Ankieta: Ocena:
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





The Batman (2022) reż. Matt Reeves
Obawiam się, że w dzisiejszych czasach jesteśmy skazani na, albo kolorowe filmy dla przedszkolaków albo niezwykle "poważne" filmy dla gimnazjalistów.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
https://ew.com/movies/robert-pattinson-new-the-batman-footage/

Wkurwia mnie, że te materiały z CinemaCon nie są wrzucane do sieci. Gdyby nie wyciek to pewnie tego trailera Pająka też by nie bylo.

Odpowiedz
Podobno raptem parę dni temu 3h wersja filmu miała swój pokaz testowy.

Ciekawe jaki to ostatecznie będzie miało metraż i kategorię wiekową. Patrząc na ostatnie decyzje WB ta Rka w sumie jest w zasięgu ręki.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Już ruszyła cała machina zabawkowa, więc nie nastawiałbym się na eRkę.

Odpowiedz
R-kowy Batman raczej nie wchodzi w grę i szczerzę mówiąc, dobrze użyte PG-13 i odpowiednia atmosfera wystarczą, Batman to nie Logan.

Odpowiedz
Batman w wersji R jest u Snydera (morduje, krew się leje, przeklina i z Jokerem rozmawia o gejowskiej masturbacji). Chciałbym po prostu detektywa, który jak trzeba, to komuś obije mordę, ale jest detektywem najpierw, a potem nindżą :)

Odpowiedz
Nie no, spoko, ale nikt tu nie mówi że Batman ma wyrywać ludziom flaki i stąd ta Rka :)

Wiadomo, pewnie przytną to pod PG13, ale nie dziwiłbym się, gdyby ten 3h cut (w domyśle wczesna wersja albo dircut) był nieco brutalniejszy i zahaczał o Rkę.

To nie jest też tak, że koniecznie potrzeba wyższej kategorii, żeby zrobić dobrego "Batmana". Po prostu myślę, że nadałaby ona jednak więcej naturalności i stanowiła miła odmianę od poprzednich wersji.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Kolejny Batman PG13? Super.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Odpowiedz
Dopiero teraz zobaczyłem, że Riddlera gra gość ze "Swiss Army Man". Był tam niezłym creepem, więc może jakiś potencjał jest.

A tak poza tym, to
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(30-08-2021, 12:15)Badus napisał(a): Dopiero teraz zobaczyłem, że Riddlera gra gość ze "Swiss Army Man". Był tam niezłym creepem, więc może jakiś potencjał jest.

A nie widziałeś "Aż poleje się krew"? :)


Odpowiedz
Od początku byłem pewien, że Dano jako Zagadka odwali spektakl, o którym będą pisali w podręcznikach do historii. Mam nadzieję, że wreszcie nadeszła ta rola, po której zacznie być należycie doceniany.

Odpowiedz
Cytat:A nie widziałeś "Aż poleje się krew"? :)
Labirynt (Prisoners) Villeneuva też warto obczaić.

Odpowiedz
> Ludzie odkrywający talent Dano w 2021

> Ja, obserwujący karierę chłopa od "Dziewczyny z sąsiedztwa"
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcT_d3itzp52NJIVLc6TjUR...8&usqp=CAU]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Dano mógłby zagrać Trumpa jak trochę podrośnie :)
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
W ogóle określać Dano mianem "gościa ze Swiss Army Man" to jak napisać o Goslingu "ten gość z Gangster Squad". :)

Odpowiedz
Albo o Nicholsonie "gość z Marsjanów atakują" ;)

Odpowiedz
(30-08-2021, 15:06)Corn napisał(a): > Ja, obserwujący karierę chłopa od "Dziewczyny z sąsiedztwa"

Elisha Cuthbert - crush absolutny w czasach gimbazjalnych :) pod tym względem mój chyba numer jeden wszech czasów :D

Tak w ogóle z tamtego filmu, to bardziej w pamięci utkwił mi Chris Marquette, aniżeli Dano :D



Tak czy srak "Dziewczyna z sąsiedztwa" i "Eurotrip" - dwa klasyki z młodości, których nie widziałem pierdyliard lat :D

Odpowiedz
(30-08-2021, 17:31)Pelivaron napisał(a): Elisha Cuthbert - crush absolutny w czasach gimbazjalnych :) pod tym względem mój chyba numer jeden wszech czasów :D
Ło panie, ile miliardów istnień skończyło w chusteczkach i pościeli przez tą panią :P Tylko że po oglądaniu 24 godzin, a nie po Dziewczynie z sąsiedztwa, której nie widziałem do dziś.

Odpowiedz
Eurotrip jest 10/10 i kurcze pieczone co o tym myślicie xD

Dano jest spoko, oby nie był 99% czasu ukryty pod maską Riddlera.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Batman - part II (2025) reż. Matt Reeves srebrnik 65 3,571 26-03-2024, 12:52
Ostatni post: slepy51
  "The Flash/Flashpoint" (2022) reż. Andy Muschietti Kuba 1,030 75,135 10-03-2024, 17:56
Ostatni post: Rozgdz
  Aquaman and The Lost Kingdom (2022) Pelivaron 169 14,153 29-01-2024, 13:57
Ostatni post: Rozgdz
  Peacemaker (HBO Max, 2022) Pelivaron 51 6,842 20-11-2023, 14:09
Ostatni post: slepy51
  Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) Huntersky 3,822 561,373 21-07-2023, 21:20
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości