Star Wars (temat ogólny)
Ja się już gubię. Parę seriali powstaje na pewno: Bobba Fett niedługo premiera, Kenobi i Andor (?), ale czy jakikolwiek film kinowy jest pewny?

Odpowiedz
Nie zapominajcie o Trylogii Riana Johnsona. xD Hej, oficjalnie nie było potwierdzenia, że nie powstaje. Oczko 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Jeszcze chyba ten o Ashoce i zdaje się o Lando. I chyba, trzeci sezon Mando.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Sa różne seriale w planach, ten o Andorze nazywa sie "Andor" Duży uśmiech w planach sa jeszcze Boba Fett, Ahsoka, Kenobi, The Acolyte i Lando i cos tam chyba jeszcze Oczko
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Trylogia Johnsona? Oficjalnie to nawet nie było potwierdzenia, że powstaje...

Co do seriali to nakręcili:
- Boba Fett
- Andor (o tym gościu z RO)
- Obi-wan

Aktualnie kręcą
- III sezon Mando

W przyszłym roku mają ruszyć ze zdjęciami
- Ashoka
- Acolyte (nie pamiętam gdzie to ma być umiejscowione)

Nie wiem jaki status mają Lando i Rangers od The New Republic. To ostatnie po wywaleniu Carano albo ulega przebudowie, albo skasują i wstawią coś innego.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Rangers juz dawno odłożone na półkę
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Dobrze, że mam to gdzieś bo bym już nie ogarniał albo niepotrzebnie się denerwował. Współczuję truskulowym fanom
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Ja nie narzekam, połowę projektów ignoruje, a na te, które mnie interesują, mam mocny hype. Obi-Wana nie moge sie wręcz doczekać. Ahsoke i Boba Fetta tez baardzo chętnie obejrzę. Na Andora zerkne pewnie z ciekawości, zwlaszcza ze Tony Gilroy odpowiada za ten serial. The Acolyte i Lando nie za bardzo mnie interesuja, Glover to nie moj Lando. The Acolyte jeśli jakims cudem zbierze zajebiste recenzje to pewnie dam szanse.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Ulubienica Lawrence'a sugeruje, że bohaterowie shitqueli nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa Duży uśmiech

Tak jest! Wincyj Rey, wincyj Poe i przede wszystkim wincyj Finna (i Rose)!
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
(22-11-2021, 20:48)Dirk napisał(a): Ulubienica Lawrence'a sugeruje, że bohaterowie shitqueli nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa Duży uśmiech



Oczko A już na poważniej to ona może chcieć, ale ja czytałem gdzieś, że sam Oscar i Daisy nie za bardzo chcą wracać do Gwiezdnych wojen. OK, Oscar ma dobra karierę i gra w wielu rzeczach. To bardziej zobaczymy jak się ta kariera Daisy Ridley potoczy.

Plus nie zapominajmy i sami widzimy w tym temacie ile tych projektów jest zapowiadanych, a potem anulowanych. Nie zapominając, że z tym co mówi Kathleen Kennedy trzeba być ostrożny, gdyż już mówiła, że Carrie Fisher nie pojawi się w Epizodzie 9, tak samo jak mówiła, że Palpatine w Epizodzie 9 był od początku planowany i nie wspominając już o słynnym:


Cytat:""The main thing is to protect these characters. Make sure they continue to live in the way you created them...."
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Ja to chcę tej trylogii Ryana Dźonsona, byłoby shitshow najwyższej klasy, ogień, chaos i demolka.

1474 dni, czyli 4 lata i 13 dni, tyle już minęło dokładnie od ogłoszenia.

[Obrazek: star-wars-luke-skywalker.gif]

Odpowiedz
Wy się lepiej zastanawiajcie czy Adam Driver chciałby powrócić a nie tam Daisy czy Oscar Język

Odpowiedz
Na to odpowiedział sam zainteresowany Uśmiech
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Kylo Rena to spierdolono koncertowo, a pamietam jeszcze te bzdury powtarzane w fandomie jak mantrę "Kylo Ren is Anakin Skywalker done right, better actor, better writers, better director better story" xD

A fakt, że go uśmiercono, a zostawiono to drewno Rey tylko dopełnia czarę goryczy.

Odpowiedz
Mimo, że go zmarnowano, to i tak jest najciekawszym bohaterem shitqueli, którego postać przeszła jakąkolwiek drogę przez trzy filmy. To chyba też jedyny wątek, który był w miarę planowany od początku.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Przecież - patrząc zwłaszcza po tej wypowiedzi - najprawdopodobniej zmartwychwstanie Oczko

Odpowiedz
Mary Sue "poszerzy" swoją umiejętność leczenia organizmów żywych na wskrzeszanie ich. Rey i Kylo w końcu będą mogli żyć długo i szczęśliwie - ku uciesze twitterowych psychoreylowców. Zwieńczeniem filmu będzie pocałunek pary na tle dwóch słońc, zachodzących powoli nad pustynną planetą Tatooine. W tle uśmiechający się, lecący niczym superman force ghost Lei i dojący kosmiczną krowę force ghost Luke'a Skywalkera.

TUTURUTURUTURU TUDUDUDUUUU DUU TUDUDUM DUUUMM...

Odpowiedz
Tak dokładniej to Rey nic nie musi poszerzać, jeśli będą się trzymali tego co zrobili w filmach. Ta super-duper wypasiona więź między Rey i Kylo polega na tym że oni dosłownie są jednym, tylko w dwóch ciałach. Rey straciła energię życiową więc Kylo by ją ożywić przelał jej swoją - i zginął. Jeśli Rey zyska odpowiednią porcję energii aby ją z siebie wydzielić - będzie mogła przywrócić Kylo.
Czyli dopóki jedno żyje to w sumie drugie też.

Na ten moment tak to chyba mniej więcej wygląda Oczko

Odpowiedz
Swoja droga, uśmiercenie Kylo Rena było naprawde najgorsza decyzja jaka twrocy podjęli przy tym filmie.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(25-11-2021, 22:53)Rozgdz napisał(a): Tak dokładniej to Rey nic nie musi poszerzać, jeśli będą się trzymali tego co zrobili w filmach. Ta super-duper wypasiona więź między Rey i Kylo polega na tym że oni dosłownie są jednym, tylko w dwóch ciałach. Rey straciła energię życiową więc Kylo by ją ożywić przelał jej swoją - i zginął. Jeśli Rey zyska odpowiednią porcję energii aby ją z siebie wydzielić - będzie mogła przywrócić Kylo.
Czyli dopóki jedno żyje to w sumie drugie też.


Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 498,779 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,599 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 60,111 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,470 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 186,406 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,553 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,757 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams szopman 2,517 251,772 20-04-2022, 14:04
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 144,863 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence
  Star Wars: Prequel Trilogy (I-III) military 559 88,324 04-12-2020, 10:36
Ostatni post: Corn



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości