Star Wars (temat ogólny)
Po tym jak Rey


a Abrams stwierdził w wywiadzie, że ich relacja nie jest romantyczna, a bardziej taka jak brata i siostry, LucasFilm Story Group znowu zretconowało/wyjaśniło to co wcześniej sugerowali i ta scena z komiksu "Vader" wcale nie oznacza, że Palpatine jest ojcem Anakina, wprost przeciwnie.

[Obrazek: the-relevant-panel-from-darth-vader-25-f...pr=2&w=650]

Odpowiedz
Zestawienie poprawek w wersjach 4K OT:

https://thedigitalbits.com/featured/articles/sw-new-hope-disneyplus-4k-2019

https://thedigitalbits.com/featured/articles/sw-empire-disneyplus-4k-2019

Powrót Jedi w przygotowaniu.

Odpowiedz
Na 31go marca zapowiedziano wydanie UHD The Skywalker Saga zawierające w sumie 27 płytek. Niestety wydanie zawiera fanfic w postaci epizodów 7-9, więc sorry ale nie jestem zainteresowany.

Odpowiedz
Spokojna głowa, na 100% będą też osobne boxy z poszczególnymi Trylogiami a nawet każde filmy osobno.

Tego samego dnia ma też wyjść Rogue One.

Odpowiedz

Odpowiedz
"Woke media" top 40.

https://www.esquire.com/entertainment/movies/g30316032/best-star-wars-characters/

To nie żart.

Odpowiedz
Już walić tę Rey, ale nawet Finn przed Kylo Renem? Jedynym interesującym ludzkim bohaterem nowej trylogii. Najsłan Uśmiech

Od Finna już nawet Babu Frik był ciekawszy Uśmiech Aż dziwne, że w TOP10 nie ma Rose Tico.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Co do Rose to..
https://comicbook.com/starwars/2019/12/27/star-wars-rose-tico-tv-series-crazy-rich-asians-john-chu/

Odpowiedz
Mnie fascynuje miejsce tego robota którego posuwał Lando. Niesamowita była ta chemia i aura tajemniczości którą tych dwoje wytworzyli w Solo.

Taki nowoczesny romans naszych czasów.

Lando swoją drogą za to że jest taki otwarty dostał wysokie miejsce, przed Lukiem i Palpim.

Takich postaci jak Count Dooku oczywiście nie uznają: nie dość że biały, to jeszcze toksyczny patriarcha.

Lista wygląda lepiej jak się usunie postaci z tej nowej, niekanonicznej trylogii fan fiction.

Odpowiedz
Ja tam widzę zarówno w opisie jak i zamieszczonym filmiku że chodzi o Lando z Oryginalnej Trylogii. Urojenia?

Pierwsza czwórka też bez zarzutu, więc w czym problem? Ranking jak każdy inny, takiego który dogodziłby wszystkim jeszcze nie było. Napisałbym "nie podoba się to ułóż własny albo zrób forumowy plebiscyt", ale widać że nie o to tu chodzi, a tylko o uzewnętrznienie swoich nudnych do wyrzygania światopoglądowych frustracji.

Odpowiedz
Swiatopogladowych frustracji powiadasz? Nie skomentuje bo szkoda slow. Ten plebiscyt to totalne gowno robione juz nawet nie wiem dla kogo, bo na pewno nie dla fanow Gwiezdnych Wojen. Zaden szanujacy sie widz ktory wychowal sie na SW nie ulozylby rankingu w ten sposob. Ten robot z Solo o ktorym juz dawno zapomnialem wyzej niz Luke Skywalker a juz o Rey nie wspomneUśmiech. Finn wyzej niz Jynn Erso? Uwielbiam takie gowno rankingi. Idealne do posmiania sie.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Tak jak napisałem: ranking jak każdy inny, nie powstał jeszcze taki, który zadowolilby wszystkich.

Mi też brak słów na to, że osoba która pisze o szanujących się widzach wychowanych na SW w tej samej wypowiedzi nazywa gównem ranking, którego Top 3 to Leia, Han i Vader.

Czytasz się czasem? Polecam, to dopiero materiał do pośmiania się.

Odpowiedz
Co z tego, ze pierwsza trójka jest prawilna skoro, wyzej jest taki kwiatek jak jakis droid wyzej od Luke'a czy 5 miejsce Rey tez wyzej od Luke'a. I pozycja Finna to tez takie kurozium ktore dyskwalifikuje caly ranking, nie wazne kto jest w pierwszej trojce.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
No tak, nie ma to jak uczepić się pierwszej w miarę prawidłowej trójki (tylko czy Leia zrobiła więcej albo znaczyła więcej dla SW niż Han albo Vader? Nawet do Luke'e nie ma startu) i olać całą, prymitywnie wepchniętą resztę.

To jest tak proste do zrozumienia, że przytyki o jakichś światopoglądach są śmieszne. Jest różnica między tolerancją a śmiesznością.

Odpowiedz
@Danus
Ułóż własny, ocenimy czy uda ci się uniknąć dyskwalifikujących go kuriozów. Podejmiesz się?

(27-12-2019, 21:38)Doppelganger napisał(a): przytyki o jakichś światopoglądach są śmieszne
Naprawdę?
(27-12-2019, 19:14)Doppelganger napisał(a): "Woke media"
(27-12-2019, 20:28)Doppelganger napisał(a): Taki nowoczesny romans naszych czasów (...) nie dość że biały, to jeszcze toksyczny patriarcha
Następny który się nie czyta i nie ma świadomości jakie nieśmieszne gówno produkuje siląc się na dowcip.

Odpowiedz
Odkąd usłyszałem tą piosenkę, bez przerwy ją nucę Uśmiech


Odpowiedz
Ja bym dał:

1. Rey bo jest silną, niezależną kobietą, a jeśli uważasz, że jej zdolności są przesadzone to idź stąd MIZOGINISTYCZNY TROLLU
2. Rose bo nie dość, że jest mądrą niezależną kobietą, która pomaga przejść Finnowi przemianę (którą już przeszedł w Force Awekens, ale *uj tam) to jeszcze posiada potężną zaletę w postaci czynnika diveeersity. Wkurza inceli, fandomowych trolli i innych podludzi
3. Finn bo diveeersity. Black stormtroopa!
5. Admiral Holdo - KOMBO!
4. Kylo Ren bo nie jest typowym złym mruczkiem, on pokazuję ÓCZUCIA
6. Lando Calrissian - co prawda jest czarny, ale jego smoothness podpada pod toksyczną męskość, co uniemożliwia mu wyższą pozycję

Na końcu Darth Vader, bo to dyszący symbol patriarchatu i toksycznej męskości.

Odpowiedz
(27-12-2019, 21:38)Mierzwiak napisał(a): Następny który się nie czyta i nie ma świadomości jakie nieśmieszne gówno produkuje siląc się na dowcip.

Sęk w tym, że ja się nie muszę na nic silić. Myślisz że jesteś taki tolerancyjny czy tylko śmieszny Zmierzwiony Druhu Postępowy, Obrońco Uciśnionych?

Nie dodam emotki żeby zabrzmiało groźnie!

I wuja wiesz o moim światopoglądzie, ale z dziką przyjemnością potrzymam cię w niepewności.

Odpowiedz
Za bystry to ty nie jesteś skoro w ogóle nie zrozumiałeś o co mi chodziło, a o twoim światopoglądzie nic nie wiem i nie chcę wiedzieć, reaguję na wybijające z twoich postów szambo. Tyle.

Przygotowałem ci wygódkę na liście ignorowanych. Miłego :*

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 498,777 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,592 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 60,108 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,469 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 186,395 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,548 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,756 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams szopman 2,517 251,769 20-04-2022, 14:04
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 144,860 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence
  Star Wars: Prequel Trilogy (I-III) military 559 88,290 04-12-2020, 10:36
Ostatni post: Corn



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości