Spider-Man: No Way Home (2021/2022)


[Obrazek: R1Uqcg.jpg]

Zdjęcie od gościa który wypuścił strój Moon Knighta.

Odpowiedz
I kolejne.

[Obrazek: E9f-HAga-WQAIqb6-Z.jpg]

Odpowiedz
Dawajta już ten teaser ;]
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Trochę żenada, że tak to długo trzymali w tajemnicy, a pierwsze materiały dostajemy z bieda leakow...

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Jeszcze pare godzin i trailer będzie.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Feige nie gadał coś o rewolucyjnej kampanii bez zwiastunów?

Zwiastun cieniutki. 2,5 minuty niczego, żeby na koniec zaintrygować.
.

Odpowiedz
Dokładnie, jak już mówiłem, nie oglądam tego dla Hollanda...

Highlightem zdecydowanie dla mnie śmiech Goblina i pumpkin bomb, ale to za mało.

Aktor z poprzednich cześci wprost przyznał, że Maguire i Garfield powracają.



Wszyscy mają w dupie NDA.

Tobey też będzie miał swój oryginalny strój.


Odpowiedz
Rewolucyjna kampania blockbusterów, z MCU na czele przez ostatnią dekadę - jjjamesonlaughter.gif ;)
Nawet jeśli mieli jakiś pomysł na tę kampanię, to wczorajszy leak pogrzebał jakikolwiek sens ściemniania najbardziej zainteresowanym tym filmem, trochę porażka.

A sam materiał... zaskakująco OK, na pewno zrobił lepsze wrażenie niż zajawki poprzedniej części. Pewnie to zasługa team-upa ze Strangem, wątek secret identity (chyba nigdy nie brany mocniej na tapetę w MCU?) no i wiadomego cameo. Czekam z cichą nadzieją, że w końcu uda im się zrobić Pająka na pełnej.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(24-08-2021, 07:19)Badus napisał(a): Czekam z cichą nadzieją, że w końcu uda im się zrobić Pająka na pełnej.

Żeby tak się stało musieliby nakręcić Spider-Mana 4 albo TASM 3. :)

To z Hollandem z pewnością obejrzę dla cameosow w stylu Octopusa, niekoniecznie w kinie, ale sam zwiastun to mega nuda...

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Trailer taki sobie, ale jak wszedł Doc Oc to ciarki na plecach miałem, nie przeczę.

Odpowiedz
Strange największy plusik, camea także spoko, ale reszta... no trochę za bardzo to chaotyczne, Holland na dachach, na komendzie, w domu, w szkole, wszyscy za nim łażą i w ogóle. W sumie to chyba lepszym wyjściem niż Strange byłby Wanda, ona ma wprawę w manipulowaniu umysłami na coraz większą skalę :)

Odpowiedz
Zwiastun spoko, skupiający się w większości na wątku tożsamości i problemach z tego wynikających. Pokazał trochę akcji, 2 sztuki cameo więc przy kolejnej zajawce pokażą pewnie Garfielda (a Tobeya będą trzymać w tajemnicy).
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
W scenach na komisariacie widać Murdocka, tylko wszystko jest tak zmontowane, że nie widać twarzy. Jest też migawka z Lizardem, chyba tylko Rhino nie pokazali.

Odpowiedz
Fajny trailer. W sumie mało pokazali (dla tych co nie analizują każdej stopklatki) jak na tak długą rzecz.

Odpowiedz
Zwiastun zupełnie bezjajeczny, jak całe MCU od paru lat. Nie pokazali ani dużo, ani mało: pokazali dokładnie tyle, ile pokazuje się w bezjajecznym trailerze blockbustera.
W kinie jestem, jeśli akurat będzie mi się nudzić :)

Odpowiedz
Trailer właściwie bardzo dobry, bo przecież im mniej pokażą tym lepiej... Czekam na zaskoczenia w kinie. Wejście Doc Ocka genialne, ale jeszcze lepsza zapowiedź Goblina.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
GG i Doktor na plus, w sensie ten na końcu. Reszta:

[Obrazek: tired-yawn.gif]

Odpowiedz
Wszystko się pierdoli, bo Parker jest idiotą, odcinek 2137. Zobaczę dla villainow, Tobeya i Garfielda, ale Hollanda mam serdecznie dość.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Wiem, że udział Tobeya i Andrew to tania zagrywka dla fanów, ale jak zobaczę ich ponownie w kinie no to sorry ale popłaczę się ze szczęścia.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Shang-Chi and The Legend of the 10 Rings (2021) Mierzwiak 103 13,116 01-11-2023, 17:31
Ostatni post: Rozgdz
  Werewolf by Night (2022) raven.second 7 778 14-10-2023, 08:20
Ostatni post: Pelivaron
  Thor: Love and Thunder (2021) Mierzwiak 485 45,113 07-06-2023, 12:19
Ostatni post: shamar
  Ant-Man and the Wasp: Quantumania (reż. Peyton Reed, 2022) Pelivaron 197 16,500 17-05-2023, 00:07
Ostatni post: Rozgdz
  Hawkeye (2021) Pelivaron 131 13,845 27-11-2022, 14:46
Ostatni post: Rozgdz
  She-Hulk: Attorney at Law (2022 - , Disney+) marsgrey21 236 16,726 13-11-2022, 18:21
Ostatni post: Rozgdz
  Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2021) Mierzwiak 380 40,359 08-09-2022, 22:18
Ostatni post: Rozgdz
  Moon Knight (2022) Mickey 66 8,855 31-07-2022, 14:06
Ostatni post: Danus
  Spider-Man Far From Home (2019) Pelivaron 239 35,172 29-06-2021, 17:33
Ostatni post: kordian_slowackiego
  Spider-Man Homecoming (2017) Grievous 647 97,637 25-05-2018, 12:45
Ostatni post: Krismeister



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości