The Matrix (1999-2022)
Mi też się zwiastun całkiem podoba, a właściwie ta pierwsza część zanim "idziemy w akcję". Jest całkiem sympatyczny nastrój tajemnicy :)

Odpowiedz
Ciekawostka: zespół Jefferson Airplane, którego piosenka "White Rabbit" została wykorzystana w zwiastunie, urządzał występy w San Francisco (miejsce akcji filmu) w klubie muzycznym o nazwie Matrix.

[Obrazek: AOR2.112DecAuc20_540x.jpg?v=1606119008]

Odpowiedz
Wszystko co miało być powiedziane o tym zwiastunie zostało tu już w sumie powiedziane. Rzeczywiście końcówka Rewolucji sugeruje, dlaczego mamy taką, a nie inną paletę kolorów. Z drugiej strony bez tej zieleni wygląda to mało matrixowato. W ogóle jakoś pod względem klimatu bliżej temu do jakiegoś Sense8.
I w sumie rzeczywiście trochę wygląda to jak taki chiński blockbuster, gdzie chyba jedyną sceną wyróżniającą się jest Keanu w wannie z gumową kaczką na głowie.
W sumie jedyne co mnie ciekawi, to jak niektóre kwestie fabularne wyjaśnią. A reszta to zobaczymy czy będzie "Remember Star Wars..." znaczy "Remember Matrix".
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Apropo kolorów.

[Obrazek: EoGQuXBVgAAv0YH.jpg]

Odpowiedz
(11-09-2021, 12:42)Lawrence napisał(a): Wszystko co miało być powiedziane o tym zwiastunie zostało tu już w sumie powiedziane. Rzeczywiście końcówka Rewolucji sugeruje, dlaczego mamy taką, a nie inną paletę kolorów. Z drugiej strony bez tej zieleni wygląda to mało matrixowato. W ogóle jakoś pod względem klimatu bliżej temu do jakiegoś Sense8.
I w sumie rzeczywiście trochę wygląda to jak taki chiński blockbuster, gdzie chyba jedyną sceną wyróżniającą się jest Keanu w wannie z gumową kaczką na głowie.
W sumie jedyne co mnie ciekawi, to jak niektóre kwestie fabularne wyjaśnią. A reszta to zobaczymy czy będzie "Remember Star Wars..." znaczy "Remember Matrix".

Pewnie racja, w sumie to już niewiele z sequeli pamiętam, co najwyżej efekciarską rozwałkę z dwójki. Także pewnie to jest świadome rozwiązanie, co nie czyni go w żaden sposób lepszym. John Toll to operator wysokie klasy, ale ta paleta wygląda po prostu plastikowo i do dupy.

Jak już pisałem, coś czuję w kościach, że to będzie taki duchowy sequel "Atlasu chmur", jeszcze wspomnicie moje słowa :)

Ogólnie to Wachowskie miały kozacki debiut, Matrixów fanem wielkim nie byłem, ale ciężo odmówić im wielu fajnych motywów (ale dla mnie to IMO jednak zmarnowany potencjał). Później jeszcze jako tako oglądalny był "Speed Racer". Od tamtego czasu kupa za kupą, więc zbyt wielkich oczekiwań nie mam.

Odpowiedz
Ja sam zaliczam się do mniejszości, która lubi Cloud Atlas i nie miałbym nic przeciwko filmowi w tym stylu. Tylko że niekoniecznie musi to być akurat kontynuacja Matrixa.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
[Obrazek: comment_1631256353fqVzIKnMQAm8GEIuEE6QTA,w400.jpg]

Odpowiedz
Chciałbym poznać osobę która to napisała. Pewnie pracuje w jakimś ministerstwie. Pewnie Prawdy. :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Ja pamiętam w jakiejś gazecie opis II części w której Neo po pokonaniu maszyn walczył z krwiożerczymi bliźniakami z kosmosu.

Odpowiedz
Sonny napisał(a):Chciałbym poznać osobę która to napisała.

A ja chciałbym obejrzeć film na podstawie tego pomysłu :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon