The Grand Tour (Jeremy Clarkson, Richard Hammond James May) (Amazon)
;

Odpowiedz
Co znaczy, że nie pokazali? Nagrali, ale nie weszło do odcinka? Coś mi świta, ale teraz nie jestem w stanie powiedzieć czy to nie tylko jakaś plotka, miejsca legenda lub żart. Bo szczerze mówiąc to nie kojarzę nawet teraz żadnego materiału nagranego w okolicach. Najbliżej pamiętam chyba Berlin. 

Odpowiedz
Ten odcinek kojarzę, gdyż jechali z mojego Berlina. Ale nie pamiętam, aby tam było cokolwiek z jazdą do Polski, czy już nawet bycia po polskiej stronie. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Lochdown :) Amerykańskie potężne auta na europejskich drogach - zapowiada się świetnie!.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
To już dzisiaj, wiem co poleci do chipsów i piwka wieczorem.

Odpowiedz
No, obejrzałem wczoraj - i tak jak jestem dziwką na Top Gear / The Grand Tour i łykam wszystko tak tutaj było widać, że chłopaki po prostu mieli kontrakt i zrobili coś co nie wymagało od nich wyjazdu z UK, bo musieli coś zrobić. Zaangażowanie średnie, pomysł średni, kwestie techniczne jak zwykle 10/10 ale myślę, że stać ich na duuużo więcej.

Jak już się uparli na Szkocję to trzeba było zrobić Forza Horizon 4 - miliard różnych aut, wyścigi ze statkiem kosmicznym itp. A w sumie przejazd przez Edynburg 6m amerykańskimi samochodami czy ciągnienie przez nie kempingówek to taki pomysł który ja bym mógł zrealizować pewnego dnia.

A nie po to oglądam specjale z The Grand Tour, żeby na koniec powiedzieć "Stara, ubiraj się, jedziem po Buicka"

I jak na razie podsumowanie podróży w IV sezonie, bo wczoraj obejrzałem wszystkie trzy speciale:

Seamen - 10/10 - jak na razie najlepszy, coś nowego bo łodzie ale na prawdę mi się podobało.
A massive hunt - 8/10 - dobry special, coś jak za starych dobrych top gearowych czasów.
Lochdown - 6/10 - Uśmiechnąłem się dwa razy, raz zaśmiałem a tak to w sumie nudy.

Odpowiedz
https://autokult.pl/45169,clarkson-may-i-hammond-filmuja-w-polsce-wczoraj-widziano-ich-w-gdansku

Czyżby po pompie z Francuzów przyszła kolej na bekę z Polaków? Nie obraziłbym się

Odpowiedz
Clarkson raz jeździł polonezem, mieli też wyścig z Niemiec do polskiej granicy :)

Odpowiedz
Tak, ale chyba oficjalnie w Polszy nie byli. A Polonez nawet brał udział w którymś specjalu Grand Tour i nawet całkiem sobie poradził w wyścigu na wytrzymałość.

Odpowiedz
Trochę dziwny wybór aut to filmowania akurat w Polsce.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Pewnie Clarkson stwierdzi, że w Polsce najlepsza rzecz to prom do Szwecji i tyle będzie z Polski w GT

Odpowiedz
Nie no, dzisiaj już byli na dłużej w Krakowie, więc na bank będzie jakiś materiał z najlepszego polskiego miasta do obejrzenia w GT.

Jakby ktoś chciał fotki, to tutaj: https://www.facebook.com/wwwKrakowPL/posts/pfbid02ibRFAhjgFTxQAC3uDrdtv7B9egmtcwaY8R1AgsTVy1FuGzPCfqgNmnismfTDifK1l

Odpowiedz
Clarkson wrzucał fotu na Insta z Żagania i Poznania więc na 100% polski odcinek w GT się szykuje

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon