Ankieta: Na czym ogl
Na telewizorze czarno-bia
[Wyniki ankiety]
 
 





Sprzęt dla orgii wizualnych:)
#1
Nie ma takiego tematu w którym forumowicze opisywaliby/chwaliliby się na czym oglądają filmy. Na komputerze, na 7 calowym monitorku z DVD na korbkę czy na 100 calowej Plazmie z odtwarzacza Ultra Super Blu-Ray 4K 3D? Ten temat jest właśnie dla was.
Ok, po tym dość pedalskim wstępie napiszę, że nie wyobrażam sobie oglądania jakiegokolwiek filmu na przykład na kompie. Po pierwsze za mały ekran i to chyba najpoważniejszy zarzut co do słuszności oglądania czegokolwiek na moim 17 calowym monitorku.
Po ostatniej małej przeprowadzce i przemeblowaniu pokoju stworzyłem sobie iście idealne warunki do oglądania czegokolwiek. PS3 daje świetną jakość obrazu wraz z telewizorem a amplituner wraz z zestawem głośników pozwala na usłyszenie całej gamy urywających jaja przy samej dupie dźwięków.
W tej chwili wygląda to tak:
http://img231.imageshack.us/img231/2087/dsc02391l.th.jpg
Dziś oglądałem Walkirię na Blu-Ray i gdy wieczorem spotkałem kumpla na siłce który mieszka za ścianą, śmiał się że jego rodzice dziwili co im tak dudni:) Efekt uzyskany.
A wy na czy oglądacie filmy i czy jest wam z tym dobrze? :P
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#2
Zapomniałeś dopisać, żeby wpisujący się podawali adresy, pod którymi dane sprzęty można znaleźć. :lol:
22.04.2011

Odpowiedz
#3
Fajne samochodziki <ok>

Odpowiedz
#4
Danus napisał(a):A wy na czy oglądacie filmy i czy jest wam z tym dobrze? :P

[Obrazek: tmp20100103_929878.jpg]

tak, jest mi z tym dobrze.

Odpowiedz
#5
[Obrazek: 12943336_2.jpg]

Do tego porządne i wygodne słuchaweczki i jest <ok>!
"Więcej socjalizmu - znaczy więcej demokracji." - Michaił Gorbaczow

"Istnieje marksizm dogmatyczny oraz marksizm twórczy. Ja stoję na istocie tego ostatniego." - Józef Stalin

Odpowiedz
#6
Mental napisał(a):tak, jest mi z tym dobrze.



Ja pieprze....moj Neptun!!! Jak malowany :)


Neptun, C-64, butelka Heleny bialej, paczka chrupek i napierdzielanka z kumplami w River Raid - chyba mam orgazm <rotfl>
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#7
[Obrazek: 137.jpg]

i jest zajebiście :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#8
[Obrazek: 4902-front.jpg]

Do tego słuchawki 5.1 i jest full wypas.

Odpowiedz
#9
Wiedziałem, że z tego tematu wyniknie jedynie laughing stock. :lol:

Jak raz byłem odcięty od cywilizacji, to oglądałem filmy na takim czymś (i też było mi zajebiście ;) ):

[Obrazek: nokia_skype_475.jpg]
22.04.2011

Odpowiedz
#10
Danus, fajne zasłony.

Odpowiedz
#11
to Wy tam coś widzicie na tej jego miniaturce? :lol:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#12
Fajne zasłony, samochodziki, nosz do kroćset fur beczek! nie taki był zamysł tego topicu:). Pokazujcie swoje komórki, laptopy, Ipody bo to taki Gekowski temat. Telewizory Full HD czarno białe też mogą być. :P
Jeśli nie moderator może wyje...ać ten temat w piździec.:P
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#13
Danus, na tym Twoim zdjęciu to członka widać.

Odpowiedz
#14
Gdzie? O_o

Odpowiedz
#15
Kurde no linków nie umiecie poprawiać? :)

http://img231.imageshack.us/img231/2087/dsc02391l.jpg

Odpowiedz
#16
Mefisto napisał(a):to Wy tam coś widzicie na tej jego miniaturce? :lol:
Danus zmienił na miniaturkę, wcześniej fotka była "pełnometrażowa". ;)
22.04.2011

Odpowiedz
#17
A propos wypasionych sprzętów, niedawno przyśnił mi się taki wypasiony mega sprzęt. Otóż jest to kot o języku tak czułym, że kiedy liże dvd, rozpoznaje informacje na nim zapisane. Wyświetla filmy w strumieniu światła wydobywającym się mu z odbytu.

[Obrazek: kotfilm.jpg]

Postawiłbym takiego na półce.

Odpowiedz
#18
Genialne 8)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#19
haha, wojskowy rozwaliłeś mnie totalnie, dziwne masz sny ;), pytanko do Ciebie co do cholery się z blogiem dzieje ? od września 09 żadnej nowej notki ;/

Odpowiedz
#20
Podlaczylem mojego blu-raya do kina domowego za pomoca przewodu - koaxial i niestety nie dziala. Jaka moze byc przyczyna? Ustawienia na obu sprzetach?
"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości