Ankieta: Jak oceniasz 1. sezon?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-)
Ogłoszono, że 2 sezon będzie mieć premierę 30 października, więc trailer już na horyzoncie.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
Czekam jak pojebany Uśmiech a przed premierą powtarzam pierwsze sezon w całości.

Przy okazji, bo widzę, że nikt nie wrzucał tego klipu o powstawaniu muzyki - piękne zmontowany filmik, a samą muzykę z biegiem czasu cenię coraz bardziej. Tak myślę, że w sumie ciężko mi sobie przypomnieć muzykę filmową/serialową, która w ostatnich latach zrobiła na mnie lepsze wrażenie. Sporo można zarzucić pierwszemu sezonowi Mando, ale muzyka jest po prostu znakomita.

Odpowiedz
Ja w sumie dopiero nadrobiłem ten serial, kilka dni temu widziałem finał. Momentami ciągnie się to, jak flaki z olejem, ale ma też swoje super momenty. Po pilocie myślałem, że będzie to dużo lepsze, no ale cóż... Na pewno lepsze to niż dwie kinowe pokraki od Disneya z głównej sagi. Jakbym miał wybrać jeden element z tej produkcji, który podobał mi się najbardziej to byłaby to muzyka. Świetna rzecz.

Najlepszy odcinek - pilot.
Najgorszy odcinek - odbicie więźnia, co to było?
Edit: a nie, przypomniałem sobie o odcinku 5, gdzie Mando pomaga młodemu łowcy - to było gorsze.

Lep na ryj dla ciulowe potraktowanie Kuiila przez Favreau. Oczywiście oglądam 2. sezon, ale nie jestem jakimś mega fanem pierwszej odsłony - 6/10.

Odpowiedz
[Obrazek: EhZNlArXcAEcc8X?format=jpg&name=large]
[Obrazek: EhZNlAGWkAYkuYf?format=jpg&name=large]


[Obrazek: EhZNk_3WAAIaLID?format=jpg&name=large]

[Obrazek: EhZNlABX0AAtLVk?format=jpg&name=large]



[Obrazek: EhZjfsQWkAAAWQL?format=jpg&name=large]

[Obrazek: EhZjfsYXgAAVrUh?format=jpg&name=large]

  • Favreau wyreżyserował premierowy odcinek 2 sezonu
  • druga seria ma poszerzyć świat, odcinki będą mocniej ze sobą powiązane, ale kazdy z nich nadal ma posiadaćw miarę oddzielną historie
  • większa skala, większa stawka, wszystko większe :/ 

Odpowiedz
Niech poszerzają, niech będzie tego więcej i bardziej powiązane - jestem za, tylko bez chamskiego fan serwisu poproszę.

Odpowiedz
Czekam na jakieś detale dotyczące roli Olyphanta, zdecydowanie na niego czekam najbardziej.

Odpowiedz
(08-09-2020, 22:01)Kuba napisał(a):
  • druga seria ma poszerzyć świat, odcinki będą mocniej ze sobą powiązane, ale kazdy z nich nadal ma posiadaćw miarę oddzielną historie
  • większa skala, większa stawka, wszystko większe :/ 

Nawet Gina Carano na tym zdjęciu wydaje mi się szersza i większa niż w pierwszym sezonie.
Ale może mam tylko takie złudzenie.
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
(08-09-2020, 22:21)al_jarid napisał(a): Nawet Gina Carano na tym zdjęciu wydaje mi się szersza i większa niż w pierwszym sezonie.
Ale może mam tylko takie złudzenie.

Też o tym pierwszy raz pomyślałem, ale nie chciałem być zbyt bezpośredni i napisać, że wygląda grubo. Gdyż mogłoby to zostać odebrane jako nieładne i fatshaming. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
I wylądował:

Widać większy budżet. Uśmiech
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
I akcyjkę. Czekam Uśmiech
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Jaram się planetą z wodą. W sumie oprócz Kamino z Epizodu 2 i Maanan z pierwszego KotoRa chyba nic z wodą nigdzie się nie działo.

Odpowiedz
Wygląda super

Odpowiedz
Pewnie drugi sezon będzie równie dobry jak pierwszy, ale trailer bez szału.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
W sumie niewiele pokazali, pierwszy trailer do pierwszego sezonu był lepszy, ale i tak: fap fap fap Uśmiech

Odpowiedz
Po przeciętnym 1. sezonie oczekiwania w sumie zerowe no, ale widowiskowe to będzie na pewno.

Odpowiedz
Średnio mi się trailer podobał, ale pewnie obejrzę.
Ale całe SW mi po ST obrzydło, więc tak raczej z obowiazku.

Odpowiedz
Nie wiem co z wami nie tak chłopaki, mi wystarczy zobaczyć Mando i usłyszeć tą charakterystyczną nutkę, żeby zapomnieć, że sequel trilogy powstała i w ogóle, że Disney przejął Lucasfilm Uśmiech

Odpowiedz
Widzisz, żeby się tym jarać, to ja niestety musiałbym zapomnieć nie tylko o sequel trilogy, ale też o pierwszym sezonie "Mandalorianina".
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
"Directors for 'The Mandalorian' Season 2 revealed: Jon Favreau, Dave Filoni, Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa, Carl Weathers, Peyton Reed and Robert Rodriguez"

Odpowiedz
Spocik...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams szopman 2,517 251,765 20-04-2022, 14:04
Ostatni post: marsgrey21



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości