The Boys (Amazon, 2019 -)
Boysi peaknęli w odcinek przed finałem 3 sezonu i od tego momentu w dół....
que sera sera

Odpowiedz
Cokolwiek sugerowało we wcześniejszych sezonach jakoby Francuzik miał być ciepły? I nie mówię o heheszkach typu „naćpałem się i obudziłem obok typa”. Bo przez trzy sezony simpował do Kimiko, a teraz nagle „ich związek jest niemożliwy”, po czym od razu leci w ślinę i do wyra z jakimś brązowym, który się pojawia znikąd. W każdym razie, tak czy siak porzucam ten serial. Pierwszy sezon był świetny, drugi był słaby, trzeci próbował wrócić na właściwe tory Deanem Winchesterem. Czwarty od pierwszych sekund pokazuje, że najwyraźniej dla twórców złotym standardem była druga seria… W sumie nie wiem, czemu się dziwię przecież produkuje to Seth Rogen.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Znaczy to, że lubi w obie strony, niby było sugerowane, ale problemem jest to, że po raz kolejny dostajemy wątek z dupy, tak jak w poprzednim sezonie z Kimino mającej moralniaka, tylko po to by przy "she's a maniac" rozrywać twarze zwyczajnych portierów w Vought, a Frenchie,,, Co on tam kuźwa roił w trzecim sezonie? Bo już nawet nie pamiętam, ale też miał z Kimiko dramę, jedno i to samo.
que sera sera

Odpowiedz
To mi przypomina sytuację z innego serialu Amazona, który był też jego pierwszą oryginalną produkcją, czyli "Człowieka z wysokiego zamku:. Tam też jeden z bohaterów przez dwa sezony simpujący do głównej bohaterki, nagle w trzecim sezonie zgejał. Notabene w czwartym sezonie całkowicie olali jego wątek i wprowadzili mudżinów-rewolucjonistów.

Odpowiedz
Odpadłem jakoś w połowie 3ego sezonu, ale to co piszecie przypomina mi sytuację z serialami ""Buffy" i "Angel" Whedona. Przez 3 sezony "Buffy" trzymała wysoką formę, ale gdy powstał "Angel" twórcy poszli w niego a "flagowy" serial o Buffy padł na pysk i już nie wrócił do poprzedniego poziomu. To tylko spekulacje ale możliwe że tutaj również twórcy poszli w "Gen V" który - moim zdaniem - był bardzo udany.

Odpowiedz
O czym ty znowu bredzisz. Po pierwsze, S01 Buffy to bodaj najgorszy pierwszy sezon Whedona i cud, że serial go przeżył. Po drugie, wszystkie najlepsze odcinki wyszły później. Hush to sezon czwarty. Once More With Feeling szósty.

Odpowiedz
Odcinki czy postacie bywały dobre ale całe sezony.. Może to tylko moje odczucia. Dopóki serial trzymał się tematyki higschool i był teen dramą z Angelem jako boyfriendem/zagrożeniem to mi się podobał. Jak Buffy skończyła higschool i poszła wyżej to jej problemy życiowe/sercowe zrobiły się nieciekawe. A, no i wydaje mi się że Gellar oniżyła loty aktorsko.
Nie mówiąc już że cała ciekawa problematyka związana z Angelem zniknęła - mój ukochany/mój największy wróg. A każdy późniejszy chłopak był właściwie "na doklejkę".
Pierwszy sezon był  "biedny", ale wprowadzał w świat, miał tajemnice Angela, zajebistych villainów - Mistrza i Darlę a Gellar grała świetnie i bardzo "świeżo". Jak dla mnie jeden z najlepszych sezonów.

Odpowiedz
Stało się, obejrzałem nowy odcinek, ale na przewijaniu, zero zaangażowania i przejęcie, brawo Creepkie, pewnie nie jestem jedyny, a sam odcinek, more of the same + bonusowe ruchako francuza z murzynem, ważna część fabuły.
que sera sera

Odpowiedz
Homelander powinien powinien totalnie sfiksować i ze swoimi sprzymierzeńcami rzucić wyzwanie ludzkości oraz supkom którzy by ich bronili.

Odpowiedz
W końcu coś się zadziało przynajmniej
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon