowiedz
Bez Daredevila w tym tygodniu, tyle, odcinek bez komentarza.

Odpowiedz
Przecież Daredevil to jedyny powód, dla którego ktokolwiek bez nadliczbowych chromosomów oglądałby ten serial. Nie mogą go dać przed końcem bo oglądalność zawali się do reszty.

Odpowiedz
Ja tylko sprawdzam co tydz czy jest Daredevil i skipuje ;)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Daredevila nie ma, za to jest robienie pajaca z Toma Rotha. Jak się nie ma co się lubi to się dostaje coś czego się nie lubi.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon