Ankieta: Ocena:
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





The Batman (2022) reż. Matt Reeves
(16-10-2021, 23:27)Kryst_007 napisał(a): Poprzednia zajawka dużo lepsza. W tej ewidentnie więcej efekciarstwa jak klimatu, choć mam nadzieję że trailer po prostu jest tak zmontowany, by zmylić widza.

Akcją przyciągną niedzielnych widzów, jeśli film ma trwać blisko 3h to znajdzie się i akcja i klimat :D
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Fajnie to wygląda. Poza tym jednym fragmentem, gdy Nietoperz przyjmuje na klatę serię z kałacha...#justmarvelthing
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Oho. Tu wszystko będzie tak mroczne, że nawet Alfred nie będzie słońca oglądał. No nie kupuję tego, ale po zawodzie nowym Bondem nie ufam już żadnemu zwiastunowi
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Poprzednie zajawki zapowiadały coś bardziej przyziemnego i spokojnego a ten teaser to nolanowskie akcje i niemal te same motywy (świr jako przeciwnik, przesłuchania, bijatyki w nocnych klubach). No nie zachęciło.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Kolejny raz Batman walczy tylko rękami. I to wygląda identycznie jak wparował do baru po Maroniego, w TDK.
A świr na ekranie: dokładnie to samo co... Joker z TDK.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Film pewnie będzie ok, ale trailer marny.

Odpowiedz
(16-10-2021, 23:42)Badus napisał(a): Fajnie to wygląda. Poza tym jednym fragmentem, gdy Nietoperz przyjmuje na klatę serię z kałacha...#justmarvelthing

Dokładnie, jak to zobaczyłem to WTF. Od razu przypomina mi się Czarna Pantera ale tam to zbroja była zrobiona przez czarnych wiec wiadomo, że musi wytrzymać ostrzał z karabinów ale tutaj?

Odpowiedz
Zbroja jest czarna i mogła zostać zrobiona przez Luciusa Foxa czyli to wciąż trzyma się kupy.

Odpowiedz
E tam narzekacie. Wyglada to bardzo dobrze i ja tam sie jaram. Na pewano bedzie to inny batman, przynajmniej jesli chodzi o samego Robercika. Podoba mi sie, ze praktycznie w kazdej scenie Wayne jest wkurwiony. No i tutaj ten wszedobylski mrok pasuje idealnie.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Gdzie Fox a gdzie Shuri

Odpowiedz
Ale panowie, przecież Batfleck też brał na klatę serie z pistoletów, więc nic dziwnego, wszystko jest w porządku. Największy problem jest taki, że... to po mnie spłynęło. Poprzedni materiał był lepszy, w sumie nawet ociekał jakimś klimatem, ten to taka mieszanka niewiadomoczego. Keaton > każdy inny Batman na ten moment.

Cytat:ten teaser to nolanowskie akcje i niemal te same motywy (świr jako przeciwnik, przesłuchania, bijatyki w nocnych klubach)
To w sumie są albo te same motywy, albo tak wyraźna inspiracja, że aż zahacza o plagiat. Liczyłem też na coś ciekawszego z Pingwinem, a dostałem jakąś biedniejszą wersję Jokera.

Odpowiedz
Uwielbiam Batmany Burtona i samego Keatona, ale z biegiem czasu doceniam jednak bardziej Vala Kilmera, jego rola jako Bruce'a i Batmana była o wiele bardziej zniuansowana. Keaton mimo wszystko bazował bardziej na swojej osobowości i byciu "nuts" niż grze.

Na film czekam i na pewno będzie fajny, ale też trudno być pod super wrażeniem bo za bardzo zajeżdża tutaj Seven i Nolanem, to już było, więc to nie jest jakaś oryginalność, z drugiej strony brakowało mi takiego bardziej przyziemnego Batmana i Gotham bez jakichś innych superbohaterów, uniwersów itd, tylko Batman i jego mały świat.

Odpowiedz
(17-10-2021, 09:05)Danus napisał(a): E tam narzekacie. Wyglada to bardzo dobrze i ja tam sie jaram.

Ty się jarasz nawet Baywatch z Rockiem ;)

---

Ten zwiastun to chyba pierwszy materiał z tego filmu, który mnie jako tako zainteresował, ale wciąż za dużo rzeczy mi się nie podoba, żebym się miał specjalnie jarać (a maska mnie wręcz boli). Może sam film mnie przekona, ale póki co nie czekam.

Odpowiedz
Najlepszą maskę miał Batfleck w BvS, ta mnie ani ziębi, ani grzeje, ale to ujęcie jest fajne.

[Obrazek: fdbfe8c9079ab4022a4c4df9cae56e84b709f037.gifv]

Odpowiedz
Najlepsza maska była w Returns, w połączeniu z chłodnym spojrzeniem Keatona była piękna.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Trailer wzmocnił moje oczekiwania. Teraz to ma być MISTRZ albo się wnerwię.

Riddler mocno schowany. Pewnie Dano się przebije do świadomości szaraczków. Ale ten film ma mocną obsadę O.o
“A man holds sacred only 3 things. His home, his children, and his mother. He who dares to harm any of these, whomever god he serve, pray to them for mercy. You will receive none from the man.”

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Trochę takie sranie w banie, bo to o czym gadają brzmi dokładnie jak Batman Begins, ale ok :)

Odpowiedz
(17-10-2021, 11:28)Debryk napisał(a): Riddler mocno schowany. Pewnie Dano się przebije do świadomości szaraczków. Ale ten film ma mocną obsadę O.o

Czym się przebije? Kolejną wersją Jokera który nie jest Jokerem. Szaraczki się pogubią. To samo z Pingwinem. Na ten moment wszystkie złole na jedno kopyto się zapowiadają.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Riddlera nie widać ma być tak mrocznie, że wszystkie postacie będą przemawiać z cienia :)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Batman - part II (2025) reż. Matt Reeves srebrnik 65 3,573 26-03-2024, 12:52
Ostatni post: slepy51
  "The Flash/Flashpoint" (2022) reż. Andy Muschietti Kuba 1,030 75,193 10-03-2024, 17:56
Ostatni post: Rozgdz
  Aquaman and The Lost Kingdom (2022) Pelivaron 169 14,156 29-01-2024, 13:57
Ostatni post: Rozgdz
  Peacemaker (HBO Max, 2022) Pelivaron 51 6,844 20-11-2023, 14:09
Ostatni post: slepy51
  Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) Huntersky 3,822 561,383 21-07-2023, 21:20
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości