Ankieta: Jak oceniasz 1. sezon?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-)
Ogłoszono, że 2 sezon będzie mieć premierę 30 października, więc trailer już na horyzoncie.

Odpowiedz
Czekam jak pojebany Uśmiech a przed premierą powtarzam pierwsze sezon w całości.

Przy okazji, bo widzę, że nikt nie wrzucał tego klipu o powstawaniu muzyki - piękne zmontowany filmik, a samą muzykę z biegiem czasu cenię coraz bardziej. Tak myślę, że w sumie ciężko mi sobie przypomnieć muzykę filmową/serialową, która w ostatnich latach zrobiła na mnie lepsze wrażenie. Sporo można zarzucić pierwszemu sezonowi Mando, ale muzyka jest po prostu znakomita.

Odpowiedz
Ja w sumie dopiero nadrobiłem ten serial, kilka dni temu widziałem finał. Momentami ciągnie się to, jak flaki z olejem, ale ma też swoje super momenty. Po pilocie myślałem, że będzie to dużo lepsze, no ale cóż... Na pewno lepsze to niż dwie kinowe pokraki od Disneya z głównej sagi. Jakbym miał wybrać jeden element z tej produkcji, który podobał mi się najbardziej to byłaby to muzyka. Świetna rzecz.

Najlepszy odcinek - pilot.
Najgorszy odcinek - odbicie więźnia, co to było?
Edit: a nie, przypomniałem sobie o odcinku 5, gdzie Mando pomaga młodemu łowcy - to było gorsze.

Lep na ryj dla ciulowe potraktowanie Kuiila przez Favreau. Oczywiście oglądam 2. sezon, ale nie jestem jakimś mega fanem pierwszej odsłony - 6/10.

Odpowiedz
[Obrazek: EhZNlArXcAEcc8X?format=jpg&name=large]
[Obrazek: EhZNlAGWkAYkuYf?format=jpg&name=large]

[Obrazek: EhZNk_3WAAIaLID?format=jpg&name=large]

[Obrazek: EhZNlABX0AAtLVk?format=jpg&name=large]

[Obrazek: EhZjfsQWkAAAWQL?format=jpg&name=large]

[Obrazek: EhZjfsYXgAAVrUh?format=jpg&name=large]

• Favreau wyreżyserował premierowy odcinek 2 sezonu
  • druga seria ma poszerzyć świat, odcinki będą mocniej ze sobą powiązane, ale kazdy z nich nadal ma posiadaćw miarę oddzielną historie
  • większa skala, większa stawka, wszystko większe :/ 

Odpowiedz
Niech poszerzają, niech będzie tego więcej i bardziej powiązane - jestem za, tylko bez chamskiego fan serwisu poproszę.

Odpowiedz
Czekam na jakieś detale dotyczące roli Olyphanta, zdecydowanie na niego czekam najbardziej.

Odpowiedz
(08-09-2020, 22:01)Kuba napisał(a):
  • druga seria ma poszerzyć świat, odcinki będą mocniej ze sobą powiązane, ale kazdy z nich nadal ma posiadaćw miarę oddzielną historie
  • większa skala, większa stawka, wszystko większe :/ 

Nawet Gina Carano na tym zdjęciu wydaje mi się szersza i większa niż w pierwszym sezonie.
Ale może mam tylko takie złudzenie.

Odpowiedz
(08-09-2020, 22:21)al_jarid napisał(a): Nawet Gina Carano na tym zdjęciu wydaje mi się szersza i większa niż w pierwszym sezonie.
Ale może mam tylko takie złudzenie.

Też o tym pierwszy raz pomyślałem, ale nie chciałem być zbyt bezpośredni i napisać, że wygląda grubo. Gdyż mogłoby to zostać odebrane jako nieładne i fatshaming. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
I wylądował:

Widać większy budżet. Uśmiech
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
I akcyjkę. Czekam Uśmiech
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Jaram się planetą z wodą. W sumie oprócz Kamino z Epizodu 2 i Maanan z pierwszego KotoRa chyba nic z wodą nigdzie się nie działo.

Odpowiedz
Wygląda super

Odpowiedz
Pewnie drugi sezon będzie równie dobry jak pierwszy, ale trailer bez szału.

Odpowiedz
W sumie niewiele pokazali, pierwszy trailer do pierwszego sezonu był lepszy, ale i tak: fap fap fap Uśmiech

Odpowiedz
Po przeciętnym 1. sezonie oczekiwania w sumie zerowe no, ale widowiskowe to będzie na pewno.

Odpowiedz
Średnio mi się trailer podobał, ale pewnie obejrzę.
Ale całe SW mi po ST obrzydło, więc tak raczej z obowiazku.

Odpowiedz
Nie wiem co z wami nie tak chłopaki, mi wystarczy zobaczyć Mando i usłyszeć tą charakterystyczną nutkę, żeby zapomnieć, że sequel trilogy powstała i w ogóle, że Disney przejął Lucasfilm Uśmiech

Odpowiedz
Widzisz, żeby się tym jarać, to ja niestety musiałbym zapomnieć nie tylko o sequel trilogy, ale też o pierwszym sezonie "Mandalorianina".

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon