"The Flash/Flashpoint" (2022) reż. Andy Muschietti
Affleck nie robi stuntów, to Batfleck, swoją drogą wszystkie leaki okazały się fałszywe, bo w każdym rola Benka sprowadzała się do paru dialogów, a tutaj mamy scenę pościgu.

Odpowiedz
Czyli dubler. No i co z tego? To nie zmienia faktu, że rola będzie większa
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Pewno mniej więcej jak Batmana we "Flashpoincie" :p

Odpowiedz
I tak najważniejszy jest Keaton. Choć mam dziwne przeczucie, że będzie zawód.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Jeśli dobrze rozumiem koncepcję Keaton to będzie "Thomas Wayne" :p

Odpowiedz
Ty w ogóle kiedyś dobrze rozumiałeś jakąkolwiek koncepcję?

Odpowiedz
:PPPPPPPPP
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
(27-07-2021, 03:28)Gieferg napisał(a): Ty w ogóle kiedyś dobrze rozumiałeś jakąkolwiek koncepcję?

No w zasadzie nie, to są bardzo skomplikowane i mądre rzeczy a ja prosty chłopak jestem ^^

Odpowiedz
Raczej bardzo proste, tylko że Ty robisz z nich bardzo skomplikowane i mądre rzeczy.

Odpowiedz
Albo po prostu lubię "zaglądać pod maskę" czy czegoś tam nie ma :p

W przypadku DCEU to akurat nie jest żadna filozofia - twórcy dość mocno są zapatrzeni w "stare klasyczne filmy DC" czyli głównie Batmany Burtona i Supermany Donnera.

A tam twórcy sobie wykombinowali swego czasu że chcą zrobić "coś więcej" niż filmy dla dzieci.

Znasz sztuczki Burtona, Donnera i Schumachera - to masz ciekawy "klucz" do filmów DCEU.

Ot i w sumie wszytko ;)

Odpowiedz
[Obrazek: a1l5w2i8sze71.jpg]

Gość który upublicznił to zdjęcie twierdzi, że w tej scenie pojawiają się także Batman i Superman.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
Co to za tandetne wdzianko?

Odpowiedz
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
[Obrazek: E_q0zFWWEAEnhWO.jpg]

Odpowiedz
Strajk kobiet?

Odpowiedz
Ciekawi mnie czy w części z Batmanem Keatona filmowcom uda się nadać zdjęciom plastykę dwóch pierwszych filmów Burtona. Trochę zaczynam się obawiać, że w erze wypacykowanego CGI DC retro Gacek będzie wyglądał kompletnie od czapy...
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Jeśli dobrze rozumiem koncepcję to Keaton pojawi się w "naszym normalnym świecie" tylko z elementami filmów Burtona. Będzie prawdopodobnie jak we "Flashpoincie" - Flash coś zrobi, nastąpi zmiana rzeczywistości a Keaton będzie tak jakby Thomasem Wayne. Superman prawdopodobnie będzie martwy więc w laboratorium spreparują z jego DNA Supergirl - dla obrony Ziemi.

Potem Flash to wszystko jakoś odkręci ale ten nowy świat gdzieś tam pozostanie i będzie się z nim można kontaktować a rzeczywistość może zostać zmieniona - np włączenie do universum Green Lanterna, zmartwychwstanie Boomeranga.

Mówiąc krótko to prawdopodobnie wcale nie będzie retro Gacek. To będzie zupełnie współczesny, stary, doświadczony Batman który trzydzieści lat temu był tym młodym Batmanem z filmów Burtona ;)

Odpowiedz
Tak sobie powtórzyłem animację "The Flashpoint Paradox" bo widziałem to już sto lat temu .. i niby pamiętałem o co chodzi, powtarzałem sceny.. Ale stwierdziłem że warto sobie powtórzyć a propo właśnie tego filmu.

I faktycznie, doniesienia o filmie bardzo się ładnie  układają.

Thomas Wayne jest starszym, bezwzględnym Batmanem.. i Batman Keatona bardzo tutaj pasuje (ja bym się nawet zastanowił czy nie stanowił pewnej inspiracji dla powstania Thomasa Wayne).

Supergirl będzie najprawdopodobniej "odbiciem" Supermana. Oczywiście historia będzie trochę inna. Spodziewam się stworzenia jej w laboratorium z DNA Supsa i Lois Lane. Bardzo możliwe że przez Keatona właśnie. Może być tak że Keaton wychowuje ją jak córkę, jako Batman jet już na emeryturze i tylko jest jej doradcą z BatCave  gdy ona gromi przestępców.
Możliwe tez że zostanie uwięziona i trza będzie ją uwolnić (btw, zdałem sobie sprawę że ożywienie Supsa jako "ostatniej nadziei" w JL jest wzięte z tej historii tylko tu było "uwalnianie Supermana").

Supermanem - ojcem Supergirl - będzie niemal na pewno Cavill. Ewentualnie nie powiedzą jaki to był Superman bo on sam będzie najpewniej martwy (np nikt go nie ożywił po walce z Doomsdayem).

Tło historii czyli walka Atlantis z Nową Themiscerą będzie pewnie inne. Tak btw zachowanie rządu USA który już po zniszczeniu Europy miesza się do walki pomiędzy stronami nie mając odpowiednich sił i będąc w sumie bezpiecznym - zamiast poczekać aż obie strony się zniszczą albo zostanie jedna mocno osłabiona - jest idiotyczne. Podobnie jak zachowanie Ruchu Oporu który się wbija na finałową battle strzelając do wszystkich :p


No i jak już tutaj kiedyś pisałem - mamy w różnych filmach trochę nawiązań do tego "klasycznego" Flashpointu. Nawet w Aquamanie gdzie zapowiada się że bracia się pogodzą - we Flashpoincie Orm jest w "team Aquaman". Sam Aquaman jest tam pokazany jako naprawdę potężny władca i niezły badass. Równy w walce Wonder Woman.

I w ogóle mamy w universum trochę tych znajomych postaci, np Shazama.

Batfleck będzie prawdopodobnie pełnił rolę tego klasycznego Batmana/Bruce'a Wayne'a. Zdjęcia ze sceny pościgu to prawdopodobnie nieco przerobiona wersja tej akcji na początku (tylko w filmie raczej nie będzie takiego tłumu :p)



Bardzo możliwe że zachowają akcję z listem. Jako wiadomość od starszego Bruce'a do młodszego i być może dotycząca właśnie starzenia się (ten aspekt już mieliśmy w JL).



Są plotki że villainem ma być zły Barry Allen... Znaczy zły Flash? Odbicie Flasha.. Taki.. Reverse Flash ? ;)

Możliwe że Barry zmieniając rzeczywistość sam stworzy swoje "odbicie".

A w przyszłości będzie można ściągnąć z tego świata Supergirl na pomoc (i może nie tylko ją ;)



To oczywiście tylko zwykłe spekulacje, ale całkiem ładnie się to wszystko ze sobą na razie układa.

Odpowiedz
[Obrazek: FB11E45XEAUSoxC?format=jpg&name=medium]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aquaman and The Lost Kingdom (2022) Pelivaron 169 13,874 29-01-2024, 13:57
Ostatni post: Rozgdz
  Peacemaker (HBO Max, 2022) Pelivaron 51 6,741 20-11-2023, 14:09
Ostatni post: slepy51
  The Batman (2022) reż. Matt Reeves Kuba 1,550 139,322 08-09-2023, 20:23
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości