Ankieta: Jak oceniasz 1. sezon?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-)
#41
W ogóle nie ciekawił mnie ten projekt, ale teraz? Szykuje się najlepsza rzecz od Disneyowskiego LucasFilmu obok RO.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
#42
Co drugi serial wygląda obecnie jak film...

Budżet dobija podobno do 100 milionów. Jeśli tak jest to na jeden odcinek poszło więcej niż na większość tych od HBO. Skale ograniczy co najwyżej historia, na pewno nie budżet, znając życie jakby Disney się uparł to zrobiliby serial z bitwą kosmiczną większą niż ta w RO i nawet by tego specjalnie nie poczuli.

Odpowiedz
#43
Odpisałeś zanim edytowałem.
Nowy klip wygląda już całkiem filmowo i... wydaje się, że tam jakaś klimatyczna muza w tle gra. No zobaczymy. Ale to właśnie ciągle serial czyli długa historia, przestoje. Niektórzy narzekali, że RO męczy przez poł filmu to jak chcą trawić serial
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#44
Łee matko, pewnie okaże się prawdą.

https://www.slashfilm.com/the-mandalorian-episodes-weekly-disney/

W sumie odcinek co tydzień = więcej hajsu z abonamentu. Pasuje do Disneya
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#45
Netflix chyba rozpieścił ludzi, że mają wszystko instant Język 
Ruch ze strony Disney'a całkowicie zrozumiały, ale i ja z chęcią będę sobie dozował Mandaloriana w cotygodniowych dawkach, szczególnie jeśli okaże się serialem minimum dobrym. Od animki Tartakovsky'ego na nic z SW tak nie czekałem, więc uzbroję się w cierpliwość.

A skoro jesteśmy już przy technikaliach, to czy gdzieś padła konkretna ilość odcinków oraz czy to będzie zamknięta historia? Czy w razie sukcesu nie daj boziu rozwleką to i ubiją?
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#46
8 odcinków. Co do kontynuacji to nie ma oficjalnych wypowiedzi, ale sporo bardzo wiarygodnych przecieków, że drugi sezon zostanie wkrótce zamówiony. O ile serial o Cassianie będzie jednorazowym eventem tak ten zapowiada się na dłuższą historie.

Odpowiedz
#48
[Obrazek: ECqCm77X4AAJuym.jpg]
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
#49
Klawy plakat Uśmiech
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#50
Jedyne co mi przeszkadza to podwójne wykorzystanie sylwetki głównego bohatera, mogli ją sobie darować w logo.

Odpowiedz
#51
Fakt, babol straszny, bo logo pewnie będzie śmigać gdzieś niezależnie. A samą grafikę bez tych nasranych napisów z miejsca bym wieszał na ścianie.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#52
(23-08-2019, 18:28)Szaman napisał(a): Jedyne co mi przeszkadza to podwójne wykorzystanie sylwetki głównego bohatera, mogli ją sobie darować w logo.
Pasuje do zdublowanych logosów Disneya i Star Wars Uśmiech

Odpowiedz
#53
MIng-Na Wen pojawi się w serialu. Informacje podano na D23, nie wiadomo jednak czy to normalna rola czy jedynie podłoży głos.

Odpowiedz
#54
A pani jest kim, żeby o niej wspominać? Coś mnie ominęło?

Odpowiedz
#55
Głosem Mulan oraz jedną z istotniejszych aktorek w Agents of SHIELD które jak zakładam troche osób na tym forum mogło widzieć. Bardzo dobra aktorka.

Odpowiedz
#56
Za agentkę May zawsze plus Oczko
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#57
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#58
Fajne, surowe. CGI dobre, widoczki też niezłe chociaż same wnętrza takie jakieś biedne sie zdają. Ale chyba idą w faktycznie poważniejszy ton i klimat ma to zupełnie inny od filmów.

Tego robota co fajnie strzela gra Taika.

Odpowiedz
#59
Odładam na razie ostrożność w stosunku do produktów Diseny'owskiego SW-versu. Przed premierą TFA, taki zwiastun ryłby banię wszystkim fanom SW. Wygląda to bardzo dobrze, interesująco, nie wieje tandetą, ogólny gunslingerowy zarys nie jest oryginalny, ale to jeden z lepszych archetypów. Jak na razie widzę same powody by się jarać. Do tego w ogóle nie czuć tu serialowości w kwestii wykonania. Kadry wyglądają jakby były wyciągnięte z kolejnej *** SW.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
#60
Co jest grane :-0

Ten zwiastun jest za dobry, jak na to, co dotąd serwuje Disney w temacie SW. I tak po prostu jest bardzo dobry. Fajny, minimalistyczny klip. Świetnie zmontowany, sugeruje pewien klimat, ale nim nie epatuje. Nawet fanservice tutaj działa, a do tego powstrzymali się od zdejmowania hełmu. Nie spodziewałem się, ale dam chyba temu szansę nawet. Tym bardziej dlatego, że Fevreau to sympatyczny typ.
.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams szopman 2,517 251,476 20-04-2022, 14:04
Ostatni post: marsgrey21



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości