Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Spider-Man Far From Home (2019)
#41
Mnie :) zwłaszcza, że po przejściu Marvel's Spider-Man mam niedosyt pajączka ;)

Odpowiedz
#42
[Obrazek: fsmojMR.jpg]

We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#43
Jakieś takie mehowe się wydaje. Może to przez słabe efekty.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
#44
Takie sobie, ale może tak jak pisze @Snappik wszystko przez słabe efekty.
Czy Mysterio jest tutaj dobry, czy to jedna z jego sztuczek?

Odpowiedz
#45
A jak myślisz?

Spoko zwiastun, jestem w kinie.

Odpowiedz
#46
Podstawowe pytanie to kiedy to się dzieje przed czy po IW?
Z Mysterio to albo mega klisza gościa który chcąc być bohaterem sam stwarza sytuacje do ratowania innych albo to mega odejście od komiksów i będzie dobrym herosem. ;)
Fajnie że jest Fury, ciekawe czy SHIELD oficjalnie wróci?
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#47
No chyba nie przypadkiem to akurat Mysterio jest villainem Spider-Mana, który w zwiastunie filmu udaje dobrego? :P

Cytat:Podstawowe pytanie to kiedy to się dzieje przed czy po IW?

Po.

Odpowiedz
#48
Zapowiada się komiksowe szaleństwo bez trzymanki (Hydroman?) i coś nowego w świecie Spider-Mana, za co dwa duże + +

Ale pisać, że to "spoko zwiastun", przy jednoczesnym krytykowaniu trailerów Kapitan Marvel - nie kumam, przecież to ten sam poziom. Taki se montaż ujęć z niedokończonymi efektami komputerowymi w rytm ogranej już po raz tysięczny muzyczki ze starej animacji Spider-Mana, której mam zwyczajnie dość. Przy Batmanie potrafią się odciąć od "Na na na na na na Batman", przy Spider-Manie nie potrafią. :P

Plakat spoko.

Odpowiedz
#49
(15-01-2019, 16:10)Arahan napisał(a): Czy Mysterio jest tutaj dobry, czy to jedna z jego sztuczek?

Kreskówki na Fox Kids nie oglądałeś?

Sam zwiastun - nie wiem, czy zwiększona skala może wyjść na dobre. I tylko ja mam wrażenie, że wejście Happy'ego i Fury'ego już spoileruje częściowo Avengers: Endgame?

Dickwat i kciuk Petera spoko :).  

Mysterio będzie nosić baniak tylko okazjonalnie ;(?

Odpowiedz
#50
Juby napisał(a):nie kumam
Standard.

Cytat:przecież to ten sam poziom
Według jakich kryteriów?

Pozwól, że przedstawię własne:

Tu widzę postacie, które znam i lubię oraz gościa którego znam z komiksów i zapowiada się na to, że zostanie należycie przeniesiony na ekran - wygląda jak należy, gra go aktor którego lubię. Całośc wskazuje na film w klimacie i na poziomie poprzednika.
W zwiastunach Captain Marvel widzą drętwą aktorkę w roli postaci, którą mam w dupie i na którą nie widzę żadnego pomysłu i ogólnie NIC co by mnie zainteresowało. Całość zapowiada się na kolejną Czarną Panterę.

Czaisz różnicę?
Jakbym nie widział wcześniej żadnego filmu MCU, może miałbym inny odbiór, ale widziałem co widziałem i zarówno jeden jak i drugi zwiastun działa tak, a nie inaczej. Tutaj jest radosne "Bring it!", a tam ziewnięcie.

Cytat: I tylko ja mam wrażenie, że wejście Happy'ego i Fury'ego już spoileruje Avengers: Endgame?
A wejście Spider-Mana to niby nie?

Odpowiedz
#51
Jeżeli PO to nie wiem czy to dobre bo nie wiem czy MCU będzie jeszcze interesujące po Ostatecznej Rozgrywce. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#52
Nie widzę żadnego sensu w tym, co napisałeś ale dla mnie na pewno ciekawiej będzie zobaczyć dalsze losy bohaterów niż cofać się w czasie, żeby sprawdzić, co robili wcześniej (Tak, na ciebię patrzę WW'84).

Odpowiedz
#53
Efekty faktycznie jeszcze kulawe, ale już widać totalny odlot w porównaniu do jedynki. No i Jake!
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
#54
(15-01-2019, 16:25)Juby napisał(a): Przy Batmanie potrafią się odciąć od "Na na na na na na Batman", przy Spider-Manie nie potrafią. :P

Bo to pasuje do tej wersji spidera, ma swoj urok, jest pocieszne i chyba tak troche tongue in cheek. Ten motyw z campowego Batmana natomiast...nah, gdzie to niby wcisnac? :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#55
Faaaajne. Plakat też fajny.
Efekty pewnie jeszcze dopracują.

Przy czym nie rozumiem czemu ten trailer jest tak wcześnie. Przed Cpt Marvel i Endgame.

Odpowiedz
#56
Plakat super.
Fajnie, że Pająk wraca, klimat wycieczki do Europy i konwencja teen comedy ma potencjał.

To tyle. Od strony technicznej słabizna - Marvel ma już w pompie, żeby te teasery jakoś fajnie się prezentowały i jedzie na fali samego hajpu. Mogli ograniczyć się do pokazania Mysterio i nie wrzucać całej tej niedorobionej CGI rozpierduchy, bo wygląda to paskudnie.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#57
Ale przecież to się ma dziać przed IW, przynajmniej z taką informacją się spotkałem
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#58
(15-01-2019, 17:32)Corn napisał(a): Ale przecież to się ma dziać przed IW, przynajmniej z taką informacją się spotkałem

I tak powinno być. Albo tak powinni mówić przynajmniej do czasu premiery. Albo chociaż nie precyzować.

Odpowiedz
#59
Nie sądziłem, że to powiem, ale....wygląda bardzo fajnie! Znacznie ciekawiej niż dość odtwórcze i słabujące od połowy "Homecoming" (a przecież nie pokazali wszystkich zapowiedzianych atrakcji). Pokazanie Nicka dość odważne :P
Nowe stroje Spidera wyglądają świetnie, kostium Mysterio powala!

Odpowiedz
#60
(15-01-2019, 17:32)Corn napisał(a): Ale przecież to się ma dziać przed IW, przynajmniej z taką informacją się spotkałem

No przecież sam Feige mówił, że FFH ma miejsce zaraz po A4.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Captain Marvel (2019) Kuba 555 67,056 06-04-2024, 01:56
Ostatni post: Gieferg
  Spider-Man: No Way Home (2021/2022) Kuba 830 88,081 19-12-2023, 14:47
Ostatni post: Spoilerowo
  Avengers: Endgame (2019) Mierzwiak 1,516 159,748 08-02-2022, 23:39
Ostatni post: Rozgdz
  Spider-Man Homecoming (2017) Grievous 647 97,635 25-05-2018, 12:45
Ostatni post: Krismeister



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości