Ankieta: Jak oceniasz serial?
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





The Lord of the Rings: The Rings of Power (Amazon, 2022 - )
You go, queen:

Odpowiedz


:)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
(22-09-2022, 10:56)Paszczak napisał(a): You go, queen:

LOL, jakimś cudem musiało mi to umknąć, pewnie akurat patrzyłem w telefon.

Scena, której nie powstydziłby się Tomek Wiseau.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Whatcha talkin bout, dis shit is Da Bomb! Shawty whackin da po po.
We wuz kangz.

Odpowiedz
O ja cię pierdołę :D. :D :D

Odpowiedz
(22-09-2022, 10:56)Paszczak napisał(a): You go, queen:

Majstersztyk.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Kurde, jak tak patrzę to nie jest nawet poziom "Na Wspólnej" tylko bardzo wczesnego "M jak miłość". Ale spokojnie, Rozgdz zaraz to wybroni :)

Odpowiedz
Na moje oko Donnie Yen odpowiada za choreografię. A może Sammo Hung, nie jestem fachowcem.

Odpowiedz
Zwróćcie uwagę, że jeden ze strażników uprzednio zatrzaskuje drzwi celi, więc jeszcze przed tym wyszukanym manewrem ze zdominowaniem straży, Galadriela musiała je otworzyć... :) Przy czym dwóch pierwszych rzuca właśnie na te drzwi, które otwierają się na zewnątrz. No, ale trzeba takie akcje załatwić szybko, żeby móc potem rozciągnąć jakąś niewiele bardziej atrakcyjną sekwencję do kilkuminutowego slo-mo.
https://the-twilight-area.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku"
https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści

Odpowiedz
Amazon startuje niebawem z produkcją 2. sezonu! Znakomicie <3

https://www.darkhorizons.com/rings-of-power-s2-sets-filming-start/
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Ta scena jest kosmiczna. Przecież na kursie wideofilmowania wesel za taką realizację nie daliby dyplomu
.

Odpowiedz
Wiedziałem, że z czymś mi się to kojarzyło. Elfie aikido.


Odpowiedz
Czyli mamy już:

- króliczka Galadrielę
- Galadrielę pływającą wpław przez morze
- galopującą Galadrielę
- Galadrielę aka Steven Seagal

Coś jeszcze z takich turbo-żenujących rzeczy było? Wszystko dotyczy jednej bohaterki. Niesamowite.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
(22-09-2022, 11:17)Snappik napisał(a):
(22-09-2022, 10:56)Paszczak napisał(a): You go, queen:

Majstersztyk.

To jest przeróbka. Prawda? PRAWDA!? :D

Odpowiedz
Ja chromolę, nosiłem się z pomysłem, żeby może odpalić pierwszy odcinek, ale ta scena mnie przekonała, żeby kijem przez szmatę tego nie dotykać i nie nabijać wyświetleń.

Odpowiedz
Jednak Galadriela nie widziała wszystkiego.



Odpowiedz
Sympatyczny filmik :) rip raul :(

Odpowiedz
(22-09-2022, 09:10)raven.second napisał(a):
Cytat:o są tylko strażnicy którzy nie są dla Galdrieli żadnym przeciwnikiem i nie ma ta scena żadnego znaczenia
Skoro nie ma znaczenia, to po co ją nakręcili? I to w tak tani i kiepski, żałosny wręcz sposób? Są tylko dwie opcje, albo przesadzone i efekciarskie do bólu rodem z Matriksa czy innego anime, albo zabawa dzieci na łące z kijami? Mogli się przyłożyć, postarać się zrobić coś dobrego - mogli w ogóle tego nie pokazywać i skupić się na czymś innym - mogli poprosić o pomoc bandę nerdów która życie poświęciła rekreacji średniowiecznych walk albo coś :) widuję fragmenty na 4chanie i zawsze zastanawiam się, czy to jest edytowane przez jakiegoś znudzonego piwniczniaka, czy jednak to jest żywcem wycięte z odcinka.

Aby "budować" postać.

Czyli właśnie wiarygodność postaci.





Na ten moment Galdriela przechodzi przez każdego przeciwnika jakby go nie było, czy mieczem czy wręcz. Płynie prze morze wpław, wspina się po oblodzonych zboczach w zbroi płytowej, skacze po budynkach i wieżach w sukni. Plus historia Galadrieli z pierwszego odcinka i to co się o niej gdzieś tam po drodze mówi.

Na ten moment zostało nieźle zarysowane że jeśli chodzi o wyczyny fizyczne, walkę wręcz i bronią oraz dowodzenie oddziałami i armiami - czyli.. to czym się zajmowała przez tam - nie wiem ile - tysiąc lat? - sky is the limit.

Czterech gości jest przy niej jak dzieci które ogarnia nawet tak aby im nie zrobić krzywdy.
W tym samym odcinku trochę dalej jest powiedziane że aby ją powstrzymać wystawia się cały odział wojska.

Zobaczymy co dalej ale wygląda na to że literalnie jakby ją wkurzała taka bójka obok



by weszła jednym ruchem między nich, huknęła łbami o siebie i byłoby po walce.

Galadriela to elfia Wonder Woman ;)

Taki obrazek mamy nakreślony ;)

Odpowiedz
No fajnie, ale to nie tłumaczy, dlaczego to jest tak fatalnie zrealizowane pod każdym możliwym kątem :)

Cytat:Taki obrazek mamy nakreślony ;)
Brzydki ten obrazek, nierówny, nakreślony przy pomocy kija z kupą na końcu, ale nakreślony na jedwabiu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  House of Dragon (HBO, 2022- ) Snuffer 264 29,040 21-03-2024, 20:29
Ostatni post: Capt. Nascimento
  The Boys (Amazon, 2019 -) Mierzwiak 221 33,371 15-02-2024, 23:07
Ostatni post: srebrnik
  Tokyo Vice (HBO Max, 2022) simek 58 7,107 10-01-2024, 01:21
Ostatni post: slepy51
  Reacher (Amazon Prime) yacajackowski 66 7,356 23-12-2023, 14:42
Ostatni post: slepy51
  The Expanse (Syfy / Amazon, 2015-) Louis Cyphre 83 16,160 21-12-2023, 18:42
Ostatni post: Scheckley
  Bosch (Amazon) vast 50 13,274 19-10-2023, 23:57
Ostatni post: slepy51
  Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty (2022), HBO slepy51 32 3,571 19-09-2023, 12:43
Ostatni post: Bucho
  The Terminal List aka Lista śmierci [Amazon] Mental 97 10,233 07-08-2023, 15:22
Ostatni post: Corn
  Downton Abbey - serial (ITV, 2010-2015) i filmy (2019 i 2022) patyczak 125 24,582 21-07-2023, 08:53
Ostatni post: simek
  Good Omens (2019, Amazon) Pelivaron 18 3,267 07-06-2023, 16:09
Ostatni post: Trailery Srailery



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości