Telewizory - LCD, plazma, OLED
Obraz obrazem, ale nie każdy sprzęt nadający się do oglądania będzie ci się sprawdzał jako przedłużenie kompa - a o to zdaje się chodzi też.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
ratujta: siadł mi TV. Kaszanka, trudno - trzeba kupić nowy. Budżetowo.

Sharp to jest nadal jakość czy to coś złego? Mam wąski portfel na taki nagły wydatek i potrzebny mi TV do 2k. Znalazłem 50 cali Sharpa za 1520 w sieci. LEDowy. (swoją drogą, nie ma już LCD czy Plazmy?)
“A man holds sacred only 3 things. His home, his children, and his mother. He who dares to harm any of these, whomever god he serve, pray to them for mercy. You will receive none from the man.”

Odpowiedz
Nie kupuj Sharpa. Mówię to jako osoba która zajmuje się zawodowo obsługa serwisów tej marki na całym świecie. I uwierz mi, japońskie to one są tylko z racji białego tła z czerwonym napisem. Fatalny soft, stary android, problemy z panelami...

Jak się uprzesz na Sharpa to podaj mi numer seryjny albo model - wyciągnę Ci usterkowość od początku produkcji modelu z podziałem ile razy dany model i na co był reklamowany z podziałem nawet na dni :)

Odpowiedz
Ja też się aktualnie rozglądam za TV w przedziale 1600-2000 zł i coraz więcej znaków na niebie i ziemi mówi mi, żeby zdecydować się na coś od Hisense oraz TCL. Te drugie wypuściło w tym roku bardzo dobre modele z Android TV. Widziałem je na żywo i zrobiło to na mnie dobre wrażenie (a to niby budżetowiec).

Sharpa odpuść, firma od 3-4 lat nie oferuje niczego sensownego w tym przedziale cenowym. A jak nie chcesz się bujać z poradnikami czy ekspertami to idź do sklepu i poproś o Phillipsa :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
TCL spoko, Hisense jebia się jak koty na wiosnę wiec nie polecam :)

Sharp nie oferuje w żadnym przedziale cenowym fajnych rzeczy, niestety. Nawet jak wprowadzamy na papierze fajny produkt, jak nowe TV z serii EQ to zabijane są one przez fatalnej jakości oprogramowanie i aktualizacje raz na 6 lub 12 miesięcy.

Odpowiedz
A jak się ma sprawa z Sonym i Phillipsem? Pytam bo właśnie stoję przed podobną sytuacją, gdzie muszę wymienić TV i przeglądając oferty rozpatrywałem właśnie Sharpa. Skoro mówisz, że nie warto, to panie, co warto?
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Ja bym szedł w Phillipsa mimo, że to też chińczyk. Zresztą, tak zrobiłem - kupiłem młodemu do pokoju najtańszego Phillipsa z półki i działa zajebiscie, ma HDMI arc, obraz tip top, gry na Xboxie wyglądają spoko.

Sony fajny ale drogie w stosunku do tego co prezentują. I zawsze można iść w klasykę z Koreii czyli LG i Samsung. Szansa że kupimy gówna w pazłotku jest mała.

I nie oszukujmy się, za dwa lata staniesz przed podobnym dylematem :)

Odpowiedz
Kochana Unia zaora produkcję telewizorów w Polsce.

https://wirtualnemedia.pl/m/artykul/koniec-telewizor-8k-4k-gdzie-kupic-cena-opinie-jakosc

Kupujcie sprzęt póki możecie.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Szkoda, że pracuję w fabryce TV. Ale za to dobrze, że pracuje w dziale, który zajmuje się sprzętem, który już trafił na rynek więc to co produkują, zaczyna mnie interesować jak trafi do klienta.

Odpowiedz
https://www.money.pl/gospodarka/zamet-na-rynku-telewizorow-przez-rozporzadzenie-ke-ze-sklepow-zniknie-sprzet-4k-i-8k-6814368752429920a.html
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
To ja Wam powiem, że nie zniknie. Zainteresowaliśmy się tym tematem w biurze i wszystkie nasze nowe TV spełniają i beda spelniac wymagania. A skoro taka mała firma jak Sharp jest w stanie to ogarnąć to molochy typu LG i Samsung mają już to dawno opanowane i nie będzie problemu.

Odpowiedz
Sam fakt, że ten euroburdel coś takiego narzuca jest skandaliczny. To trzeba opuścić..

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
To samo jest z narzucaniem miliarda różnych rzeczy przez UE.

Moim zdaniem jest zastój na rynku RTV (to akurat fakt) więc trzeba go jakoś ożywić, a nic tak nie ożywia sprzedaży jak groźba że czegoś zabraknie. Cukier, coś kurva ten?

Odpowiedz
Cukier ze względu na ograniczanie i durne przepisy nie zmieni się w cukier-premium. Dalej będzie cukrem.

Technologie w TV i tak poszły bardzo do przodu w ostatnich 10 latach i nie widzę powodów, aby UE "naciskała" na bardziej eko podejście. Tym bardziej, że telewizory teraz to tak 1/3 zużywanej energii od tych sprzed 20 lat.

Odpowiedz
TV też nie zrobia sie premium. 90% sprzętu z palcem w dupie spełni te wymogi. Chyba, że mówimy o jakiejś Mancie za 500zl to faktycznie, może być sztynks. Wiodące marki na 99,99999% już są do tego przygotowane. Jakby co to kupujcie Sharpa, może i chujowy ale na pewno mieści się w normach eko :)

Odpowiedz
Wspaniała reklama.

Odpowiedz
Sharpy nie potrzebują reklamy, same się sprzedaja.
Mało tego, na Gwadelupie i Martynice Sharp jest traktowana jako marka premium xD

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości