Ankieta: Który prequel ma najgorszy scenariusz?
Dennis the Phantom Menace
Attack of the Killer Tomatoes
Revenge of the Shit
[Wyniki ankiety]
 
 





Star Wars: Prequel Trilogy (I-III)
Hejterzy nowej trylogii - zawsze mogliśmy dostać to:

https://movieweb.com/george-lucas-star-wars-7-trilogy-plans/

:o
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Moglibyśmy dostać COŚ. Teraz, po dwóch filmach z trzech, dostajemy NIC.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Btw wczoraj odpaliłem sobie poniższe show na Netfliksie:

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Toys_That_Made_Us

Pierwszy odcinek dotyczy figurasów z SW, dość mocno jest też zaakcentowany wątek umowy jaką miał Kenner z Lucasem. Polecam.

Btw Papcio Luca$ odmówił wywiadu Oczko
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Dokładnie, plus jak jest napisane ten pomysł "Whillsów" to w sumie już miał w latach 70tych. Plus to tylko jeden fragment, nie wspominając o tym co mówił Mark Hamill, że w pomyśle Lucasa, Luke Skywalker nie miał ginąć w Epizodzie 8 i miał uczyć Leię i być kimś bardziej w stylu Obi-Wana przekazującego nowemu pokoleniu wiedzę o Mocy. 
Plus jestem monotematyczny, ale ja już wolałbym te jakieś mikroorganizmy od "wiadomej sceny". 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
(14-06-2018, 12:26)Huntersky napisał(a): Moglibyśmy dostać COŚ. Teraz, po dwóch filmach z trzech, dostajemy NIC.
Dokładnie. Wiedząc co zrobił Disney, to ja biorę w ciemno wizję Lucasa.

Odpowiedz
Założe się, że gdybyście nie wiedzieli, że to pomysł George'a i np. w filmie Riana się to pojawiło wszystko, to byście go zmieszali z gównem Duży uśmiech
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
To by było chociaż COŚ :P
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Za mało, by coś więcej powiedzieć, ale to brzmi jak jakieś urojenia w stylu Ewoków, Jar-Jara i midichlorianów. Lucasowi się chyba atencja przestała zgadzać, skoro zaczyna rzucać takimi nowinkami. Niech się tam już lepiej zajmie graniem w golfa w klubie miliarderów Oczko  
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Szamani Whills i inne takie wariacje na temat Mocy pojawiły się już w Clone Wars i nie powiem, w dobrych rękach to mogą być całkiem fascynujące i świeże motywy, dodające nieco więcej fantasy do space opery.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Mogłyby być Huntersky. MOGŁYBY Uśmiech

Szkoda, że obecny Lucasfilm ma to w ***ie, więc nie ma szans na "fascynujące i świeże motywy".
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Już widze te fale hejtu gdyby coś takiego zaserwował Rian.

Dobrze, że Disney przejął markę od Lucasa.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Ale Rian by czegoś takiego nigdy nie zaserwował, gdyż wtedy trzeba byłoby coś wymyśleć. I nie, wywrócenie wszystkiego do góry nogami nie jest pomysłem. 

A co do Whills, to chyba oryginalnie Gwiezdne wojny nazywały się

[Obrazek: 7.jpg]

Czyli teoretycznie to co my oglądamy to jest z ich perspektywy. Coś jak nie wiem Święta Księga, Słowo Boże, tak te "Whills" opowiadają nam co się kiedyś wydarzyło w odległej Galaktyce. I tutaj można się zastanawiać nad interpretacjami, ale można chyba postrzegać the Whills, jako swego rodzaju Anioły, istoty wyższe i może to one po śmierci pomogły Qui-Gonowi jak przybrać formę ducha, którą potem przybrał Obi-Wan i reszta. 
Tak samo jak nigdy nie odbierałem, że Midichloriany sprawiają, że Moc jest nagle równanie matematycznym i związkiem fizycznym. Tak samo te Whills wcale nie muszą odbierać aspekty metafizycznego Mocy, a nawet mogą go pogłębiać.
A właściwie to i teraz tak rozmyślanie nad rozlanym mlekiem i tego się nigdy nie dowiemy, a tajniki Mocy i tak poznaliśmy i wiemy przynajmniej jakiej płci jest Moc Oczko

[Obrazek: _dx7VB8xv6FtVNRQ_MOOVh9XDcaw-vdapmnZJGCy...9f7d748b5a]
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Warto ssać coś takiego? To jest jakiś unikat?

[Obrazek: Q6kTe6w.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Jeśli unikatem jest wersja kinowa wydana wyłącznie na VHS to tak, jest to unikat.

Odpowiedz
Chodziło mi bardziej o zawartość czyli alternatywne, rozszerzone sceny.
Bo widziałem np. tęz kukiełkowymYodą w dobrej jakości więc domniemuje, że te "ekskluzywane" sceny jednak pojawiły się także na innych nośnikach?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
W internetach wyskoczyło mi takie fajne szowinistyczne zdjęcie z dawnych lat, aż mi się łezka w oku zakręciła i zrobiło się cieplej na sercu:
[Obrazek: 45438023_710862155949267_387995391338165...e=5C74DC07]
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Trafiłem na to zupełnie przypadkiem i choć zgodnie z logiką w tym momencie powinniśmy słyszeć klasyczny głos Vadera to mimo wszystko tematycznie ostatni krzyk Anakina pasowałby tu bardziej i po prostu brzmi to nieporównywalnie lepiej niż w oryginale.


Odpowiedz
Ja jestem niemalże pewien, że w wersji, która wyciekła jeszcze przed premierą był głos Haydena w tych scenach
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#Bezbek
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,948 207,229 Wczoraj, 11:36
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 59,813 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,266 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 184,063 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,710 301,131 05-11-2022, 22:50
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,452 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,592 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams szopman 2,517 251,476 20-04-2022, 14:04
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,847 497,868 01-01-2022, 14:54
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 144,754 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości