The Last of Ass - seria

Odpowiedz
Jebłem XD

[Obrazek: 3cd707193ff20fa53dcd0fb5a97b4598.jpg]

Wysłane z mojego H8216 przy użyciu Tapatalka
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
jedynka wylądowała na PC ale z problemami

Cytat:Tym razem trudno jednak mówić o szczególnie udanej premierze, bo w sieci bardzo szybko zaczęły pojawiać się głosy krytyki ze strony rozczarowanych graczy. Zmagają się oni z poważnymi spadkami płynności, zawieszaniem się i szeregiem innych problemów technicznych, które uniemożliwiają cieszenie się rozgrywką. Sytuacja jest tak zła, że na ten moment gra ma zaledwie 32% pozytywnych opinii na Steam przy ponad 5000 tysiącach głosów.

Odpowiedz
Wczoraj na imprezie znajomy, po którym spodziewałem sie, że zjedzie ten serial od góry do dołu, był nim zachwycony, a jak wspomniałem, że moje sprawdzone źródła podają, że jest gówniany w związku z czym nie mam w planach go oglądać to był wielce zdziwiony co za dziwnych ludzi słucham.
Miałem odpowiedzieć, że bardziej ufam im, niż komuś kto stawia DH4.0 wyżej od jedynki ale w porę ugryzłem się w język (z drugiej strony sam chyba głoszę więcej nietypowych opinii niż on).

Odpowiedz
sumienie po imprezie uszczypnęło Cię czy to jednak nadal jest Twój znajomy?

Odpowiedz
Przeczytałem twojego posta trzy razy i dalej nie wiem o co w nim chodzi.

Odpowiedz
Serial okazał się gównem, a najgorsze co istnieje, to gównojady. Gównojady w życiu nie widziały ambitnej produkcji, nie przeszkadzają im dziury fabularne niczym w Dom z Papieru, a jeszcze są w stanie bronić gówna, gdy ktoś próbuje wytrącić im klocka z pyska.
Osoby ceniące serialowe TLOU to ludzie upośledzeni, którym możesz pluć w pysk i będą łapać. Choćby kwestia propagandy, widocznej jakby to był product placement. Gdy tylko usłyszałem cytat z Biblii, wiedziałem, że będzie jazda po Chrześcijaństwie i białych facetach, a zrobili combo, typ jeszcze okazał się pedofilem. Mogę się z czymś zgadzać lub nie, ale trzeba być ścierą, by nie przyznać iż jest to serial stricte propagandowy. Jedyny serial, do którego wypuszczano opracowania, bo tępa widownia nie wiedziała co się stało (ale i tak im się podobało) - a jak ktoś nazywa serial kontrowersyjnym... kontrowersyjna to jest morda Ellie, serial jest po prostu słaby.

Odpowiedz
W Polsce kręcą PREQUEL!

[Obrazek: U3Tgk8g.jpeg]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz

Bardzo fajny filmik pokazujący, jak bardzo Mażin z Bażin i "twórca gry" Druckmann nie rozumieją tej historii i tych bohaterów.
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
American Krogan ("Pro-White analysis and commentary on anti-White video games") niedługo wrzuca ostateczny komentarz nt. serialowego TLOU:

Odpowiedz
jeszcze piszecie o tym (S)hicie? Odpadłem po trzecim odcinku i jedyne, co mi przychodzi do głowy to Vito Corleone w kostnicy płaczący "Look how they masacred my boy"
“A man holds sacred only 3 things. His home, his children, and his mother. He who dares to harm any of these, whomever god he serve, pray to them for mercy. You will receive none from the man.”

Odpowiedz
Ale mnie ztriggerowales - po linku myślałem ze to jakiś kolejny wyryw Odysa.

Odpowiedz
Najlepsza analiza serialu. Zaczyna się od 6:45

Odpowiedz
Spoko analiza, pokazująca krok po kroku spi..lenie serialu u jego podstaw. Podobał mi zwłaszcza motyw porównania kultu religijnego do komuszego multi-kulti ;)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz

Odpowiedz
Celna uwaga:

Odpowiedz
24 nominacje do Emmy

hihihihi
.

Odpowiedz
Nie ma co się śmiać. Tam chyba poszła sroga łapówka od HBO i Druckmana bo w kategoriach aktorskich dostali nominację chyba wszyscy z epizodów. NAWET ONA:

[Obrazek: the-last-of-us-melanie-lynskey.jpg]

Odpowiedz
ploty, ploteczki

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon