Ankieta: Która część serii jest najlepsza?
The Fast and the Furious
2 Fast 2 Furious
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
Fast & Furious
Fast Five
Fast & Furious 6
Furious 7
The Fate of the Furious
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Szybcy i wściekli
Ciekawe co z Riddickiem? Miał kręcić kolejną część.
Właśnie to, że mówię głupstwa, czyni mnie człowiekiem

Odpowiedz
Poprzednia była tak gówniana, że ktokolwiek chce to jeszcze oglądać?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(03-05-2022, 15:15)shamar napisał(a): Poprzednia była tak gówniana, że ktokolwiek chce to jeszcze oglądać?

Dokładnie tak szamar, sadząc po wynikach finansowych ABSOLUTNIE NIKT nie chce tego oglądać :)

Odpowiedz
https://www.slashfilm.com/850906/fast-10-is-reportedly-costing-over-300-million-with-the-largest-chunk-spent-on-actor-salaries/
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
bffs



;)

Odpowiedz
"Hobs & Shaw" - dokładnie tak gówniany jak przewidywałem. A może i gorzej bo wyjątkowo męczący.

2/10
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Oglądam F9 i co do kurvy tutaj się dzieje to ja jebie. Ludzie ożywają, inni ludzie mają wizję przeszłości z innej perspektywy niż byla, jeszcze inni latają w kosmos w Pontiacu...






Nie wiem co ćpali tworcy ale niech biorą połowę bo komuś tutaj zwoje przegrzało srogo.

Odpowiedz
Dla mnie seria zaliczyła już istotny zjazd w części 6, ale jeszcze dało się to oglądać. Każda kolejna część puka w dno żenady od spodu. 7 może nie aż tak, ale jest zwyczajnie nudna i mało angażująca.
The key of joy is disobedience.

Odpowiedz
Ogólnie z Ola jesteśmy mega fanami tej serii ale F9 to jakiś pomiot Barabasza. Cały czas miałem nadzieje, ze w scenie po napisać Dom się obudzi i powie, że Thanos nadchodzi

Odpowiedz


Mówiłem to raz i powtórzę jeszcze, niech idą na całość, chcę UFO, podróże w czasie, dinozaury, duchy itd. itd.

Odpowiedz
+1

Ja dalej czekam na crossover Fast and Furious X Transformers.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Ja czekam, aż do rodziny Torreto dołączy Godzilla oraz Predator.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Ja czekam tylko na powrót "CGI Walkera". Choć czekam to za duże słowo. Jestem ciekawy jak to będzie wyglądać i ile tego będzie.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Force ghost Brajana to wręcz absolutny mus, nie wyobrażam sobie ostatniego filmu bez prześwitującego Walkera z niebieską poświatą mówiącym o family.

Odpowiedz
Coś jak wróżka od Disneya? ;) 
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Jaki ghost. Przecie na końcu 9 pokazali, że wrócił.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Umarł offscreen, zabił go trzeci brat Doma grany przez Terry'ego Crewsa i fabułą na kolejną część sama się pisze... ZEMSTA!

Odpowiedz
I pomyśleć, że Torretto zaczynał od jumania DVD starą Hondą Civic :)

Odpowiedz
Ja się zastanawiam właśnie, na chu.j są te żenujące retcony, czy naprawdę nie można bez żadnego problemu wymyślić fabuły dla filmu w takich hot wheelsowych realiach bez uciekania się do tego? Jest z tysiąc sposobów, jak można podbić stawkę takiego filmidła bez wykopywania z grobów bohaterów i odkrywania istnienia braci, o których nikt nie wspomniał przez 8 części. To już wolę szkielet fabularny ósemki właśnie.
The key of joy is disobedience.

Odpowiedz
No w 10 ma być zaginiona siostra Walkera.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości