Ankieta: Jak oceniasz 1. sezon?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





The Witcher (Netflix, 2019-)
Nie rozumiem takich ludzi, no przecież dostają to czego chcieli, a przecież ci którzy to krytykują to zacofani idioci według nich, więc z czego ten ból dupy?

Odpowiedz
https://redanianintelligence.com/2022/05/30/the-witcher-season-3-may-expand-on-a-storyline-hinted-in-the-books/

He he he...
Znowu coś te błazny zjebią po swojemu :)
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Kogoś to jeszcze obchodzi? Mam wrażenie że ten drugi sezon tak obniżył wymagania i zabił zainteresowanie, że na trzecią odsłonę czekają już tylko nieliczni.

Odpowiedz
No ja czekam, żeby zobaczyć jak z każdym odcinkiem będzie się to coraz bardziej walić :)
Z nadzieją na coraz głupsze pomysły.

Oczywiście nikt przy zdrowych zmysłach nie może na to czekać z "normalnym" zainteresowaniem.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Ja nawet na II sezon nie czekałem :)

Odpowiedz
Ja czekałem. To był przypadek "Force awakens". Nie wyszło do końca ale były perspektywy na przyszłość. W obu przypadkach - pogrzebane..
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Wykoleiło się w drugim sezonie, pierwszy jeszcze nie był taki zły, a jego problemy mozna było usprawiedliwiać tym, że próbowali coś ulepić z opowiadań, nie do końca wyszło, ale w sumie to nie było najgorzej no i dalej to juz musi być dobrze.
Taki **uj.

Odpowiedz
Łaskawi jesteście.
Showrunnerka od początku nieudolne i maskowała swój plan na tego potworka. Możnaby spojrzeć na to w ten sposób, gdyby ona planowała wierną ekranizację, no to wtedy może się nie udać ulepić czegoś z opowiadań*. Ale jeśli od początku budujesz inne postaci, mieszasz ciężarem wątków, dokładasz nowe no to nie ma siły żeby z tej drogi zawrócić później. Musisz to ciągnąć, a im dalej w las tym gorzej bo wszystko ma coraz mniej sensu, no bo jeśli ktoś nie rozumie materiału który adaptuje ni w ząb to nawet nie orientuje się, jak z pozoru niewielki zmiany niszczą pewne konstrukcje stworzone przez autora.

*imo naciągane jak gumka do majtek bo opowiadania poza tym że niemal każde z nich to inna przygoda, to są bardziej spójne i lepiej wprowadzają w świat niż to co zaserwowała Lauren
The key of joy is disobedience.

Odpowiedz
Jakiekolwiek zainteresowanie tym witchgównem od shitfliksa, nawet dla beki, jest karmieniem trolla. 

Odpowiedz
Moim zdaniem nigdy nie powinni adaptować książek, tylko pójść drogą gry - ustawić akcje na czas po "śmierci" Geralta, i pisać własną historie. Może wtedy paradoksalnie powstały by z tego coś ciekawego. Gry wtedy potraktować jako Expantend Universe z których mogą podbierać wybrane elementy.
Właśnie to, że mówię głupstwa, czyni mnie człowiekiem

Odpowiedz
Ale obydwie serialowe adaptacje próbowały już pisać własne historie. Ja tam jednak uważam, że opowiadania jak opowiadania, ale akurat saga to naprawdę jest spoko materiał, tylko jak dotąd nikt nawet nie próbował jej zekranizować.
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
Przypadkiem trafiłem na tą grafikę, zupełnie o niej zapomniałem, a zawsze ją lubiłem, bo wizualnie oddaje to jak chciałbym widzieć Wiedźmina w live action.

[Obrazek: Geralt_The_Witcher.jpg]

Odpowiedz
Tak, Geralt z jedynki jest najbliżej moim wyobrażeniom tego bohatera (znaczy headcanonowi czy jak to teraz się mówi).

Potem został jakby zamerykanizowany w grach, ukomiksowiony. Jedynka ma ten unikalny feel.
The key of joy is disobedience.

Odpowiedz
[Obrazek: bca2e054623cdcb3776f.jpg]
[Obrazek: 6e51b80c41bcbec1d9a1.jpg]

Garalt z Vilgefortzem sie już bijom.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Na pustyni? Co jest qrva?

Odpowiedz
Pewnie wyszło taniej niż robić komputerową wieżę.
O ile w 3 sezonie zostanie jeszcze coś z książek, poza imionami postaci :)
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Gdzie ich kurła wywiało?

Odpowiedz
To pewnie twórcza fantazja tej lewaczki na temat iluzji, obecnych na Thanedd podczas ich rozmowy, którą Vilgefortz zdejmuje na chwilę by sprowokować/przetestować Geralta. Ale to pewnie było zbyt subtelne.
The key of joy is disobedience.

Odpowiedz
Teraz to już mnie nawet nie zdziwi jakby się okazało, że razem z Ciri trafili na Korath i tam się biją.

Odpowiedz
Fakt, też możliwe. Może to Vilgefortz ją tam teleportuje?

#nikogo
The key of joy is disobedience.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Big Bang Theory (CBS, 2007-2019) Negrin 44 11,386 22-03-2024, 11:46
Ostatni post: Scheckley
  Daredevil [Marvel/Netflix] Mickey 651 119,015 14-03-2024, 10:21
Ostatni post: marsgrey21
  Game of Thrones (HBO, 2011-2019) jarod 6,364 926,063 06-03-2024, 14:29
Ostatni post: Żółte Krzesło
  1670 (Netflix) Capt. Nascimento 118 9,068 06-03-2024, 13:55
Ostatni post: slepy51
  The Boys (Amazon, 2019 -) Mierzwiak 221 33,370 15-02-2024, 23:07
Ostatni post: srebrnik
  For All Mankind (Apple, 2019) Pelivaron 80 11,731 15-02-2024, 17:12
Ostatni post: Scheckley
  The Crown (Netflix, 2016-) patyczak 144 28,245 05-02-2024, 21:47
Ostatni post: Capt. Nascimento
  Fauda (Netflix) Snappik 21 4,341 09-01-2024, 12:06
Ostatni post: Snappik
  Stranger Things (Netflix, 2016-) Pelivaron 827 120,923 06-01-2024, 19:44
Ostatni post: Scheckley
  Narcos (Netflix) Pelivaron 230 55,880 01-12-2023, 15:22
Ostatni post: first-pepe



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości