Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

The Predator (2018) reż. Shane Black
Pamiętacie trifle Rachel z Przyjaciół?

Biszkopty, dżem, krem (który sama zrobiła, tak przy okazji), maliny, znowu biszkopty, wołowina z groszkiem i cebulą, znowu krem, banany i bita śmietana.

To jest właśnie ten film.

Nie wystawię jednak bardzo niskiej oceny bo mimo montażowej masakry (jak już skończyłem cofnąłem się do akcji w lesie bo nie wiedziałem gdzie nagle zniknął / jak zginął K. Brown), mimo wielu idiotycznych pomysłów, antyklimatycznych momentów, meta-wyśmiewania się (!) się z tej serii i przekoszmarnej ostatniej sceny ogląda się to o dziwo nieźle i sprawia nawet jakąś tam, zahaczającą o masochizm przyjemność.

Dam 4/10.

Odpowiedz
Cytat:(jak już skończyłem cofnąłem się do akcji w lesie bo nie wiedziałem gdzie nagle zniknął / jak zginął K. Brown)

Ja dalej nie wiem.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(19-01-2019, 00:59)Mierzwiak napisał(a): Pamiętacie trifle Rachel z Przyjaciół?

Biszkopty, dżem, krem (który sama zrobiła, tak przy okazji), maliny, znowu biszkopty, wołowina z groszkiem i cebulą, znowu krem, banany i bita śmietana.

To jest właśnie ten film.
Bardzo trafna analogia. :D Zgadzam sie.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Thomas Jane skacze na płonącego Preda i zaczyna go dźgać, K. Brown zaczyna się smiać, Munn go woła, ten się do niej odwraca ale odwraca się też predatorowe działko które miał zamontowane na ramieniu i strzela rozsadzając mu głowę.

Widziałem to, opisałem, ale i tak do cholery nie wiem o co chodzi w tej scenie.

Odpowiedz
Serio nie zauwazyliście tego jednego z najsmieszniejszych momentów filmu?

Chodzi o to, że znalazł się na lini strzału - głupie ale śmieszne

Szkoda, że go spierd...li bo jako parodia serii sprawuje się całkiem dobrze.
I śmieszy w przeciwieństwie do takiego T3
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie widziałem tego czegoś jeszcze ale myślę, że to bedzie całkiem dobra komedia:

Odpowiedz
Przy drugim seansie i tym, że wiadomo już na co się nastawić wchodzi znacznie lepiej. Oczywiście do czasu finału. Tam nawet nastawienie nie pomaga, jest tragiczny.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Puściły wrotki komuś w Disneyu

http://www.predator4-movie.com/news/pg-13-predator-tv-series-reportedly-coming-disney-plus?fbclid=IwAR0P7HmMEsBRLr-pV7wD_4uBQDfC1GkcLpKgB4ALUhjFWHUcsew1rD4p_pg
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Jestem ZA. Predator przylatuje na Ziemie i rozdaje dziecom cukierki.
"want some candy"?

Odpowiedz
Bardzo dziwny film.

Z jednej strony całkiem sporo fajnych pomysłów a z drugiej...

Fajnym pomysłem było to że to ..  Predator jest zwierzyną dla innych Predatorów. I nawet ..grał, to była niezła postać. (Chociaż po co po wylądowaniu wziął się za killowanie ludzi?) I ewentualna współpraca z ludźmi zapowiadała się ciekawie. A potem go zabili. Jest ten drugi który był.. dziwny. I nie potrzebował aparatu oddechowego? Dzięki modyfikacjom jak sadzę.
Zawsze uważałem że powolny, widoczny  Pred chodzący jak koks - czyli noszący pod pachami arbuzy - to jest to.

Bardzo, bardzo złą decyzją było danie roli głównej Boydowi Holbrookowi. Jako część ekipy by się tutaj sprawdził ale jako "główny"...

BWAHAHAHAHAHAHA !!!

Że tak - rozpaczliwie - powiem.

To już Olivia Munn jako badass znikąd wypadła sporo lepiej.

Strzelająca maska rozwalająca dom mnie załamała, podobnie Pred nie mogący trafić z działka nieruchawego wielkoluda stojącego tuż przed nim. Bo zrobił jeden unik.

Drużyna zagrała, trochę żartów też (o nazwie Predator np :) Używanie  - wreszcie - nazwy Predator. Kilku aktorów, kilka scen.

Yvonne Strahovski jest tutaj tylko dla ozdoby, jak rozumiem.

Jest Guyver - heeeh...

Główną postacią zrobić pierwszego Predatora jako jego główniejszych "partnerów" - np Munn i Trevante Rhodes, zamiast mutka - ze trzech Predków w drużynie pościgowej i jakiś sensowny pomysł o co tutaj chodzi - wystarczyłaby zwykła ucieczka przestępcy przed sprawiedliwością.

I mogłoby być naprawdę, naprawdę dobrze.

Zmęczył mnie ten film, dzień  miałem też bardzo męczący a zapuściłem sobie dla odprężenia - na zasadzie że nawet jak okaże się kiepskie zgodnie z opiniami to się trochę rozerwę.

Nie chce mi się już o nim myśleć.

Odpowiedz
Nie wiem, gdzie to dać.

Będzie kolejny Predator:
https://deadline.com/2020/11/predator-movie-dan-trachenberg-20th-century-studios-1234619728/?fbclid=IwAR17UG2IBjpf9S0LQsL4kgxr4X54Zf-MVqoZ0cQtsCUepbie1SFohn-cSks

Odpowiedz
ŁoQ... to poprzedni nie był wtopą?
Jeszcze nowy Terminator i świat będzie piękniejszy

Odpowiedz
@OGPUEE
Też nie wiedziałem i dałem wczoraj w gorących wieściach

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
A tu jeszcze info czego potencjalnie można się spodziewać:

https://www.avpgalaxy.net/2020/11/20/predator-5-is-coming-directed-by-10-cloverfield-lanes-dan-trachtenberg/
koronex1989

Odpowiedz
Nie chcę tego oglądać

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon