"The Addams Family" (i "Values")
#1
Genialne dwa filmy Barry'ego Sonnenfeld'a i oba równie dobre.

W obu dominuje wspaniały klimat stworzony za równo przez muzykę jak i elementy wizualne oraz idealny czarny humor który na długo zapada w pamięci. Dosnałe postacie i gra aktorska (obok "Powrotu do przeszłości" moja ulubiona kreacja Christophera Lloyda).
"Values" o tyle dobry że to świetny model dla tego jak powinien wyglądać porządny sequel.
Jaka szkoda że z pierwszego wycieli większość "Mamuszki"...

Obie *** Addamsów polecam wszystkim zwłaszcza tym co lubią typowo Burtonoy klimat...

Powstały w 1998 roku "Addams Family Reunion" niestety do wcześniejszych ma się jak "Batman Forever" do "Batman Returns"... Niby ma pare dobrych gagów ale niestety pozbawiony klimatu wcześniejszych [plus to zupełnie inne kontynuum niż wcześniejsze części]

Odpowiedz
#2
Maik napisał(a):Genialne dwa filmy Barry'ego Sonnenfeld'a i oba równie dobre.

nic dodać, nic ująć - jedynie może szkoda Julii :/ Byłaby szansa na niezłą 3
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#3
To filmy mojego dzieciństwa :) oglądałem obydwa niedawno, są świetne, choć dwójeczka jak dla mnie trochę słabsza. Najgorsze jest to, że jedynka na DVD w ogóle nie została wydana w regionie 2 :?

Jakby się pojawiła natychmiast kupuję, ale obawiam się, że to szybko nie nastąpi :(

Odpowiedz
#4
No więc powtórzyłem sobie jedynkę i... jakoś mnie to nie ruszyło. Ale ogólnie za tym nie przepadałem nigdy. Wydaje mi się, że dwójka była lepsza.

6/10
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  "Carry On...", czyli seria "Do dzieła...&quot BezcelowyAlbatros 6 6,529 09-08-2009, 21:23
Ostatni post: BezcelowyAlbatros



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości