The Sopranos
Osią narracji ma być Newark w latach 60-tych, a konkretnie "Newark Riots 67'" Ma razie tytuł to " The Many Saints of Newark". Scenariusz będzie pisał David Chase oraz Lawrence Konner (pracował przy kilku odcinkach "The Sopranos). Tony Soprano urodził się w 1959, więc w trakcie zamieszek będzie miał 8 lat.

Sent from my Mi A1 by Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
Jest i pierwszy zwiastun. Premiera 1 października.

Odpowiedz
Wygląda spoko. Zwiastun jednak nie sugeruje jakiejś oryginalnej historii, ale spoko - jest Chase, jest wiara. Sam trailer zmontowany totalnie sztampowo, ale wejście "Woke up this morning" dobre
.

Odpowiedz
Młody Gandolfini jak skóra zdjęta z ojca.

Odpowiedz
Cytat:Młody Gandolfini
No tak właśnie gość coś za mocno przypomina Tony'ego, już miałem chwalić charakteryzację, casting i w ogóle, a to po prostu jego syn. Z zaskoczenia mnie to wzięło :)

Odpowiedz
Miałem podobnie, gdy odkryłem ze mlodego Ice Cube'a w Straight Outta Compton grał jego syn. :)

Odpowiedz
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(11-09-2021, 13:39)shamar napisał(a):
Nie mogę się doczekać. Trailer pokazuję dużo Dickie Moltisanti.

Enviado desde mi Redmi Note 8 Pro mediante Tapatalk

Odpowiedz
Film podobno spoko, a młody Gandolfini bardzo chwalony.

Odpowiedz
The Many Saints of Newark w sklepiku.

Kurde, myślałem, że u nas też zadebiutuje na HBO a tu lipa. Z tego, co widzę polski Warner też nie ma w zapowiedziach :/

Odpowiedz
Jestem zaskoczony, że myślałeś, że będzie, bo (prawie) każdy nowy film WB, który pojawia się na HBO Max nie ma na HBO GO (poza wyjątkami jak film Snydera i Wonder Woman 84). Odkąd ogłosili, że na HBO Max i w kinach będą filmy WB to było mówione, że dotyczy to tylko USA, co ma pewnie związek też z tym, że większość nowości WB ma zaklepaną polską premierę.

Premiera miała być 29 X w polskich kinach?

Odpowiedz
A nie da się jakoś przed VPN konta założyć, żeby ominąć obostrzenia?

Enviado desde mi Redmi Note 8 Pro mediante Tapatalk

Odpowiedz
Oczywiście, że się da. Przez dobry VPN możesz mieć dostęp do każdego serwisu streamingowego świata.

Odpowiedz
„Many Saints of Newark”

Dla niezaznajomionych z „The Sopranos”  - ten film może trafić w próżnię. Trochę fajnej muzyki, niezłe ujęcia, sztafaż 60’/70’ jak trzeba. Ale nie ma napięcia, stawki, fabuła dość pretekstowa, mało angażująca, nijaki główny bohater, a ci z drugiego i trzeciego planu – zbędni i bezbarwni.
Dla fanów Tony’ego i spółki – sentymentalna podróż do ośrodka wypoczynkowego „Krasnal” z kolonii w Dziwnowie. Młody Paulie, młody Silvio Dante, Pussy, Junior, zasygnalizowane popieprzenie matki Tony’ego świetnie zapowiada jej późniejsze jazdy, sam młody Gandolfini (choć to postać w tle w zasadzie) idealnie gra jeszcze naiwnego choć porywczego guwniaka, którego gesty i maniera mówienia, przefiltrowane przez doświadczenie, przejdą w to, co znamy i lubimy since 1999.
Film per se - 5/10. Bo ładny. Fanservice  8/10 bo dostarcza. Raczej nie powtórzę, ale mam nadzieję na kolejne części. Wtedy może. Mają aktorów, mają fanów – warto byłoby pokazać how Tony became Tony.

Odpowiedz
Dziwne, że tak.mało osób oglądało.
„Many Saints of Newark”

Ale tak ogólnie: średnie to. Za dużo obyczaju (przypadek?), za mało akcji. Scena z kochanką - nonsensowna.

Takie 5+/10 bo nie wyłapałem niczego z serialu

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Lepszy jako prequel "The Sopranos" niż jako film sam w sobie jak dla mnie. Ogólnie dość nierówny i przebłyskami. Vera Farmiga świetnie zagrała matkę Tonyego oraz Corey Daniel Stoll jako Junior, no i wiadomo: Gandolfini Jr. Niby jakieś backstory jest ale czułem się zawiedziony małą ilością wątków z serialu, chociaż z drugiej strony Chase w 2h by nie spakował wątków: Feech La Manna czy Szacha Iranu czy Richiego albo Sacka.
(03-06-2022, 15:58)shamar napisał(a): Dziwne, że tak.mało osób oglądało.
„Many Saints of Newark”

Ale tak ogólnie: średnie to. Za dużo obyczaju (przypadek?), za mało akcji. Scena z kochanką - nonsensowna.

Takie 5+/10 bo nie wyłapałem niczego z serialu
[Obrazek: c22b2161880789e3296cc4d2d5aa2d98.gif]

Sent from my RMX3363 by Tapatalk

Odpowiedz
Co do „Many Saints of Newark”

Można to oglądać nieznając Sopranos - tak, tak, wiem, wiem, jest na liście do nadrobienia, nie bić - czy konieczna jest znajomość serialu?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"
2020 - "NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK"

Odpowiedz
Średnio, bo narrację zza kadru prowadzi postać, która zdradza swój los z serialu.

Odpowiedz
(03-06-2022, 17:16)Nemo napisał(a): Sent from my RMX3363 by Tapatalk

Po prostu niewiele pamiętam.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości