Tom Cruise
#21
(06-06-2022, 01:25)Mental napisał(a): Od pewnego czasu oglądam wszystkie klipy z Tomkiem

Jo tyż. Moze nie wszystkie, ale ostatnio widzialem sporo.

Tomek to jest GOSC:



Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#22
Anegdota opowiedziana przez Damona perfekcyjnie oddaje osobowość i temperament TC. Normalnie oczami wyobraźni widzę, jak Tomek gada z tym kolesiem od bezpieczeństwa na planie i gęba sama mi się cieszy :)

Odpowiedz
#23
(06-06-2022, 02:50)shamar napisał(a):
(06-06-2022, 01:25)Mental napisał(a): Od pewnego czasu oglądam wszystkie klipy z Tomkiem, które podsunie mi algorytm YT. Zaczynam mieć niezdrową obsesje na jego punkcie.

Zostaniesz scjentolożką?


A Ty nie?

Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#24
Komus sie chcialo:



Nic wielkiego, ale spooro tu ciekawostek i archiwalnych materialow.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#25
Tomek klepie Tomka po tyłku:
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
#26
Jednym z moich filmów-marzeń, który nigdy nie powstanie, jest spin off z udziałem Cruise'a w roli Lesa Grossmana właśnie. Postac, którą wykreował na potrzeby "Tropic Thunder" to historyczna rola.

Odpowiedz
#27
Zdaje się, że nawet były takie plany, tylko nic z nich nie wyszło. Inna sprawa, ze Les Grossman świetnie egzystuje jako postać drugoplanowa, ale nie wiem czy jako główny bohater też by się sprawdził.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
#28
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#29
Tom jaki zawodnik, wszedł w rolę na pełnej erekcji ;)

https://fandomwire.com/we-were-in-bed-all-day-i-thought-he-was-really-aroused-thandie-newton-was-uncomfortable-making-out-with-tom-cruise-on-camera-during-mission-impossible/
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
#30
Kto to pisal? co to kurva za deadnaming? THANDAWIE a nie zadna Thandie!
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#31
Tom przygotowuje się chyba mocno do tego filmu Limana, który ma być kręcony w kosmosie. Jakiś dopakowany się wydaje, albo już metabolizm nie ten.

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
#32
Tomek przenosi się do WB. Ktoś kogo Zaslav może się bać w swoim folwarku ;)


Odpowiedz
#33
Tom Cruise - człowiek który zachwycił się Flashem i reklamował WB ;D

Odpowiedz
#34
Wiadomo o jakie filmy może chodzić, skoro już w tym roku pierwsze mają powstać?

Odpowiedz
#35
Cytat:Umowa Cruise’a z Warner Bros. nie jest na wyłączność, więc aktor wciąż może kręcić inne projekty dla Universal Pictures i Paramount Pictures.

Odpowiedz
#36
Nah, może nawet w żadnym nie wystąpi, tylko będzie firmował te produkcje nazwiskiem. Wygląda jak PRowa zagrywka WB i tyle. Już wcześniej ładnie promował Flasha, więc to w sumie nic dziwnego, że zdecydował się na oficjalne podpisanie czegoś, żeby mieć z tego pieniądz :P

Swego czasu Hardy podpisał jakiś taki "first-look deal" z WB, z którego chyba absolutnie nic nie wyniknęło. Oby tu u Cruise'a poszło to w jakimś lepszym kierunku.


BTW. Jaka wyłączność? On nie jest aktorem, który zdecydowałby się na takie coś. Zwłaszcza, że krążą ploty, iż chcą robić tego TopGuna 3.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
#37
Dzieje się ludzie! Cruise zmierza po Oscara.

https://deadline.com/2024/02/tom-cruise-alejandro-inarritu-next-legendary-1235833486/

Pamiętam jak jeszcze parę lat temu marudziłem, że Tomek ogranicza się w kinie akcji i powinien wrócić do pracy z wielkimi reżyserami. A w przeciągu tego miesiąca - angaż u Inarritu, plotki o Tarantino, plus fantazje o reunionie z PTA. Spełnienie moich snów!

Odpowiedz
#38
Ostatnie 2 filmy AGI mnie nie podeszły, ale mimo wszystko przyklaskuje temu duetowi.


Chociaż chyba wolałbym raunion z PTA. Obydwu mógłby wyjść na dobre, a tutaj taki Cruise z Inarritu to nie wiadomo, czy się nie pobiją zaraz na planie :D

Wysłane przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
#39
Ja tam mimo wszystko liczę, że AGI wykrzesa z niego tyle co z Keatona. Mam tylko nadzieję, że Cruise nie będzie serio latał nad ulicami NY bez zabezpieczeń xD

Odpowiedz
#40
Tylko najgorzej jak specjalnie robi się film pod "Oscary". Niech w ogóle wyrzucą z głowy jakiekolwiek nagrody filmowe i skupią się na tym by zrobić dobre kino. A później czekać na rezultaty i opinie.

Wysłane z mojego CPH2481 przy użyciu Tapatalka
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tom Cruise Proteus 13 4,516 26-05-2020, 23:36
Ostatni post: Pelivaron



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości