Succession (HBO, 2018-)
#21
Ja już po. Może stereotypowy, ale miły, polski akcent jest :)
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
#22
(19-08-2019, 20:15)nawrocki napisał(a): Jest świetna i nie odstaje nawet na milimetr od rewelacyjnej obsady.


Co w sumie nie powinno byc zaskoczeniem, w Predestination byla fenomenalna.

Odpowiedz
#23
W ogóle nie skojarzyłem, że to ona, mimo że ten trochę dziwaczny pierwiastek w jej urodzie wydawał się znajomy.

(09-09-2019, 18:41)Dr Strangelove napisał(a): Ja już po. Może stereotypowy, ale miły, polski akcent jest :)

Jaki? Bo chyba przegapiłem.

A odcinek może trochę gorszy niż poprzedni, ale nadal świetny. Zderzenie z kulturalnymi Pierce'ami mogło wyjść tandetnie a wyszło całkiem zabawnie. Szkoda, że nie wzięli kuzyna, ale w dobrym stylu pojawił się chociaż na koniec. :D 


Odpowiedz
#24
No "Belvedere" jak mnie wzrok nie myli łoili w helikopterze :)
Ja wiem, że właściciel marki jakiś mało polski, ale zawsze.

No ja chyba jestem osamotniony w tej opinii ale "kuzyn" wyjątkowo działa mi na nerwy, więc im mniej tym lepiej.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
#25
Taka jego rola i im bardziej pretensjonalny, durny, uroczy, oślizgły i dziwaczny jest tym zabawniej :)
Swietny odcinek, wszyscy super rozstawieni, szczególnie Kendall. Brakowało mi może trochę więcej Connora, chetnie przysluchałbym się tym rozmowom. Ten jego rozmówca to był Mark Linn Baker w ogóle, można kojarzyć z Leftovers pamiętnego wątku.

Ciekawi mnie, czy wreszcie dojdzie do jakiś przetasowań poważniejszych w związku Shiv i Toma, przy obecnej sytuacji to chyba nieuniknione.

Odpowiedz
#26
(10-09-2019, 15:34)Snuffer napisał(a): Brakowało mi może trochę więcej Connora

Jeśli ktoś jest bardziej irytujący od kuzyna to, chyba tylko Connor.
Mam nadzieję, że dalej będzie brnął w swoją kampanię i tym boleśniej się wypierdoli na głupi ryj.
Sam nie wiem czemu mi się to tak podoba, bo tu 80% postaci jest dla mnie antypatyczna/wredna/obleśna :D
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
#27
No, myśle, że taki po części jest zamysł całego serialu, przecież tymi bohaterami, patrząc przez pryzmat tylko i wylacznie moralnego punktu widzenia, powinno się tylko i wyłącznie gardzić. :)

Odpowiedz
#28
To przecież Jesse Armstrong, bardzo podobne postacie pisał w Peep Show i na pewno widzi jak popękanych, obrzydliwych ludzi tworzy.

Zapomniałem wspomnieć o Loganie uciszajacym Marcię - przerażający.

Odpowiedz
#29
Nie no, panowie, jasna sprawa. Wiem, że tak miało być. Po prostu dziwię się, bo w teorii powinno mnie to znudzić w połowie pierwszego sezonu a mimo to oglądam z niekłamaną przyjemnością.
Ale jedna rzecz mnie uwiera, może to jeszcze wyjaśnią.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
#30
3 miliardy zostały spłacone - zapłacił je 


Odpowiedz
#31
Ok, racja, zapomniało mi się.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
#32
Wypaliła wreszcie strzelba Czechowa ustawiona od prawie początku samego serialu i nie zawiodło :) Scena z odświeżaniem portalu kipiała od napięcia. Spoko widzieć Fishera Stevensa, kolejny aktor w małej roli zjebany przez Coxa. To jest gigant aktorski jednak i ta rola jest wspaniała (ostatnia scena!).

Ciekawe że komik przeważył sprawę. Jakiś komentarz od Armstronga? :D

Jak wcześniej wspominałem, podobają mi się te małe objawy człowieczeństwa u nich, w tym odcinku Kendall ze swoją reakcja.

Odpowiedz
#33

Odpowiedz
#34
czyli co, crossover sukcesji z house of cards w następnych sezonach? connor jako alter ego donalda?

Cytat:te małe objawy człowieczeństwa u nich, w tym odcinku Kendall ze swoją reakcja.
jak widać sumienie go mocno gryzie :/

co do aktorstwa to coraz bardziej doceniam kreację kierana culkina. na początku przeszkadzała mi trochę jego fizjonomia zbyt przypominająca starszego, zmęczonego życiem brata. ale teraz widzę że w roli takiego zblazowanego błazna odnajduje się on znakomicie
tak że o.

Odpowiedz
#35
L TO THE OG

Odpowiedz
#36
To był dobry bit trzeba przyznać.
Natomiast sam serial, no cóż. Zaczyna mnie lekko nużyć. Niby wszystko jest na tym samym wysokim poziomie, ale zaczyna to być męczące. W kółko to samo i praktycznie odcinki się od siebie nie różnią. W 10 odcinku to było świetne, w 14 bardzo dobre, po 18 odcinku...
PS.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
#37
Nie rozumiem, przecież obecność Rhei Jarrell w drugiej połowie sezonu wprowadza do serialu coś zupełnie nowego czyli big bada (Stewy i Sandy nie pełnili takiej roli w pierwszym sezonie), a w ostatnim odcinki właściwie odkrecaja to, sugerując zupełnie inne rozwiązanie. I z nim zrobią pewnie to samo, bo twórcy wyraźnie lubią nas kusić pewna wizja wydarzeń i potem od niej uciekać.

Uwielbiam. Ken W.A.

Odpowiedz
#38
CO ZA ODCINEK :)

Mr. Fuck goes to Washington <3

Nie będę się rozpisywał, każda scena fantastyczna, już naprawę wznosza się na wyżyny budowania napięcia i tych ciętych, przezabawnych dialogów. W tym odcinku dodatkowo z realna, przerażająca stawka w obu wątkach.

Rozmowa Shiv i Kiry, matko boska co za aktorstwo ze strony Snook i co za scenariusz.

Odpowiedz
#39
O ile w zeszłym tygodniu byłem niemal skłonny zgodzić się z Dr Strangelove, bo też mnie trochę zaczęła nużyć formuła zjazdów i innych uroczystości i to świętowanie 50 lat w biznesie wydawało się już trochę wysilone tak nowy odcinek to jeden z najlepszych w całym serialu. Top3 spokojnie a niewykluczone, że top1. 

Jedyne co mnie trochę uwiera to...
Coś przegapiłem?

No i co?


Odpowiedz
#40
Otóż to!
Czegoś takiego brakowało. Zamiast ciągłych szachów z rodzinką trzeba wyjść trochę poza i mamy sam miód.
Znakomity i faktycznie może nawet najlepszy odcinek.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Yellowstone (Paramount, 2018-) Mental 243 42,985 28-02-2024, 17:37
Ostatni post: Mefisto
  Cobra Kai (2018) Doppelganger 319 43,234 13-02-2024, 00:16
Ostatni post: OGPUEE
  Ślepnąc od świateł (HBO, 2018) hanys 209 44,992 26-09-2023, 16:52
Ostatni post: Mental
  The Haunting of Hill House (2018) patyczak 123 18,825 03-08-2022, 01:19
Ostatni post: shamar
  The Kominsky Method (Netflix, 2018) Pelivaron 1 1,582 29-04-2021, 19:35
Ostatni post: Trailery Srailery
  Chilling Adventures of Sabrina (2018- ) Netflix Bradesinarus 37 8,315 03-12-2020, 17:09
Ostatni post: Trailery Srailery
  Waco - 2018 slepy51 9 3,109 26-04-2020, 21:55
Ostatni post: Pelivaron
  Patriot (Amazon, 2015-2018) Snuffer 17 5,316 04-03-2020, 16:28
Ostatni post: Snuffer
  Maniac (2018, Netflix) Pelivaron 27 6,618 30-10-2018, 22:18
Ostatni post: kundel bury
  Ash vs Evil Dead (2015-2018) Szaman 117 36,745 10-08-2018, 01:03
Ostatni post: shamar



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości